ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sebastian7 panuje optymizm.
1
@macio_944 ciekawe.
0
@tbas 1:1 już blisko a potem w następnych latach bez kolejnych sprzedaży pewnie znowu się nie będziemy do niego łapać.
0
@Destroyer_of_Worlds albo ogólnie Barcelona bylaby w stanie xD
1
@Eklerek Belgia już nie istnieje jak coś.
2
@MesQueUnClub_87 artykuł poniżej xx
5
Co za żenada xD
2
@blakkudium panuje optymizm .
0
@tbas do tego dodajmy ile czasu Ansu był kontuzjowany .
0
@cules100pro trudno żeby pił jak ledwo 18lat skończył xD
0
Ciekawe co Barca teraz zrobi z ter Stegenem po jak zwykle upokorzeniu i dowodzie , że tym klubem sterują ludzie bez większych kompetencji.
7
@cules100pro no tak bo muzułmanie nie piją alkoholu xDD
1
Gruby i to jego lanie wody . Chłop nigdy nie potrafi nic sprecyzować tylko zobaczymy , zobaczymy.
1
@SelloutCrowd gitara klimat , akurat w poniedziałek lecę do Chorwacji .
0
@barteq zobaczymy , on powinien już mieć wszystko dograne i tylko czekam na info kiedy może odejść.
0
@barteq jak na razie .
0
@barteq sam się robi bez mydła . Chyba nie śni nawet że będzie miał jakieś minuty.
0
Jak odejście Inigo ma coś wspólnego z brakiem odejścia ter Stegena to mam dość .
1
Szkoda bo Inigo to wojownik i reszta może się od niego uczyć.
4
@kuz jeszcze Frenkie De Jong .
Potem jeszcze pół kadry , które dostało baty od Eintrachtu i Manchesteru United xDD
1
@PatrychoO albo ,, hej , towarzyszcze''
0
Loże VIP na murku przy orliku.
1
@tbas najważniejsze że socios są wniebowzięci .
1
@Astad no i specyfiki zapodane xD
0
@mekston no nie wiem , w presezonie jego skuteczność była na tym samym poziomie co wcześniej .
7
@Rifek od dłuższego czasu artykułu to tylko lanie wody dla kliknięć
0
@Kazragore musimy.
2
@Criss18Barca także że nie chce odejść gdzieś gdzie może być numerem jeden i przygotować się normalnie do MŚ .
A tak to nie będzie grał ale Hajduk będzie pobierał i jeszcze będzie ingerował w przewidywania kiedy powróci do składu .
Już kiedyś płakał o miejsce w składzie i widać po latach że nie ma jakiejkolwiek godności .
2
@Astad to trzeba chyba nawalać podciągnięcia prawie codziennie . Niesamowite.
0
@Frimpong fajne te ceny takie bardzo miarodajne .
Co tam że Wirtz przyszedł za 125 a Emituje za 90 .