1

@Sebastian7 panuje optymizm.

1

@macio_944 ciekawe.

0

@tbas 1:1 już blisko a potem w następnych latach bez kolejnych sprzedaży pewnie znowu się nie będziemy do niego łapać.

0

@Destroyer_of_Worlds albo ogólnie Barcelona bylaby w stanie xD

1

@Eklerek Belgia już nie istnieje jak coś.

2

@MesQueUnClub_87 artykuł poniżej xx

5

Co za żenada xD

2

@blakkudium panuje optymizm .

0

@tbas do tego dodajmy ile czasu Ansu był kontuzjowany .

0

@cules100pro trudno żeby pił jak ledwo 18lat skończył xD

0

Ciekawe co Barca teraz zrobi z ter Stegenem po jak zwykle upokorzeniu i dowodzie , że tym klubem sterują ludzie bez większych kompetencji.

7

@cules100pro no tak bo muzułmanie nie piją alkoholu xDD

1

Gruby i to jego lanie wody . Chłop nigdy nie potrafi nic sprecyzować tylko zobaczymy , zobaczymy.

1

@SelloutCrowd gitara klimat , akurat w poniedziałek lecę do Chorwacji .

0

@barteq zobaczymy , on powinien już mieć wszystko dograne i tylko czekam na info kiedy może odejść.

0

@barteq jak na razie .

0

@barteq sam się robi bez mydła . Chyba nie śni nawet że będzie miał jakieś minuty.

0

Jak odejście Inigo ma coś wspólnego z brakiem odejścia ter Stegena to mam dość .

1

Szkoda bo Inigo to wojownik i reszta może się od niego uczyć.

4

@kuz jeszcze Frenkie De Jong .
Potem jeszcze pół kadry , które dostało baty od Eintrachtu i Manchesteru United xDD

1

@PatrychoO albo ,, hej , towarzyszcze''

0

Loże VIP na murku przy orliku.

1

@tbas najważniejsze że socios są wniebowzięci .

1

@Astad no i specyfiki zapodane xD

0

@mekston no nie wiem , w presezonie jego skuteczność była na tym samym poziomie co wcześniej .

7

@Rifek od dłuższego czasu artykułu to tylko lanie wody dla kliknięć

0

@Kazragore musimy.

2

@Criss18Barca także że nie chce odejść gdzieś gdzie może być numerem jeden i przygotować się normalnie do MŚ .
A tak to nie będzie grał ale Hajduk będzie pobierał i jeszcze będzie ingerował w przewidywania kiedy powróci do składu .
Już kiedyś płakał o miejsce w składzie i widać po latach że nie ma jakiejkolwiek godności .

2

@Astad to trzeba chyba nawalać podciągnięcia prawie codziennie . Niesamowite.

0

@Frimpong fajne te ceny takie bardzo miarodajne .
Co tam że Wirtz przyszedł za 125 a Emituje za 90 .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?