ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@RivaldoVitorBorba najwspanialszy kraj xDDD Stany Zjednoczone to stan umysłu bez żadnej historii a nie normalny kraj .
Pozwiedzać spoko bo mają super parki narodowe ale poza tym nic więcej tam nie ma.
33
Jak dla mnie to Casado powinien być nie do ruszenia . Gra w defensywie dużo lepiej niż De Jong , ma od niego szybszy doskok do przeciwnika .
Powinni dzielić minuty z De Jongiem 50-50.
2
@RinooniR Nawiedzony dom na wzgórzu, serial .
0
@lajcior Cannibal Corpse- I cum blood
1
@Toretto Palma De Mallorca i zamek na górze , fajny widok jest .
Super plaża w El Arenal , Alcudia , Formentor i cała północ wyspy .
0
@goldensun różnica między nimi jest taka że to Lewy zdobędzie w sezonie 2x więcej bramek niż Ferran .
13
Problemem Ferran od zawsze była nieregularność . Raz zagra super i strzeli diwę bramki a potem 3 mecze się kopie po czole.
0
@Ignareks przecież piłeczkę przy asyście do Yamala posłał przepiękną na milimetry .
1
Typowa drużyna Flicka , gówniana obrona ale za to atak nadrabia xd
0
@BORO_12 ale wygraliśmy sprawę że płatności za loże dotarły na czas , dlatego mógł grać.
0
@MirusAmisz zgadzam się , widać po komentarzach :D
0
@BORO_12 Olmo mógł być zarejestrowany bo Barca sprzedała loże a nie w miejsce Christensena .
Żeby zarejestrować piłkarza w miejsce drugiego musi wypaść na co najmniej 4 miechy .
A Christensen był normalnie w kadrze pod koniec stycznia i 3 miesiące później na dosłownie początku kwietnia .
0
@RashfordFanNumbaOne jest i nowa piękna , mądra postać , która zapewne w krótkim czasie wyłapie bana .
0
@BORO_12 bo wrócił do treningów normalnie w styczniu i był już na ławce , potem doznał innego urazu niż ten stworzony dla rejestracji Olmo.
0
@BORO_12 jeśli dla Ciebie połowa sezonu to 90% to gratulacje.
No najwyraźniej masz problemy z czytaniem , nic na to nie poradzę.
0
@BORO_12 no jak nie pisałem . ŻEBY ZAREJESTROWAĆ OLMO!.
Bez tego nie dałoby się go zarejestrować .
A dlaczego niektórzy piłkarze zgadzają się np. na obniżkę wynagrodzenia? Żeby ratować dupę klubowi . W tym przypadku mógł pomóc bardzo obecnemu zarządowi .
Christensen jest w tym wieku że gdyby tylko chciał to Arabia wita z otwartymi rękami , wszystkie klubowe trofea już zdobył .
0
@BORO_12 trochę średni argument jeśli chodzi o ryzyko że żaden klub z topu go później nie weźmie .
Mamy argumenty na tym samym poziomie .
0
@BORO_12 wow to tak jak bym Cię zapytał ,, podaj argumenty że tak nie było ".
Argument jest taki że bez tego nie dałoby się zarejestrować Daniego Olmo a wtedy zarząd Barcelony miałby srogo przerypane , zadłużając klub na 60 mln euro a zawodnik nie mógłby zostać dopuszczony do rozgrywek .
3
@davidek1997 podbijamy.
0
Nie opłaca się go sprzedawać bo nie ma kogo kupić na zastępstwo , na które i tak nas nie stać
0
@BORO_12 na obnizke wynagrodzenia się ludzie zgadzają to myślisz że to byłby wielki problem? . Gość jest w Barcelonie z ważnym kontraktem , więc co go obchodzą inne kluby z topu? .
Christensen opuścił 60 spotkań w trakcie kariery to rzeczywiście często xD
0
@Bogan ja wiem że ma 18 lat co nie zmienia faktu że miliard błędów popełnił w zeszłym sezonie .
0
@BORO_12 a czemu nie? Dlaczego miałby się nie zgodzić ?. Piłkarze w Barcelonie godzili się na inne różne rzeczy . Akurat na tej pozycji Barca miała nadmiar piłkarzy , bo oprócz Cubarsiego i Inigo był jeszcze Eric , Araujo i Kounde .
0
@BORO_12 oczywiście że ma , Christensen nigdy w karierze nie miał takich kontuzji a jak sam Laporta potwierdził , nie dali by rady zarejestrować Olmo , po powrocie Christensena była do tego potrzebna dopiero sprzedaż lóż, która miała miejsce w połowie sezonu .
1
@Bogan jak się przyjrzysz grze Cubarsiego to jego dyspozycja wygląda niepokojąco przez cały sezon .
1
@MOLESTA historia jego kontuzji wygląda tak że poza wałkiem z zeszłego sezonu to chłop opuścił 60 spotkań w całej karierze.
1
Zaskakuje mnie zarząd Barcy wobec Christensena . Chłop jak gra to jest instnym topem , szybki , dobry technicznie , dobry w pojedynkach główkowych , praktycznie nie popełnia błędów.
W pierwszej dwa sezony opuścił tylko 17 spotkań a potem z całym szacunkiem ale nie wierzę w jego długą kontuzje tylko zarząd zarejestrował Olmo w jego miejsce żeby ich nie wywieźli na taczkach .
Chłop ma 29 lat , może jeszcze jeszcze śmiało grać kilka lat na bardzo dobrym poziomie a oni podobno nie chcą przedłużyć mu kontraktu , który jest do 2026 roku .
7
@szymonekk wtedy to plecy by dopiero jebły Stegenowi
3
@tomek8756 powinno się robić w odwrocie to samo . Zamknąć w klatce i czekać aż zdechnie .
2
@clyde dobra już się nie tłumacz, to z kremem do twarzy nie miało nic wspólnego xd