ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Popitek12 Vinicius nie będzie prezydentem .
2
@malicinho wątpię . Ludzie uwielbiają metal , szczególnie odgrywany live .
Wątpię żeby jakiś metalowiec szedł słuchać muzy z pendrive'a.
0
@Kszysiek7 listopadzie , grudniu 2026 przy dobrych wiatrach .
0
@ATT najlepiej jakby koszulka była na Zalando , to jak rozmiar będzie nie taki to odsylasz i hejo.
1
@macio_944 ja myślę że upokorzyć to jeszcze ich możemy bardziej , bo mamy bardziej kompletny skład niż w poprzednim sezonie a młodzi nabierają doświadczenia .
0
@ATT ja mam bardzo podobne parametry i ogólnie L siedzi jak należy .
0
@sendesara i to że ter Stegen się kompletnie posypał w dwa lata.
0
@Don_Padree Martin gra bo poza nim jest trójka stoperów. Cubarsi , Christensen i Araujo .
Kounde i Garcia widać już są przyspawani na PO .
0
@MirusAmisz jak mecz na youtubie
1
@Don_Padree raczej szykowaniem Christensena do podstawy z Cubarsim .
0
@Litman często w kluczowych momentach ? Wymienisz je może?
4
Jak dla mnie super .
0
@BorzyKrzys ale wiesz że Ty też niszczysz uprawy , warzywa , owoce bo też je wpieprzasz xd
0
@Eklerek miałem na myśli Barcelonę :) mogłem sprecyzować.
12
Ten rok jest dramatyczny pod względem koszulek .
1
@Lisek tego nie wiemy , za 70 mln euro myślę że można śmiało pozyskać zawodnika bardziej użytecznego dla drużyny lub dołożyć do topowego transferu .
0
@Lisek ale wiesz że za niego może byłby zawodnik , który grałby lepiej i uzbierał więcej minut niż on ?
2
@mientusek1407 to dla nas bardzo dobra wiadomość . Guler to zawodnik jak James , średniak z przebłyskami .
0
@Lisek z całym szacunkiem ale Fermin był rezerwowym w tamtym sezonie .
0
@Lionel_Messi10 nic dziwnego , to jedyny zawodnik na poziomie tam wśród emerytów i amatorów.
0
@FC33 takich wiele ostatnimi czasy .
4
@Arkon ja mam przede wszystkim źle zdanie o Polakach a gdzie tam innych oceniać xD
5
Brakuje jedynie wspomnienia o legendarnym optymiźmie.
1
@Kessie a już wykręciłes ten silnik czy jeszcze?
16
Fajne to porównanie De Jonga z Casado .
Polecam sobie obejrzeć jakie Casado dał asysty w tamtym sezonie z Bayernem czy Realem i przypomnieć sobie czy Holender w ogóle takie zaliczał w naszych barwach.
A na dodatek obaj grają na DMie a tam Casado jest zdecydowanie lepszy w defensywie .
Casado jest młody i może się rozwinąć a De Jong skończy karierę jako kolejny z tej ekipy Ajaxu koło De Ligta, Onany, Ziyecha , Neresa , Van de Beka itp jako wielkie niewypały.
4
@Safrani szkoda że nie broni się dobrymi sezonami gry . Przedłuży kontrakt a my dalej będziemy oglądać super talent , który ani wybitny w defensywie , ani w ofensywie .
1
@Luciano99 nikt już na fcbarca.com nie wątpi że jesteście sobie razem z @Sysia11 przeznaczeni . Dowodów jest zbyt wiele.
2
@LeoMessiiBarcaPepa crackiem bym go nie nazwał ale myślę że ma potencjał na bardzo dobrego pomocnika .
4
Deco Ty sam odejdź najlepiej .
1
@RivaldoVitorBorba najwspanialszy kraj xDDD Stany Zjednoczone to stan umysłu bez żadnej historii a nie normalny kraj .
Pozwiedzać spoko bo mają super parki narodowe ale poza tym nic więcej tam nie ma.