ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
@Derean ta ekipa została wtedy upokorzona i zmieloną przez Bayern w LM .
0
@Filipem tak , Sport wie co mu powiedzieli xd
0
@kamilop w czym Grimaldo jest lepszy od Balde?
1
@Rifek To byle prawnik! To @Aragorn33 , syn Arathorna , jesteś mu winien posłuszeństwo.
0
@redman83 ja tam wierzę w Martina , w defensywie jest spoko a w ofensywie będzie komu szaleć .
0
@maatiixx ja bym poczekał jeszcze ze 3 sezony i wtedy za darmo .
0
@Prorokk głównie akurat tak jest . Rzadko się zdarza żeby piłkarz schodził poniżej swojego wynagrodzenia .
0
@LeoMessi1994 od Fatiego to nawet ja pokaże więcej bo będzie mi się chciało biegać .
0
@Prorokk @Faro Rapha ma też niższą pensję bo ile gra na najwyższym poziomie? U nas 3 lata i to tyle .
Rashford wyrobiona marka bo lata spędzone w United .
W dodatku niestety tak jest , my rozwiązywaliśmy kontrakt z Lengletem ze względu na wysoką pensję.
Gdyby zarabiał 2 mln euro brutto to byśmy za niego spokojnie wyciągnęli 20-30 mln euro .
1
@Faro Rashford wyrobil sobie markę przez lata , więc nic dziwnego . W dodatku przyszedł prawie za friko a Rapha za 65 , więc się to zawsze równoważy .
0
@Arkon pewnie takim samym cudem jak do Barcelony jeszcze nie trafił dobry lewoskrzydłowy , defensywny pomocnik czy wcześniej prawy obrońca .
2
@Kapitan hawk z Espanyolem lepiej uderzył .
0
@ProMILs różnica jest taka że Nico chciał 12 netto a Rashford ma 14 brutto .
3
@tbas przecież piszą że 14 brutto czyli 7 mln euro netto .
0
@Azazel_Pazuzu tyle że nie chodzi o stop migracji tylko o nielegalną migrację.
Jak ktoś normalnie pracuje itp to problemu nie ma .
1
@Faro był jeszcze jeden , Luka Jovic xD
0
@Lucyffffer1922 no nie do końca , jak a e nie sprawdzi to nie mamy lewego skrzydła przez cały sezon xD
1
@misterio a w jakich zespołach Rashford grał że się nie sprawdził?
0
@MesQueUnClub_87 ale Ferran był zajechany zaraz i tyle było .
1
@Laminedependencia tyle że oprócz Lewego kazdego można było kimś zastąpić i się udało .
W ataku w przyszłym sezonie nie mamy żadnych zastępstw, ani nikogo na LS , ani za Raphinhę , ani za Yamala.
0
@KrwawiaceoczyVEB czy będę zdziwiony? Absolutnie.
0
Ciekawe czy w tym roku zagramy na Camp Nou czy znowu coś wymyślą.
Grubasek i reszta jak piękne cisneli nam walki że w grudniu się uda .
0
@Ziemny nie w ogóle w Realu nie ma miejsca na takie rzeczy . A Bale i Hazard , mówi to panu coś?
2
@kubix05 chyba smacznego rzygania .
1
@vangoor za 60-65 mln euro z pocalowaniem ręki . To nigdy nie był i nie będzie piłkarz na pierwszy skład Barcelony .
0
@AlwaysBlaugrana o ile dobrze kojarzę to było coś o sierpniu .
0
@lucca87 chłopie my nie mozemy 40 mln na raz zapłacić , więc nie przyjdzie ani Gyokeres , ani Isaak , ani Alvarez .
Zapewne będzie to jakiś półśrodek albo będziemy grali jakąś fałszywą 9tką.
0
@mrboom przecież tam wystarczy laptopa na stole rozłożyć pod namiotem i wyjdzie na to samo xd
0
@A4ron to ja w Holandii jestem zaskoczony dobrą pogodą bo zawsze w lato była gówniana od chyba 6 lat , teraz w morzu temperaturka +/-19-20 stopni .