0

Komentarz usunięty

0

@Derean ta ekipa została wtedy upokorzona i zmieloną przez Bayern w LM .

0

@Filipem tak , Sport wie co mu powiedzieli xd

0

@kamilop w czym Grimaldo jest lepszy od Balde?

1

@Rifek To byle prawnik! To @Aragorn33 , syn Arathorna , jesteś mu winien posłuszeństwo.

0

@redman83 ja tam wierzę w Martina , w defensywie jest spoko a w ofensywie będzie komu szaleć .

0

@maatiixx ja bym poczekał jeszcze ze 3 sezony i wtedy za darmo .

0

@Prorokk głównie akurat tak jest . Rzadko się zdarza żeby piłkarz schodził poniżej swojego wynagrodzenia .

0

@LeoMessi1994 od Fatiego to nawet ja pokaże więcej bo będzie mi się chciało biegać .

0

@Prorokk @Faro Rapha ma też niższą pensję bo ile gra na najwyższym poziomie? U nas 3 lata i to tyle .
Rashford wyrobiona marka bo lata spędzone w United .
W dodatku niestety tak jest , my rozwiązywaliśmy kontrakt z Lengletem ze względu na wysoką pensję.
Gdyby zarabiał 2 mln euro brutto to byśmy za niego spokojnie wyciągnęli 20-30 mln euro .

1

@Faro Rashford wyrobil sobie markę przez lata , więc nic dziwnego . W dodatku przyszedł prawie za friko a Rapha za 65 , więc się to zawsze równoważy .

0

@Arkon pewnie takim samym cudem jak do Barcelony jeszcze nie trafił dobry lewoskrzydłowy , defensywny pomocnik czy wcześniej prawy obrońca .

2

@Kapitan hawk z Espanyolem lepiej uderzył .

0

@ProMILs różnica jest taka że Nico chciał 12 netto a Rashford ma 14 brutto .

3

@tbas przecież piszą że 14 brutto czyli 7 mln euro netto .

0

@Azazel_Pazuzu tyle że nie chodzi o stop migracji tylko o nielegalną migrację.
Jak ktoś normalnie pracuje itp to problemu nie ma .

1

@Faro był jeszcze jeden , Luka Jovic xD

0

@Lucyffffer1922 no nie do końca , jak a e nie sprawdzi to nie mamy lewego skrzydła przez cały sezon xD

1

@misterio a w jakich zespołach Rashford grał że się nie sprawdził?

0

@MesQueUnClub_87 ale Ferran był zajechany zaraz i tyle było .

1

@Laminedependencia tyle że oprócz Lewego kazdego można było kimś zastąpić i się udało .
W ataku w przyszłym sezonie nie mamy żadnych zastępstw, ani nikogo na LS , ani za Raphinhę , ani za Yamala.

0

@KrwawiaceoczyVEB czy będę zdziwiony? Absolutnie.

0

Ciekawe czy w tym roku zagramy na Camp Nou czy znowu coś wymyślą.
Grubasek i reszta jak piękne cisneli nam walki że w grudniu się uda .

0

@Ziemny nie w ogóle w Realu nie ma miejsca na takie rzeczy . A Bale i Hazard , mówi to panu coś?

2

@kubix05 chyba smacznego rzygania .

1

@vangoor za 60-65 mln euro z pocalowaniem ręki . To nigdy nie był i nie będzie piłkarz na pierwszy skład Barcelony .

0

@AlwaysBlaugrana o ile dobrze kojarzę to było coś o sierpniu .

0

@lucca87 chłopie my nie mozemy 40 mln na raz zapłacić , więc nie przyjdzie ani Gyokeres , ani Isaak , ani Alvarez .
Zapewne będzie to jakiś półśrodek albo będziemy grali jakąś fałszywą 9tką.

0

@mrboom przecież tam wystarczy laptopa na stole rozłożyć pod namiotem i wyjdzie na to samo xd

0

@A4ron to ja w Holandii jestem zaskoczony dobrą pogodą bo zawsze w lato była gówniana od chyba 6 lat , teraz w morzu temperaturka +/-19-20 stopni .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?