0

@messi33 żartujesz ? Izrael to piękny europejski kraj z tradycjami .

0

@ornung miałem to napisać że Messi i Czara Ognia xd

1

@Rifek szczególnie jak trzeba było bronić .

0

@DonAndrzejos im więcej transferów ogarnie tym lepiej będzie smakowało zwycięstwo przeciwko im.

0

@Walker Ride najlepszy album Mety .
Ride , For Whom , Trapped under ice i Escape wspaniale .

0

@Pawlusek Rapha na 10tke a na 9 Ferran lub Olmo.

0

@Faro a czy ktoś liczy inne transfery na raty ? Nie . Zawsze się bierze całkowitą liczbę pod uwagę .

0

@mekston jako że nigdy nie wygrali KMŚ to właśnie mogą mieć motywację.

0

@AlphaNumeric Trent jest tak cienki w defensywie że jeden z nich w zupełności wystarczy .

0

@Faro przecież Chujsen przyszedł za 60 mln euro i ten z Rover za 45 . + Arnold 10+ prowizje za podpis itp to troszeczkę już jest.

0

@ViscaelBarca2007 często mówią o tym w mediach . Valverde np. chciał Williana i Parejo ale zarząd nigdy tego nie spełnił ale Griezmanna kupili .

0

@KrwawiaceoczyVEB to się raczej nie wydarzy bo bardziej chcą Gyokeresa.

0

@Matheu12 pozytywnym byłoby gdyby oba te kraje nie istniały .

0

@MOLESTA albo nie chcą wydawać ogromnych pieniędzy bo już zrobili Ewa transfery .
A co jak co ale Amorim prowadził przecież Gyokeresa w Sportingu , więc wie co potrafi .
@SinMistico podobno tak , chociaż sam Gyokeres na razie mówił żeby być spokojnym.

0

@MOLESTA chce tylko Sporting nie chce go puścić za 60 mln euro tylko chcą więcej .

1

@ViscaelBarca2007 w pomocy jeszcze Olmo , Fermin , Gavi , Casado , Bernal .
Ale nie będziemy zawsze grać Once de gala i trzeba składem rotować.
Olmo może zagrać na 10tce i 9tce i w środku . Fermin na 10tce . Ferran na 9tce i od biedy na skrzydle . A Casado , Gavi , Bernal za Pedriego i De Jonga.

2

@PatrychoO tak jak już mówił ktoś ze sztabu to ich zadaniem będzie przygotować Olmo żeby ogarnąć jego urazy . Z Pedrim się udało to myślę że po dobrym presezonie , którego z nami nie miał w tamtym roku to będzie dobrze.

3

@19Riki20 kolega konto od maja i sądząc po narracji komentarzy to trzeba mu dać spokój .

0

@kanver_ Bo Rapha przebywa na całej połowie rywala ale w momentach kiedy jest na LS to raci wszystkie swoje atuty .

0

@ViscaelBarca2007 pewnie chodzi o szybkiego , mobilnego skrzydłowego z dobrym dryblingiem .

0

@kanver_ no to ja raczej polecam sobie obejrzeć heatmape Raphinhi skoro jest prawie na całej połowie xD
Skrzydłowy , który robi wiatr jest ważny . Tak samo było kiedy Dembele grał u nas i zawsze absorbował uwagę minimum dwóch zawodników drużyny przeciwnej .
W PSG funkcjonuje to fantastycznie .
Olmo z Ferminem z 10tki często przebywają na pozycji drugiego napastnika w polu karnym .

0

@kanver_ chłopie ja nie wiem czy Ty spotkań nie oglądasz albo robisz to od miesiąca .
Tak , Raphinha znika na lewym skrzydle ale gra kozacko bo właśnie na tym lewym skrzydle nie przebywa prawie w ogóle , tylko na pozycji 10tki .

1

@Kgorecki2500 oby Odyn przyjął go godnie w Valhalli.

0

@kanver_ ale Rapha nie przebywał na lewym skrzydle . Rapha na lewym skrzydle znika praktycznie całkowicie od razu, bo dryblować nie potrafi a rywal czyta od razu że nie zagra prawą nogą.
Rapha przebywał na LS żeby się rozpędzić i wybiec w środkowej strefie na prostopadłą piłkę.

2

@Popitek12 w dupie.

0

@Faro w Anglii nie ma klauzul a ogólnie to wiadomo że da się zapłacić w ratach ale bardzo mało kto się na to godzi .
Bilbao się zazwyczaj nigdy nie negocjuje .

0

@kanver_ 10 tka to pozycja gdzie możesz poruszać się po całej szerokości boiska , więc można powiedzieć że Raphinha zagrał na 10tce cały sezon .
Spotkania , które normalnie na prezentacji składów był na LS to najwięcej i tak spędził w środku boiska.

2

@Maks91 dzięki, jest o tym artykuł na głównej od 40 minut

2

@Kinginiesta nad tym że klauzuli się nie rozkłada na raty .

0

@kanver_ bo zawsze może być lepiej . Rapha będzie grał na 10tce tam gdzie nadaje się najlepiej a Nico na LS .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?