0

@partymaker o tym to mówi że jesteśmy ruchani przez klub . Jak byłem na Camp Nou kilka razy to za super miejsca człowiek płacił niewiele więcej niż teraz za gówniane w tym roku na Montjuic .

0

@Tridente2015 Barca nie ma zdecydowanego MVP tego sezonu. Czy to Yamal , Raphinha , Pedri czy Robert.

1

@bartulek98 połowa naszego składu kompromitowała się z Eintrachtem .

0

Co to za gówno z tą pseudo prywatnością w komentarzach .

0

Nic dziwnego że są przychody jak ceny biletów są tak uerewsko drogie.

1

@kanver_ zobaczymy w przyszłym sezonie jak przepracuje okres przygotowawczy z drużyną.

0

@F3DO Fermin akurat grał tak samo rok temu .

7

Helena nie wytrzeźwiała jeszcze xd

2

@Cule1234 czas się kończy , trzeba działać xD

1

@F3DO po części największymi flopami okazali się trenerzy , Griezmann nie grał na swojej pozycji a staty nie najgorsze wykręcił .

0

@RoberDzik Christensen za Cubarsiego i Casado za Frenkiego.

8

Dobrze że sezon się skończył bo taki Raphinha to widać że już wypalony totalnie sezonem .
Pomijając Raphę zastanawia mnie jedna rzecz , dlaczego nasi stoperzy przestali grać górne piłki za plecy obrońców rywali .
W pierwszej części sezonu to była nasza świetna broń a teraz mimo sporego ruchu na wolne pole to kompletnie zaprzestaliśmy tego .

0

@AlwaysBlaugrana a mi nie . Przez cały jego pobyt prezentował super poziom przez dwa sezony max.

0

@partymaker a to dlatego że chciałem wyróżnić bramkarza a z obrony najbardziej podobał mi się Eric.

0

@Jersi1 przeciwko Barcelonie? Żartujesz sobie?

2

Inaki Pena bardzo dobry mecz .

3

Lewy takie dwie sety zjebał że szok . A mógłby być dwie bramki od króla strzelców .

10

Przydałoby się żebyśmy dostali 4 karne z dupy jak Real Madryt w tym sezonie to Lewy by wyrównał króla strzelców.

0

@Coveta a najlepiej by było bramkarze po 30 minut i wszystkich pożegnać xd

1

Gavi z Ferminem w środku , czyli będzie chaos totalny xd

0

@partymaker dlaczego ? Liverpool nie chce się pozbywać zawodnika , więc będą wołać ile im się podoba.

0

@partymaker Coutinho też nie prawda? XD

0

@partymaker zależy o kogo chodzi .
Jeśli chodzi o Diaza to uważam że za 80 mln euro brać gościa ,który za niedługo skończy 29 lat a bazuje na szybkości to trochę przesada.

0

@TR3YWAY tak dźwigał ten środek pola że z każdym rywalem praktycznie rywal miał autostradę do ich pola karnego xd

1

@BulaKG nie , nawet za 25 mln .

0

@comtedurgell a potem wezwał smoki i odleciał .

1

@Vurt nie , nie każdy obrońca robi tak głupie błędy .

1

@PepGardiola pewniaków do straty co najmniej dwóch bramek w meczu xd

0

@BORO_12 ale to na ten moment nie poziom na pierwszy skład.

0

@lucas/catalan problemem może być pensją Rashforda , gość zgarnia ponad 7 mln funtów netto.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?