ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@partymaker o tym to mówi że jesteśmy ruchani przez klub . Jak byłem na Camp Nou kilka razy to za super miejsca człowiek płacił niewiele więcej niż teraz za gówniane w tym roku na Montjuic .
0
@Tridente2015 Barca nie ma zdecydowanego MVP tego sezonu. Czy to Yamal , Raphinha , Pedri czy Robert.
1
@bartulek98 połowa naszego składu kompromitowała się z Eintrachtem .
0
Co to za gówno z tą pseudo prywatnością w komentarzach .
0
Nic dziwnego że są przychody jak ceny biletów są tak uerewsko drogie.
1
@kanver_ zobaczymy w przyszłym sezonie jak przepracuje okres przygotowawczy z drużyną.
0
@F3DO Fermin akurat grał tak samo rok temu .
7
Helena nie wytrzeźwiała jeszcze xd
2
@Cule1234 czas się kończy , trzeba działać xD
1
@F3DO po części największymi flopami okazali się trenerzy , Griezmann nie grał na swojej pozycji a staty nie najgorsze wykręcił .
0
@RoberDzik Christensen za Cubarsiego i Casado za Frenkiego.
8
Dobrze że sezon się skończył bo taki Raphinha to widać że już wypalony totalnie sezonem .
Pomijając Raphę zastanawia mnie jedna rzecz , dlaczego nasi stoperzy przestali grać górne piłki za plecy obrońców rywali .
W pierwszej części sezonu to była nasza świetna broń a teraz mimo sporego ruchu na wolne pole to kompletnie zaprzestaliśmy tego .
0
@AlwaysBlaugrana a mi nie . Przez cały jego pobyt prezentował super poziom przez dwa sezony max.
0
@partymaker a to dlatego że chciałem wyróżnić bramkarza a z obrony najbardziej podobał mi się Eric.
0
@Jersi1 przeciwko Barcelonie? Żartujesz sobie?
2
Inaki Pena bardzo dobry mecz .
3
Lewy takie dwie sety zjebał że szok . A mógłby być dwie bramki od króla strzelców .
10
Przydałoby się żebyśmy dostali 4 karne z dupy jak Real Madryt w tym sezonie to Lewy by wyrównał króla strzelców.
0
@Coveta a najlepiej by było bramkarze po 30 minut i wszystkich pożegnać xd
1
Gavi z Ferminem w środku , czyli będzie chaos totalny xd
0
@partymaker dlaczego ? Liverpool nie chce się pozbywać zawodnika , więc będą wołać ile im się podoba.
0
@partymaker Coutinho też nie prawda? XD
0
@partymaker zależy o kogo chodzi .
Jeśli chodzi o Diaza to uważam że za 80 mln euro brać gościa ,który za niedługo skończy 29 lat a bazuje na szybkości to trochę przesada.
0
@TR3YWAY tak dźwigał ten środek pola że z każdym rywalem praktycznie rywal miał autostradę do ich pola karnego xd
1
@BulaKG nie , nawet za 25 mln .
0
@comtedurgell a potem wezwał smoki i odleciał .
1
@Vurt nie , nie każdy obrońca robi tak głupie błędy .
1
@PepGardiola pewniaków do straty co najmniej dwóch bramek w meczu xd
0
@BORO_12 ale to na ten moment nie poziom na pierwszy skład.
0
@lucas/catalan problemem może być pensją Rashforda , gość zgarnia ponad 7 mln funtów netto.