ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jakub1906 tak , zgłaszaliśmy się po Sergiego Dardera z Espanyolu ale nie chciał do nas dołączyć.
0
@SenseiFCB to nie ma żadnego znaczenia po Polacy mieszkający w Polsce i tak w większości nasrają sobie do gniazda wybierając popis.
0
@Pawlusek środkowi obrońcy również .
10
@Cvzx bo jest czarny
2
@Safrani i mój topór.
0
@Nefir Gavi to na razie nie obskoczy żadnej pozycji z powodzeniem bo do niczego się aktualnie nie nadaje.
1
@Nefir Olmo jest lepszy od Fermina praktycznie we wszystkim . Ma dobre wykończenie , też potrafi dobrze się wkleić w polu karnym ,.jest lepszy technicznie , przyjęcia kierunkowe itp. , lepsze podania i gra na jeden kontakt.
3
@olejtm nie chcę Ci nic mówić ale nie ważne kto będzie u władzy to inżynierowie i tak się w Polsce pojawią xd
0
@Murazor albo trzeba zmienić na szybszych stoperów bo ani Martinez ani Cubarsi demonami szybkości nie są
1
@Murazor najbardziej to musi ogarnąć linię obrony , która w amatorski sposób dopuszcza do sytuacji 1 vs 1 z bramkarzem , bo to główny powód dużej ilości straconych bramek .
0
@Kapitan hawk Bellingham jest mega słaby w tym sezonie .
0
Gavi standardowo cienizna w jego wykonaniu .
Jak on się nie rozwinie to nie widzę jakieś niesamowitej kariery w jego wykonaniu .
1
@SinMistico ale z czym mu się nie pozwoli przebić ? Gość jak gra to za każdym razem ma udział przy bramkach .
Nie musi grać w podstawie ale na ostatnie 20 powinien być pewniakiem .
6
Wymarzony transfer Deco to 28 letni skrzydłowy , żeby za rok lub dwa już znowu musieć szukać zastępstwa xD
0
@kejdzi a czemu nie? Bo ktoś się obrazu ? Przyznanie że zawodnik nie jest w planach na następny sezon to normalna sprawa .
W innych klubach tak robią a u nas tatostwo i dziecinada.
1
@Bulbazaur17 chłopie jesteś w internetach .
Komentarze nigdy nie trafia do otoczenia zmarłej osoby a czarny humor to 90% internetów.
4
@Bulbazaur17 ale Cię zabolało , musisz wyjąć kij z dupy xd
0
@Mixtape dobre pierdoły xd
0
Goście chcą zatrzymać Fatiego na kolejny sezon xD
0
@tbas jak widać 5 spotkań na poziomie wystarczy na wysoki kontrakt w Barcelonie.
1
@Bombel81 k**wa bober!
0
@AlphaNumeric FDJ oby z innym klubem już podpisał.
0
@Pomimo27 ale Osasuna nie wygra , wszystko już odrzucili chyba .
0
@AnsuLamine Cubarsi co chwilę popełniał błędy . Gavi to nawet nie skomentuje bo to jakiś żart.
Z Balde się zgodzę a Eric na DMie grał rzadko albo na końcówki . Za to podobał mi się na PO w końcówce ko ale to kilka spotkań tylko .
0
@Pawci023x lepsze jest to w czym będziesz bardziej szczęśliwy .
Nie ma drogi szczęścia dla każdego .
0
@mordini123 w sumie w Holandii mi nie działa , nie mogę odpalić.
1
@mordini123 dziękuję bo szukałem na youtubie ale nie mogłem znaleźć
0
Proszę Cię , najważniejsi piłkarze w sezonie to było Raphinha , Yamal , Lewy , Pedri , Inigo Martinez , Kounde i Ferran z ławki .
To był trzon i tylko Lamine jest wychowankiem .
0
@L4ngusta gdzie można obejrzeć?
2
@Values Cubarsi co chwilę popełnia błędy akurat.