0

@jakub1906 tak , zgłaszaliśmy się po Sergiego Dardera z Espanyolu ale nie chciał do nas dołączyć.

0

@SenseiFCB to nie ma żadnego znaczenia po Polacy mieszkający w Polsce i tak w większości nasrają sobie do gniazda wybierając popis.

0

@Pawlusek środkowi obrońcy również .

10

@Cvzx bo jest czarny

2

@Safrani i mój topór.

0

@Nefir Gavi to na razie nie obskoczy żadnej pozycji z powodzeniem bo do niczego się aktualnie nie nadaje.

1

@Nefir Olmo jest lepszy od Fermina praktycznie we wszystkim . Ma dobre wykończenie , też potrafi dobrze się wkleić w polu karnym ,.jest lepszy technicznie , przyjęcia kierunkowe itp. , lepsze podania i gra na jeden kontakt.

3

@olejtm nie chcę Ci nic mówić ale nie ważne kto będzie u władzy to inżynierowie i tak się w Polsce pojawią xd

0

@Murazor albo trzeba zmienić na szybszych stoperów bo ani Martinez ani Cubarsi demonami szybkości nie są

1

@Murazor najbardziej to musi ogarnąć linię obrony , która w amatorski sposób dopuszcza do sytuacji 1 vs 1 z bramkarzem , bo to główny powód dużej ilości straconych bramek .

0

@Kapitan hawk Bellingham jest mega słaby w tym sezonie .

0

Gavi standardowo cienizna w jego wykonaniu .
Jak on się nie rozwinie to nie widzę jakieś niesamowitej kariery w jego wykonaniu .

1

@SinMistico ale z czym mu się nie pozwoli przebić ? Gość jak gra to za każdym razem ma udział przy bramkach .
Nie musi grać w podstawie ale na ostatnie 20 powinien być pewniakiem .

6

Wymarzony transfer Deco to 28 letni skrzydłowy , żeby za rok lub dwa już znowu musieć szukać zastępstwa xD

0

@kejdzi a czemu nie? Bo ktoś się obrazu ? Przyznanie że zawodnik nie jest w planach na następny sezon to normalna sprawa .
W innych klubach tak robią a u nas tatostwo i dziecinada.

1

@Bulbazaur17 chłopie jesteś w internetach .
Komentarze nigdy nie trafia do otoczenia zmarłej osoby a czarny humor to 90% internetów.

4

@Bulbazaur17 ale Cię zabolało , musisz wyjąć kij z dupy xd

0

@Mixtape dobre pierdoły xd

0

Goście chcą zatrzymać Fatiego na kolejny sezon xD

0

@tbas jak widać 5 spotkań na poziomie wystarczy na wysoki kontrakt w Barcelonie.

1

@Bombel81 k**wa bober!

0

@AlphaNumeric FDJ oby z innym klubem już podpisał.

0

@Pomimo27 ale Osasuna nie wygra , wszystko już odrzucili chyba .

0

@AnsuLamine Cubarsi co chwilę popełniał błędy . Gavi to nawet nie skomentuje bo to jakiś żart.
Z Balde się zgodzę a Eric na DMie grał rzadko albo na końcówki . Za to podobał mi się na PO w końcówce ko ale to kilka spotkań tylko .

0

@Pawci023x lepsze jest to w czym będziesz bardziej szczęśliwy .
Nie ma drogi szczęścia dla każdego .

0

@mordini123 w sumie w Holandii mi nie działa , nie mogę odpalić.

1

@mordini123 dziękuję bo szukałem na youtubie ale nie mogłem znaleźć

0

Proszę Cię , najważniejsi piłkarze w sezonie to było Raphinha , Yamal , Lewy , Pedri , Inigo Martinez , Kounde i Ferran z ławki .
To był trzon i tylko Lamine jest wychowankiem .

0

@L4ngusta gdzie można obejrzeć?

2

@Values Cubarsi co chwilę popełnia błędy akurat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?