ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BORO_12 https://smtp.fcbarca.com/125547-desire-doue-talent-ktory-wymknal-sie-barcelonie,sortuj-najlepsze.html
Tu jest od nas a jak w google wpiszesz Deco Desire Doue to wyskoczy sporo zagranicznych artykułów.
0
@BORO_12 czytałem gdzieś wypowiedź Deco że byli bardzo zainteresowani ale nie było szans przebić oferty PSG.
2
@patrix211 tak.
0
@BORO_12 Doue się raczej nie dało bo PSG już go chciało .
@FanBarcy22 no właśnie mnie Lookman jakoś nigdy nie przekonywał ale to może dlatego że widziałem go jeszcze jak w Premier League grał.
@RosjaninBut no właśnie dla mnie powinni myśleć o dobrym lewym skrzydłowym bo jak Olmo idzie do zmiany to tylko wchodzą Gavi i Fermin .
1
Ja nie wiem jak Wy ale jeśli klub nie ściągnie jakiegoś sensownego LS to będę zawiedziony . Jak dla mnie to jedna z bolączek i Raphinha czasami się tam marnuje i może grać lepiej na 10tce.
1
@Criss18Barca dobre , tyle razy co nam dupę uratował w końcówkach to szok .
0
@PJ777 mnie też interesuje co u rywala ale nie interesują mnie pozaboiskowe plotki o problemach i piłkarzach Realu .
0
@Gaucho wspaniale , Ci którzy mogą przyjść za darmo i nie chcą czekać już zostaną zakontraktowani .
11
@LOPEZ16 Londyn to moje ulubione indyjskie miasto .
0
@Krzysztof1987 tyle że siła i szybkości nic Ci nie dają kiedy jesteś głupi . Dlatego Araujo się nie nadaje.
0
@Messiah10 piękne
0
@[Oli] jak nie rozumiesz o co chodzi to się nie udzielaj .
0
@messi33 synu Real wygrał a nie zremisował.
0
Módlmy się że Lapcio nie ściągał piłkarzy , których nie będzie mógł zarejestrować bo inaczej znowu nas czeka ,, kontuzja " Duńczyka xd
0
Nawet nie obejrzeli czy faulu nie było na obrońcy Mallorci bo spalonego nie było , typowy mecz Realu xDD
0
@Faro bez LO , PO , kreatywnego pomocnika czy PSa to sobie nie pograją.
1
@BORO_12 Fortowi to myślę że wypożyczenie by się przydało .
0
@Greenalley ja też lubię czytać o przeciwnikach ale w sportowym tonie . A nie o czymś co Barcelony nie dotyczy jak np. finanse Mbappe .
0
@Azi ale żeby nazywać osobę, która przytarła Ci auto i nie zostawiła numeru kibicem Realu to naprawdę. Nie masz serca .
1
@michalgajdek oczywiście, widać od dłuższego czasu co jest wrzucane dla wyświetleń .
Widać zresztą też po komentarzach pod takimi postami o co w nich chodzi ;)
0
@michalgajdek rozumiem jakbyście wrzucili o tym jakby był już skazany czy coś , to rozumiem . Ale wrzucanie postów , których pewnie o jednej sprawie wrzucicie jeszcze 20 a zapewne skończy się na niczym .
I trzeba oglądać jego wstrętną japę w dodatku o jego problemach .
No i fajnie że wrzuciliscie, dla kibica Barcy to bardzo ważne znać sytuację finansową Mbappe.
Albo nazwa się zmieni fcbarca+problemyrealu.com .
1
@michalgajdek a o Atletico wrzucacie i o innych zespołach? Nie .
Wchodzisz na stronę Barcelony i będziesz oglądał japę Asencio bo ma sprawę.
A gdzie o problemach finansowych Mbappe? .
Macie coś jeszcze ciekawego? .
0
@tbas w tym przypadku to jego wina xD
0
@Aragorn33 na Mallorce wystarczy.
0
Ja wszystko rozumiem ale czy to dotyczy Barcelony że musicie tu wrzucać artykuły o tym? Robi się to żenujące.
0
@wawrzyn1 na niczym , to zapewne wymyślony mit.
1
@Matheu12 pokraka z PSG 4:0 , z Juve 3:0 .
0
@MesQueUnClub_87 grała również złą postać w Indiana Jonesie.
1
@Konradowskyy zobaczyłbym tam Slipknota z czasów debiutanckiego albumu lub IOWA najlepiej , pewnie roznieśli by tą publiczność.
0
@Piotrek1993 chyba za lata bo z tą para stoperów to byś nic teraz nie ugrał xd