ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@626 no to fajna opcja , gość od nas odejdzie za 2 lata bo będzie stary a my go będziemy dalej spłacać przez kilka lat oddając go jak każdego piłkarza za paczkę ryżu preparowanego .
0
@Zoker i robiącego babole i gubiacego krycie Cubarsiego zapomniałeś dodać
1
@Croocers ale co można zrozumieć ? Ferran może odciążać skrzydłowych a David do podstawy i dzieli minuty z Lewym , który ma już swoje lata
1
@Faro ale czy kogoś to dziwi ? Real ma podwójne standardy .
Casemiro robił trzy faule taktyczne w meczu i kończył spotkanie bez kartki .
0
@RobsonPL może tak
1
@mmaciass i Cubarsi też pięknie oglądał jak nam jego chłop wbijał bramkę xD dobrze że minuty później chłop przestrzelił setkę bo była powtórka z dobrego krycia .
0
@RobsonPL gdyby nie Inter.
0
@Kengo Gruba ćwiczysz?
3
@Romario87 chłopie jest tyle rolek na insta z wybrykami piłkarzy Realu , czy to Ramos czy Roberto Carlos broniący rękami strzały w bramkę, czy to karne z kapelusza . Czy to strzał chyba Rivaldo, który strzela gdzie piłka odbija się od zawodnika Realu i wpada do bramki a sędziowie gwizdają spalonego .
Czy to Cristiano trafiający prosto w plecy Srny a Real dostaje karnego bo Cristiano płakał sędziemu że ręką.
A to wysunięta ręka Ramosa gdzie zatrzymał ręką dośrodkowanie w polu karnym i zaczął udawać że brzuch go boli bo piłką dostał .
A my wbijamy piłkę metr do bramki z Betisem i Valencią i nie uznali nam bramek xD
0
@Faro Araujo czy Cubarsi , w tym sezonie bez różnicy.
0
@Zoker ja nie mówię że ujowe ale nie wszyscy muszą wypalić tak jak wielce jest to opisywane że kozacka ekipa.
0
@Faro moglibyśmy mieć środek Cubarsi-Lągle , ten środek obrony wpuściłby ponad 100 bramek leciutko .
0
@PatrykBarca ale ja nie mówię o grze Christensena w CL .
0
@PatrykBarca nie narobił przez ostatnie 5 lat kariery co Cubarsi w tym sezonie.
2
@Safrani Diaz to cienias za 80 mln , który zaraz będzie miał 30 lat.
Zajebista opcja.
1
@Barceloniarz987 Trent czyli cienias totalny w defensywie , Huijsen ograny w Premier League gdzie zdarzało się że kręcił nim taki Mudueke a Laliga to co innego , Carreras nie sprawdzony w topowej lidze i Alonso , który nie prowadzil dużego klubu .
Do tego cienka linia pomocy .
To wszystko może wypalić jak i legnąć szybko w gruzach .
0
I weź tu bądź poważny .
0
@barteq to już go nie rozumiem , ostatnio mówił że jesteśmy , teraz że znowu nie .
Pewnie jak się loże wybudują i audytor zatwierdzi to będziemy z powrotem .
Chociaż Laporta kręci jak zawsze , więc nic nie wiadomo .
0
@PatrykBarca no to raczej o LM możemy zapomnieć bo tyle co on w LM błędów narobił to szok .
0
@Faro jakoś Casado w ważnych meczach jak grał na DMie potrafił notować bardzo fajne asysty z Realem czy Bayernem a nasz holenderski flopik nie .
1
@Toretto jestem tego samego zdania .
3
@Culer9002 to ciekawe z Luisem Diazem bo wątpię że przyjdzie za taniej niż Nico z Bilbao .
Stary ma dobre ale dochodzi powoli pod 30 lat i co , wydadzą 50-60 mln euro żeby za dwa lata szukać znowu skrzydłowego?
0
@Faro trudno żeby De Jong miał liczby jak ten gość się boi do przodu zagrywać xd
1
@Derean bez Kounde , z Cubarsim zamiast Christensena , jeszcze Simons na skrzydle xF
0
@Hasszz Nico gra dobrze w repce a to też dlatego że ma feeling z naszymi zawodnikami .
Nie jest powiedziane że u nas nie miałby doubledouble.
1
Czyli po prostu nie stać nas a szkoda , bo to dla nas najlepsza opcja na LS.
1
@Arekvip nie ma na to najmniejszych szans
0
@Konradowskyy Ale Pedri też nie grał kozacko na początku sezonu i w połowie sezonu też prezentował się średnio .
3
A gdzie o wspaniałej transakcji brazylijskiego kawałka drewna w postaci Roque?
0
@Konradowskyy żartujesz z tym Pedrim chłopie xd nie zasłużył bardziej niż taki Raphinha , Yamal czy Lewy .
A co do Dembele , w większości spotkań u nas grał dobrze i pod koniec to on ciągnął głównie nasz atak . Różnica jest taka że w PSG nie odnosi długotrwałych kontuzji .