0

@papryk13 tylko nie chodzi o wiek a stosunek ceny do wieku . Jak jest nowa o 80 milionach euro no to sorry ale za gościa , który za półtorej roku skończy 30stke to jednak średnio .

0

@Eto'o9 R10 nie tyle bramkarza co ogarnąć środek obrony bo w zeszłym sezonie był po prostu na żenującym poziomie i bramkarze było wystawiani jak nie na sam na sam to na strzały z najbliższej odległości .

0

@Eto'o9 R10 te mecze gdzie zespoły walczą o to samo są o tej samej godzinie . Reszta nie , ze względu że byłoby to bez sensu .

0

@Nightraider + pewnie jeszcze Pau Victor i Torre .

1

Wspaniale , byle zejść z jego pensji!

0

Bujaki! Napoli mistrzem!

2

@Wojciech123 @jowita by go zjadła zapewne.

0

@Kgorecki2500 panie strimka się odpala jak się nie ma kanału .

1

Współczuję tym , którzy oglądają jakieś polityczne gówno na rzecz Napoli-Cagliari xD

0

@Lionel_Messi10 no zostało wyjaśnione jak odpadliśmy przez lata.
Na szczęście ten scenariusz nigdy nie zostanie spełniony.

0

@Lionel_Messi10 co mnie obchodzi co mówi Guardiola czy Scaloni? W Barcelonie Flicka nikt nie chodzi i się rozglada bo może Messi kiedyś tak mógł .
Przez właśnie brak pressingu nie wygrywaliśmy żadnych LM przez wiele lat bo było czlapanie razem z Suarezem .
Obejrzyj sobie bramki jak dostaliśmy 8:2 od Bayernu a Messi sobie chodził i patrzył jak goście z piłką obok niego przebiegają.

1

@Lionel_Messi10 chłopie , gość nie pressował przez ostatnie 10 lat i jest bliski 40stki . Nie trzeba być Einsteinem żeby wiedzieć że nie da się tego już ogarnąć.

1

@Lionel_Messi10 tracimy bo zawodnik , który nie presuje nie ma racji bytu w naszej drużynie.

2

@Lionel_Messi10 poza marketingiem to dla Barcelony żaden deal .

2

@Sysia11 ale nie wezmą Alvareza , Atletico go nie odda .

0

@Kgorecki2500 albo piorunochronu.

0

Czy taki bogaty ten rynek ? Nie powiedziałbym.
Nico nie chce do nas przyjść , Diaz-Leao drodzy , Lookman-Mitoma jak dla mnie to nie ten kaliber , Rashford jedynie na wypożyczenie ale ma wysoki 3 letni kontrakt .
Rodrygo to realowiec .
Nie ma ani jednego pewniaka , który dowiózł by liczby Raphinhi a jak tacy są to kosztują koło 100 mln euro .

0

@mekston albo Modric ma podkręcony xd

0

@July_6_BcN a ja 18 nie , za młodo ale 25 było właśnie tak perfecto :)

1

@July_6_BcN chciałbym mieć znów 25 lat xd

1

@CLS63AMG dla mnie obie religie były i są złe i są odpowiedzialne za miliardy zabitych ludzi.

0

@nicola1341 oczywiście że byłby zarejestrowany bo wtedy Barca nie ściągałaby Olmo .

0

@novy1899 już nie przesadzaj my z tymi 80% procentami bo nawet Atletico da się zjechać z kontry .
Drużyny jak Real , Sociedad , Betis , Valencia , Sevilla , Bilbao , Rayo , Girona i jeszcze by się ktoś znalazł się nie murują .

0

@TadeuszK piękny plan , jedynie Nico nie chce do nas przyjść a Lewy nie pójdzie do Arabii .

0

@jacobFCB Yaya Toure , że nie został na dłużej.

1

@Kinginiesta oczywiście że wiem , dlatego napisałem że to nie pocisk w jego stronę tylko ten akurat widziałem i mnie to mega bawiło xd

2

@Kinginiesta wiesz , jest sporo filmów z fajnymi sondami wśród mieszkańców. Babeczka 50 lat wychwala Trzaskowskiego ale osoba robiąca wywiad pyta za co pani goubi i na niego głosuje . Odpowiedź jest bo ładnie mówi i się uśmiecha , a jak pytają o konkrety względem miasta to nie potrafią odpowiedzieć . ( I nie cisnę Trzaskowskiego bo żyje poza Pl i nie głosuje ale mnie to bawi) .
Ogólnie myślę że ok 50-60% ludzi e głosujących w Polsce nawet nie zna programu osoby na którą głosuje.

1

@Matt_i1992 zawsze z uśmiechem przypomina mi się sytuacja z Trzaskowskim mówiącym o kupnie drzew dla Warszawy z Niemiec bo mówi że w Polsce takich nie ma , no k.... xD

0

@mientusek1407 bo Cubarsi robi milion błędów.

0

@mientusek1407 Cubarsi w TOTY? Jaja sobie robisz czy nie oglądałeś Barcelony w tym sezonie ?.
Co do braku Pedriego zgoda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?