ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@papryk13 tylko nie chodzi o wiek a stosunek ceny do wieku . Jak jest nowa o 80 milionach euro no to sorry ale za gościa , który za półtorej roku skończy 30stke to jednak średnio .
0
@Eto'o9 R10 nie tyle bramkarza co ogarnąć środek obrony bo w zeszłym sezonie był po prostu na żenującym poziomie i bramkarze było wystawiani jak nie na sam na sam to na strzały z najbliższej odległości .
0
@Eto'o9 R10 te mecze gdzie zespoły walczą o to samo są o tej samej godzinie . Reszta nie , ze względu że byłoby to bez sensu .
0
@Nightraider + pewnie jeszcze Pau Victor i Torre .
1
Wspaniale , byle zejść z jego pensji!
0
Bujaki! Napoli mistrzem!
2
@Wojciech123 @jowita by go zjadła zapewne.
0
@Kgorecki2500 panie strimka się odpala jak się nie ma kanału .
1
Współczuję tym , którzy oglądają jakieś polityczne gówno na rzecz Napoli-Cagliari xD
0
@Lionel_Messi10 no zostało wyjaśnione jak odpadliśmy przez lata.
Na szczęście ten scenariusz nigdy nie zostanie spełniony.
0
@Lionel_Messi10 co mnie obchodzi co mówi Guardiola czy Scaloni? W Barcelonie Flicka nikt nie chodzi i się rozglada bo może Messi kiedyś tak mógł .
Przez właśnie brak pressingu nie wygrywaliśmy żadnych LM przez wiele lat bo było czlapanie razem z Suarezem .
Obejrzyj sobie bramki jak dostaliśmy 8:2 od Bayernu a Messi sobie chodził i patrzył jak goście z piłką obok niego przebiegają.
1
@Lionel_Messi10 chłopie , gość nie pressował przez ostatnie 10 lat i jest bliski 40stki . Nie trzeba być Einsteinem żeby wiedzieć że nie da się tego już ogarnąć.
1
@Lionel_Messi10 tracimy bo zawodnik , który nie presuje nie ma racji bytu w naszej drużynie.
2
@Lionel_Messi10 poza marketingiem to dla Barcelony żaden deal .
2
@Sysia11 ale nie wezmą Alvareza , Atletico go nie odda .
0
@Kgorecki2500 albo piorunochronu.
0
Czy taki bogaty ten rynek ? Nie powiedziałbym.
Nico nie chce do nas przyjść , Diaz-Leao drodzy , Lookman-Mitoma jak dla mnie to nie ten kaliber , Rashford jedynie na wypożyczenie ale ma wysoki 3 letni kontrakt .
Rodrygo to realowiec .
Nie ma ani jednego pewniaka , który dowiózł by liczby Raphinhi a jak tacy są to kosztują koło 100 mln euro .
0
@mekston albo Modric ma podkręcony xd
0
@July_6_BcN a ja 18 nie , za młodo ale 25 było właśnie tak perfecto :)
1
@July_6_BcN chciałbym mieć znów 25 lat xd
1
@CLS63AMG dla mnie obie religie były i są złe i są odpowiedzialne za miliardy zabitych ludzi.
0
@nicola1341 oczywiście że byłby zarejestrowany bo wtedy Barca nie ściągałaby Olmo .
0
@novy1899 już nie przesadzaj my z tymi 80% procentami bo nawet Atletico da się zjechać z kontry .
Drużyny jak Real , Sociedad , Betis , Valencia , Sevilla , Bilbao , Rayo , Girona i jeszcze by się ktoś znalazł się nie murują .
0
@TadeuszK piękny plan , jedynie Nico nie chce do nas przyjść a Lewy nie pójdzie do Arabii .
0
@jacobFCB Yaya Toure , że nie został na dłużej.
1
@Kinginiesta oczywiście że wiem , dlatego napisałem że to nie pocisk w jego stronę tylko ten akurat widziałem i mnie to mega bawiło xd
2
@Kinginiesta wiesz , jest sporo filmów z fajnymi sondami wśród mieszkańców. Babeczka 50 lat wychwala Trzaskowskiego ale osoba robiąca wywiad pyta za co pani goubi i na niego głosuje . Odpowiedź jest bo ładnie mówi i się uśmiecha , a jak pytają o konkrety względem miasta to nie potrafią odpowiedzieć . ( I nie cisnę Trzaskowskiego bo żyje poza Pl i nie głosuje ale mnie to bawi) .
Ogólnie myślę że ok 50-60% ludzi e głosujących w Polsce nawet nie zna programu osoby na którą głosuje.
1
@Matt_i1992 zawsze z uśmiechem przypomina mi się sytuacja z Trzaskowskim mówiącym o kupnie drzew dla Warszawy z Niemiec bo mówi że w Polsce takich nie ma , no k.... xD
0
@mientusek1407 bo Cubarsi robi milion błędów.
0
@mientusek1407 Cubarsi w TOTY? Jaja sobie robisz czy nie oglądałeś Barcelony w tym sezonie ?.
Co do braku Pedriego zgoda