0

@Rifek ale Nico nie będzie żadnym takim .
Dlaczego Nico grał dobrze na ME? A no dlatego że miał połowę zawodników obok siebie z naszego zespołu , którymi ma dobry feeling i dlatego jestem wręcz pewny że by się sprawdził .

0

@Kubsoleon a w czym był Modric kluczowy w Realu ? W posiadaniu piłki ? Nie . W LM tracili je na koszt Bayernu , w reszcie spotkań wszystko po 50% i przepychali wyniki za sprawą innych zawodników tak jak z Juve . W kreowaniu sytuacji? Nie . W odbiorach ? Nie . W strzelaniu bramek ? Nie . W asystowaniu ? Nie .
Jak zapytasz ludzi jedną rzecz w której Modric był najlepszy względem innych zawodników to odpowiedzi nie uzyskasz.
A w reprezentacji każdy zawodnik Chorwacji był kluczowy bo tam grali jako kolektyw . Od bramkarze przez lewego obrońcę, po środek pomocy z innymi zawodnikami , skrzydła i napadziora.

0

@Kubsoleon Rodri był kluczową postacią MC i wygrał Euro z reprezentacją . A nawet i on miał lepsze g/a niż Modric xD

0

@Roobo gość zaraz ma 33 lata .

0

@Kubsoleon bo bramki i asysty decydują o zwycięstwie . Jeśli ktoś miał udział przy 50 bramkach i rozgrywał zajebisty sezon w klubie i reprezentacji to był lepszy niż Modric , który nie był kluczową postacią w żadnych nich ale wygrał bo jechał na dobrym PR klubu .

0

@Who_you_mam no właśnie o to mi chodzi .

0

@stool jak za 35 ściągnęli Roque to nie wierzę w Diaza za 40-50 xd

7

@blaugrana16 super , ciekawe jak będzie biegał jak skończy 30 lat .

0

@Kubsoleon oczywiście ale ani Ronaldo , ani Messi nie wygrali MŚ a mieli super staty .
Modric miał słabe staty + nie wygrał MŚ .
A Griezmann miał bardzo dobre staty i MŚ .

0

@626 za dwa lata będziesz musiał szukać dwóch piłkarzy bo obaj mają po 28 .
No nie , bo kontrakt Raphy nie kosztuje 80+pensja jak w przypadku Diaza.

1

@FCB24 żart? Lewy to zasłużony stary weteran . Już chcesz dać Yamalowi 30 brutto żeby za 5 lat chciał 60 i wydoił nas jak czasy Bartomeu ? .

0

@4Fabregas4 taki że my mieliśmy w pewnym momencie sezonu wielką przewagę punktową nad Realem , dlatego przez ten komfort potem pogubiliśmy ich sporo .

0

@Kubsoleon no rzeczywiście nie miał 36 bramek 18 asyst w sezonie 17/18 to beznadziejne staty a w kalendarzowym 2018 roku zdobył prawie 50% wszystkich bramek Atletico + był ważną postacią na MŚ .
Proszę Cię .

0

@4Fabregas4 pasuje mi do teorii bo Xavi urwał punkty Atletico co go nie urządza bo Atletico to nie rywal o 1 miejsce w Laliga.
Flick wygrał z Realem co dało mu wielką przewagę , nawet w kontrakcie remisu punktowego bo po prostu ich zmiażdżył.
Tak , przewaga punktowa daje bardzo duży komfort .

0

@Kubsoleon umniejsza nie , po prostu jest wychwalany za coś co nie miało miejsca . I nigdy nie był najlepszym piłkarzem świata.
Np. taki Griezmann wygrał MŚ , miał kozackie statystyki i był ważną postacią swoich zespołów. Czy był wymieniany przez większość jako kandydat? Nie bo nie grał w Realu.

0

@Frimpong nie w tym wieku . Jakoś inne zespoły na świecie mają kozackich zawodników a zarabiają tyle co Fati albo i mniej .
Rano porównałem zarobki Fatiego i Jeremiego Doku , Fati zarabia sporo razy więcej a są w tym samym wieku .

0

@Kubsoleon proszę Cię , Chorwacja była dobra jako kolektyw , tam był ważny każdy na każdej pozycji bo nadrabiali zaangażowaniem .

2

@Encore oczywiście . Potem kontuzja kolana i Fati 2.0 .

0

@4Fabregas4 Atletico zdobyło dwa tytuły na 30 lat? Wymieniłem dlatego bo są w top3.
Wygrane z Atletico nie ucinają punktów Realowi , niestety

0

@Kubsoleon świetny był , cały rok udział przy 12 bramkach , poza tym bez szału , w żadnych rozgrywkach nie był kluczowym piłkarzem .
Jechał na PR Realu i Chorwacji , która była kozacka jako kolektyw.

0

@4Fabregas4 bo Atletico nie jest bezpośrednim rywalem w walce o mistrzostwo.

3

@4Fabregas4 Flick mógł sobie pozwolić na mniejszą ilość zdobytych punktów a dlaczego? A no dlatego że zlał rywali z czołówki , z Realem dwa zwycięstwa , z Atletico na remis po 1 zwycięstwo i 1 porażka .
A Xavi oba mecze w lidze z Realem przegrał .

2

@LOPEZ16 dziękuję i zgadzam się.

0

@negreanu ja nie reaguje nerwowo ziom xd i też mam nadzieję że Christensen będzie zdrowy to wtedy to jest top obrońca i że będzie grał bardzo dużo.

2

Ansu Fati, 22 lata , zarobki: 14 mln euro brutto .
Jeremy Doku, 22 lata , zarobki: 2.6 mln funtów.
Źródło: Capology.

1

@Croocers dokładnie . Nie dość że Diaz jest już stary i będzie tracił motorykę to jeszcze drogi jak cholera.

0

@negreanu co kogo obchodzi wiek? Jak gra na stoperze w pierwszym składzie to ma grać dobrze , jeśli tak nie jest to po prostu nie zasługuje na pierwszy skład a w tym roku błędów w obronie milion .

0

@626 no to fajna opcja , gość od nas odejdzie za 2 lata bo będzie stary a my go będziemy dalej spłacać przez kilka lat oddając go jak każdego piłkarza za paczkę ryżu preparowanego .

0

@Zoker i robiącego babole i gubiacego krycie Cubarsiego zapomniałeś dodać

1

@Croocers ale co można zrozumieć ? Ferran może odciążać skrzydłowych a David do podstawy i dzieli minuty z Lewym , który ma już swoje lata

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?