0

Gavi standardowo cienizna w jego wykonaniu .
Jak on się nie rozwinie to nie widzę jakieś niesamowitej kariery w jego wykonaniu .

1

@SinMistico ale z czym mu się nie pozwoli przebić ? Gość jak gra to za każdym razem ma udział przy bramkach .
Nie musi grać w podstawie ale na ostatnie 20 powinien być pewniakiem .

6

Wymarzony transfer Deco to 28 letni skrzydłowy , żeby za rok lub dwa już znowu musieć szukać zastępstwa xD

0

@kejdzi a czemu nie? Bo ktoś się obrazu ? Przyznanie że zawodnik nie jest w planach na następny sezon to normalna sprawa .
W innych klubach tak robią a u nas tatostwo i dziecinada.

1

@Bulbazaur17 chłopie jesteś w internetach .
Komentarze nigdy nie trafia do otoczenia zmarłej osoby a czarny humor to 90% internetów.

4

@Bulbazaur17 ale Cię zabolało , musisz wyjąć kij z dupy xd

0

@Mixtape dobre pierdoły xd

0

Goście chcą zatrzymać Fatiego na kolejny sezon xD

0

@tbas jak widać 5 spotkań na poziomie wystarczy na wysoki kontrakt w Barcelonie.

1

@Bombel81 k**wa bober!

0

@AlphaNumeric FDJ oby z innym klubem już podpisał.

0

@Pomimo27 ale Osasuna nie wygra , wszystko już odrzucili chyba .

0

@AnsuLamine Cubarsi co chwilę popełniał błędy . Gavi to nawet nie skomentuje bo to jakiś żart.
Z Balde się zgodzę a Eric na DMie grał rzadko albo na końcówki . Za to podobał mi się na PO w końcówce ko ale to kilka spotkań tylko .

0

@Pawci023x lepsze jest to w czym będziesz bardziej szczęśliwy .
Nie ma drogi szczęścia dla każdego .

0

@mordini123 w sumie w Holandii mi nie działa , nie mogę odpalić.

1

@mordini123 dziękuję bo szukałem na youtubie ale nie mogłem znaleźć

0

Proszę Cię , najważniejsi piłkarze w sezonie to było Raphinha , Yamal , Lewy , Pedri , Inigo Martinez , Kounde i Ferran z ławki .
To był trzon i tylko Lamine jest wychowankiem .

0

@L4ngusta gdzie można obejrzeć?

2

@Values Cubarsi co chwilę popełnia błędy akurat.

3

@macio_944 moje najszczersze kondolencje .
Dużo siły dla Ciebie i rodziny.

1

@gumaz Cubarsi Cię zaskoczył dużą liczbą błędów rozumiem , szczególnie w LM xD

4

@Pedryrodryges zbędny zakup xD gość nam ratował punkty w lidze + od pierwszego meczu widać różnicę między nim a Gavim i Ferminem że przepaść jakościowa jest ogromna .

0

@Mixtape ale gra w leszczowym klubie w Premier League bez żadnej presji . W dodatku w Laliga nie będzie tyle starć fizycznych co będzie musiał sobie radzić ze zwrotnymi , technicznymi piłkarzami .

0

@Hshdhrhdh Mayhem - De mysteris dom satanas .

0

@RosjaninBut pamiętna scenka :P

1

@Arden talent ogromny ale nie wiadomo czy się rozwinie jak należy . Szczególnie że Premier League a Laliga to dwa różne światy mimo że jest Hiszpanem . Kilka błędów i Perez straci cierpliwość.

0

@kamiVeB wszedłem na kanał na youtubie i relacja będzie od 18tej .

1

@Pedri16Future w sumie mogłem ich trochę urazić.
No cóż , jak spotkam podludzi to ich przeproszę za nazwanie ich kibicami Realu xd

1

@clyde myślę że jak się kadra nie zmieni to będzie ciężko to powtórzyć ale byłbym zadowolony.

0

Co jak co ale niektórzy kibice Realu to są podludzie .
Jak się przeczyta post o wypowiedzi trenera Espanyolu o ,, symulce Yamala" i komentarze poniżej to jest tylko jeden wniosek xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?