1

@Matt_i1992 zawsze z uśmiechem przypomina mi się sytuacja z Trzaskowskim mówiącym o kupnie drzew dla Warszawy z Niemiec bo mówi że w Polsce takich nie ma , no k.... xD

0

@mientusek1407 bo Cubarsi robi milion błędów.

0

@mientusek1407 Cubarsi w TOTY? Jaja sobie robisz czy nie oglądałeś Barcelony w tym sezonie ?.
Co do braku Pedriego zgoda

2

@pt9 i muzyczny.

0

@Barcafan2020 Władca pierścieni zdecydowanie

0

@RoberDzik siedzicie z @MesQueUnClub96 obok siebie teraz?

2

@RonMes10 za 3 lata Rapha będzie miał 31 lat .

3

@MesQueUnClub96 może internety to nie miejsce dla tak wrażliwych osób , które wezmą sobie zdanie obcych osób na swój temat do serca xd

1

@Kgorecki2500 jak dla mnie zdrowy Christensen to chłop na pierwszy skład . Inigo szybszy już nie będzie a Cubarsi to jeszcze nie zawodnik na ważne mecze.

0

@PatrychoO zawsze mnie bawił ten teatrzyk xd

1

To chyba się nie lubią xD

8

@Senior6 nawet stąd widzę że Stegen zamknął oczy

0

@Yakoob jak będą do wzięcia za darmo po zakończeniu kontraktu to wielu się skusi .

2

@Andi18 może pójdzie zagrać dwa lata, zarobi kasy i wróci do Europy .

0

@LeoMessiiBarcaPepa niestety nie byłbym tego taki pewien .

1

@L4ngusta bardzo współczuję.

0

@LeoMessiiBarcaPepa szkoda że nie najlepszego obrońcę , przydałby się.

1

@fart on podpisze lub nie i powie wszystko co mu każą.

0

@zTx ciężko winić o ostatnie 2 minuty , kiedy w dwumeczu prowadzisz przez jedynie jakieś 10 bo stoperzy dają prezenty rywalom.

3

@Mezocyklon87 no to widzę że masz nieźle narobione w bani żeby tego bronić .
To koszulkę możesz założyć ze względu na terytorium gdzie się znajdujesz? Koszulkę się nosi wszędzie gdzie się podoba , jedziesz na mecz wyjazdowy też w koszulce przeciwnika?

0

@zTx przegraliśmy bo nasi środkowi obrońcy , którzy byli zdrowi sabotowali dwumecz.
Nie odpadliśmy przez Garcię i Martina tylko przez Cubarsiego , Inigo i Araujo .

5

@Mezocyklon87 bardziej mądre bycie skończonym debilem ruszać inną osobę bo ma barwy innego klubu .
Jeszcze w kraju totalnych beztalenci i klubów jakim jest Polska xd

11

Jak dla mnie LS to powinien być priorytet . Jak nie daj Boże Rapha albo Yamal wypadnie na 2 miesiące to po sezonie bez solidnego zastępstwa.

0

@FCB24 właśnie o to chodzi że oglądałem i Martin wcale nie jest słaby w obronie .
Zapytałem kto go objeżdżał w tej obronie jeśli potrafisz powiedzieć bo jestem bardzo ciekaw , musisz mieć naprawdę sporo przykładów o jego słabej grze w defensywie .

0

@AlphaNumeric Mainoo gra w środku chyba , więc nie ma miejsca dla niego .
A poza Bruno to same średniaki .

0

@FCB24 ciekawe gdzie jest objeżdżamy przez każdego i przez kogo . Ostatnio wszedł Balde za niego i pięknie dowiózł w defensywie.

5

@BezglutenowyPedri Garcia na PO też się sprawdził . Jemu to może nawet bardziej odpowiadać już na ŚO .

1

@Kubsoleon może nie pasowałby idealnie ale myślę że Haaland strzelałby u nas po 40-50 bramek w sezonie .

4

3 bramki stracone a stoperzy oceny wyjściowe .
A bramkarz dostanie 3 , mimo że wszystkie bramki zawalone kompletnie przez obrońców i bramkarz niewiele miał do powiedzenia.
Nawet przy 3ciej bramce gdyby nie farfocel napastnika Villarealu to uderzałby z zaledwie kilku metrów z czystej pozycji .

1

@Ziemny oczywiście , ManU może go wykupić za bodajże niecałe 20 mln euro bo klauzula to ok 50-60 mln euro .
Więc Real nie zapłaci mało bo zysk 10 mln euro ( gdyby Real miał zapłacić np.30 ) to żaden deal dla ManU .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?