0

@RoberDzik można kupić Kounde.

0

@turhiay do czasu wejścia Araujo Barca straciła 5 bramek w dwumeczu .

6

@Marcelinho99 a ile błędów zrobił na stoperze duet Cubarsi-Martinez tracąc po 2-3 bramki co mecz i tylko dzięki świetnemu atakowi ugralismy trofea xD

1

@Sysia11 nie no , Zubimendi to akurat w repce jest bardzo przeciętny.

0

@koraldinho49 nie stać nas na zapłacenie 50-60 mln euro na raz .

5

@Luciano99 @Mario96w a żeś pokazał.
Sysia chyba już uruchomiła odpowiednie służby prawne że już nawet oznaczenia nie dostaje xD

2

Mata trochę dobrej muzy .


2

@Messibestplayerintheworld grosz do grosza , zaraz będzie na klauzulę Garcii xD

2

@patrykzmc2000 proszę Cię , mamy sporo zawodników z cantery ale my się osmieszylismy wieloma milionowym i transferami spoza szkółki .

1

@chavez mi jako mieszkającemu w Holandii też się podobało .
Jedynym minusem była aż taki spam na labambie.

0

@ToWinaSedziego w zarządzie panuje optymizm.

6

@PatrychoO te stroje są straszne xD

1

@GTBTP oby Benzemie nie wysyłał xd

0

@Faro niestety nie mogliśmy go kupić bo wybraliśmy Roque wcześniej .

0

@reloaded jako że dalej gram w nogę , siłownia jest drugoplanowa to max przy wadze 88kg miałem jakiś czas temu ok 105 kg .
Ale wolę się dowalić szczerze seriami po 80 kg.

0

@Danielsiwy8 o tej którą by miał do końca kontraktu .

2

@Starrk ter Stegen chce podobno grać w repce , więc jeśli Barca ściągnie Garcie to musi odejść żeby grać.

0

@esem91 to trzeba go siłą wywalić xd

1

@Luciano99 ważne info .

0

@MirusAmisz lepszy wałkarz lub złodziej xd

1

Jeszcze 20 minut i można już nie odpalać La bamby przez kilka dni.

1

Ten Joan Garcia z Espanyolu to cienias na bramce tak naprawdę.
Gość wpuścił ten łatwy strzał Yamala a ter Stegen by to wyjął na lajcie .

1

@Adran360 co to za jakieś noname'y

0

@Gaz ale to Barca podpisała mu taka gównianą klauzulę.

0

@Gaz u nas też Dembele wyglądał dobrze tylko gówniany sztab zawalał sprawę. A potem jak to Barcelonka ( zawsze miałem łeb do interesów) oddała go za 25 mln euro xD

1

@Starrk bez przesady , Dembele też kocackich spotkań nie grał cały czas + jednak grają w Ligue 1 .

0

@VeB 1899 koło grudnia pewnie.

0

@pt9 Yaya to już był pan piłkarz kiedy go sprowadzaliśmy ale właśnie brakuje takich cichych ruchów.

0

Szkoda że leżymy od lat na francuskim rynku transferowym i nie potrafimy wyjąć nikogo stamtąd od lat . Ostatni był chyba Todibo taki mniej znany ( Depaya nie liczę) .
A taki Doue czy Barcola ehh jak tam by pięknie obaj siedli u nas w składzie.

6

@Derean i co z tego? Ile wydał Arsenal , ManU , Chelsea w kilka lat i gdzie są tego efekty? .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?