ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RoberDzik można kupić Kounde.
0
@turhiay do czasu wejścia Araujo Barca straciła 5 bramek w dwumeczu .
6
@Marcelinho99 a ile błędów zrobił na stoperze duet Cubarsi-Martinez tracąc po 2-3 bramki co mecz i tylko dzięki świetnemu atakowi ugralismy trofea xD
1
@Sysia11 nie no , Zubimendi to akurat w repce jest bardzo przeciętny.
0
@koraldinho49 nie stać nas na zapłacenie 50-60 mln euro na raz .
5
@Luciano99 @Mario96w a żeś pokazał.
Sysia chyba już uruchomiła odpowiednie służby prawne że już nawet oznaczenia nie dostaje xD
2
Mata trochę dobrej muzy .
2
@Messibestplayerintheworld grosz do grosza , zaraz będzie na klauzulę Garcii xD
2
@patrykzmc2000 proszę Cię , mamy sporo zawodników z cantery ale my się osmieszylismy wieloma milionowym i transferami spoza szkółki .
1
@chavez mi jako mieszkającemu w Holandii też się podobało .
Jedynym minusem była aż taki spam na labambie.
0
@ToWinaSedziego w zarządzie panuje optymizm.
6
@PatrychoO te stroje są straszne xD
1
@GTBTP oby Benzemie nie wysyłał xd
0
@Faro niestety nie mogliśmy go kupić bo wybraliśmy Roque wcześniej .
0
@reloaded jako że dalej gram w nogę , siłownia jest drugoplanowa to max przy wadze 88kg miałem jakiś czas temu ok 105 kg .
Ale wolę się dowalić szczerze seriami po 80 kg.
0
@Danielsiwy8 o tej którą by miał do końca kontraktu .
2
@Starrk ter Stegen chce podobno grać w repce , więc jeśli Barca ściągnie Garcie to musi odejść żeby grać.
0
@esem91 to trzeba go siłą wywalić xd
1
@Luciano99 ważne info .
0
@MirusAmisz lepszy wałkarz lub złodziej xd
1
Jeszcze 20 minut i można już nie odpalać La bamby przez kilka dni.
1
Ten Joan Garcia z Espanyolu to cienias na bramce tak naprawdę.
Gość wpuścił ten łatwy strzał Yamala a ter Stegen by to wyjął na lajcie .
1
@Adran360 co to za jakieś noname'y
0
@Gaz ale to Barca podpisała mu taka gównianą klauzulę.
0
@Gaz u nas też Dembele wyglądał dobrze tylko gówniany sztab zawalał sprawę. A potem jak to Barcelonka ( zawsze miałem łeb do interesów) oddała go za 25 mln euro xD
1
@Starrk bez przesady , Dembele też kocackich spotkań nie grał cały czas + jednak grają w Ligue 1 .
0
@VeB 1899 koło grudnia pewnie.
0
@pt9 Yaya to już był pan piłkarz kiedy go sprowadzaliśmy ale właśnie brakuje takich cichych ruchów.
0
Szkoda że leżymy od lat na francuskim rynku transferowym i nie potrafimy wyjąć nikogo stamtąd od lat . Ostatni był chyba Todibo taki mniej znany ( Depaya nie liczę) .
A taki Doue czy Barcola ehh jak tam by pięknie obaj siedli u nas w składzie.
6
@Derean i co z tego? Ile wydał Arsenal , ManU , Chelsea w kilka lat i gdzie są tego efekty? .