7

@karolszymek prosto z pontonu .

2

@Lukikiki ekino-tv

0

@Aragorn33 pewnie nie chcieli mówić że są z Polski bo by do nich wołali to co do każdego polskiego turysty czyli ,, Lewandowski" !

4

@Joe_Pesci Hołownia od zawsze był memem .

1

@Criss18Barca no właśnie a jakby nie liczyć ostatniego sezonu , tylko trzy jeszcze wcześniej to opuścił aż 75 spotkań .

0

@Criss18Barca to podaj Pedriego staty kontuzji z ostatnich trzech sezonów xD

1

@Criss18Barca to podaj Pedriego z ostatnich trzech sezonów xD

2

@BORO_12 ostatnio to gówno większości nie działało .

0

@Pomimo27 i o to chodzi , gówno nas to obchodzi .

0

@luna666moon nie ma co się im dziwić . Gdyby teraz Yamal przeszedł do Realu to byłoby to samo xD

0

@Luciano99 musisz nam tak źle życzyć ? Jesteś jakimś podszywańciem z notatnika czy jak? XD

0

@Herato jego powołanie mogło być ustawione wcześniej , gdyż gdyby zagrał dla kadry to jego cena wzrasta.

1

@misterio nie wiem .

0

@kanver_ on był leniwy a nie że nie dał rady . Odciął kupon i tyle.

0

@Filipem ale to Barca sama sobie winna . Nie mieliśmy pozycji dla Griezmanna i Coutinho a Dembele nie potrafił być ogarnięty przez sztab i szkoleniowy i medyczny.

0

@kanver_ w repce daje radę to i w klubie da .

0

@kanver_ no i mamy problemy finansowe xD taka sprzedaż Raphy + kupno Nico i jesteś prawie 100mln do przodu .

5

@Tarnowitz jakby była rzeczywiście oferta na 150 za Raphę to zamykać oczy i podpisywać .

0

@MOLESTA na razie na stoperze może zagrać Cubarsi , Inigo , Christensen , Araujo , Garcia i Kounde .
Zobaczymy jak będzie z odejściami itp

2

Media tak nakręcają z tym Nico że jak zamiast niego na koniec przyjdzie Perisic to będę trochę smutny xD

0

@BulaKG ?. .

0

@lithotripter oczywiście nie wszyscy , znam dużo super osób czy gramy polską drużyną w holenderskim klubie ale zbyt sporo patologii można spotkać.

1

@BulaKG z tego co widuje w Holandii jak zajadę do polskiego sklepu to większość dres , smród zielska i alko , tatuaże i co drugie słowo na k... XD

1

@slayer potem gówno zwane pokaż komentarze bo właściciele komentarzy się wstydzą i musi się dodatkowo klikać .

4

@Kengo nieźle zryta bania . Ciekawe kto dziecku takich debilizmów nagadał w tym wieku .

19

@GTBTP może i tak ale jak jebnie i się zabije to będzie płacz potem xd
Jest milion innych rzeczy do roboty niż siedzenie na dachu bloku xd

0

@nikemercurial akurat bramkarze często mieli mało do powiedzenia bo środek obrony zawalał wszystko .

0

@pt9 wątpię żeby tam były jakiekolwiek analizy . Nawet z najlepszych momentów Roque było widać że to nie materiał na napastnika Laligi . Wystarczyło obejrzeć 30 sekundowy filmik by wiedzieć że nie ma szybkości , dryblingu ani techniki .

1

@Rupert_Haubica Barca mu pięknie zryła karierę .

0

@pt9 stracił na jakości tak , że jechaliśmy z każdym aż miło .
To był jego poziom? Gosc strzelał sobie City , Realowi , Juve w finale LM i jeszcze kilku dobrym rywalom .
Gdyby reszta miała takie zaangażowanie jak on a nie chodzący sobie potem Messi z Suarezem to inaczej by to wyglądało ;)
Mimo że często musiał grać niżej przez indolencje Busquetsa w defensywie to jednak 1g/a co 4 mecze to bardzo dobry wynik .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?