ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@karolszymek prosto z pontonu .
2
@Lukikiki ekino-tv
0
@Aragorn33 pewnie nie chcieli mówić że są z Polski bo by do nich wołali to co do każdego polskiego turysty czyli ,, Lewandowski" !
4
@Joe_Pesci Hołownia od zawsze był memem .
1
@Criss18Barca no właśnie a jakby nie liczyć ostatniego sezonu , tylko trzy jeszcze wcześniej to opuścił aż 75 spotkań .
0
@Criss18Barca to podaj Pedriego staty kontuzji z ostatnich trzech sezonów xD
1
@Criss18Barca to podaj Pedriego z ostatnich trzech sezonów xD
2
@BORO_12 ostatnio to gówno większości nie działało .
0
@Pomimo27 i o to chodzi , gówno nas to obchodzi .
0
@luna666moon nie ma co się im dziwić . Gdyby teraz Yamal przeszedł do Realu to byłoby to samo xD
0
@Luciano99 musisz nam tak źle życzyć ? Jesteś jakimś podszywańciem z notatnika czy jak? XD
0
@Herato jego powołanie mogło być ustawione wcześniej , gdyż gdyby zagrał dla kadry to jego cena wzrasta.
1
@misterio nie wiem .
0
@kanver_ on był leniwy a nie że nie dał rady . Odciął kupon i tyle.
0
@Filipem ale to Barca sama sobie winna . Nie mieliśmy pozycji dla Griezmanna i Coutinho a Dembele nie potrafił być ogarnięty przez sztab i szkoleniowy i medyczny.
0
@kanver_ w repce daje radę to i w klubie da .
0
@kanver_ no i mamy problemy finansowe xD taka sprzedaż Raphy + kupno Nico i jesteś prawie 100mln do przodu .
5
@Tarnowitz jakby była rzeczywiście oferta na 150 za Raphę to zamykać oczy i podpisywać .
0
@MOLESTA na razie na stoperze może zagrać Cubarsi , Inigo , Christensen , Araujo , Garcia i Kounde .
Zobaczymy jak będzie z odejściami itp
2
Media tak nakręcają z tym Nico że jak zamiast niego na koniec przyjdzie Perisic to będę trochę smutny xD
0
@BulaKG ?. .
0
@lithotripter oczywiście nie wszyscy , znam dużo super osób czy gramy polską drużyną w holenderskim klubie ale zbyt sporo patologii można spotkać.
1
@BulaKG z tego co widuje w Holandii jak zajadę do polskiego sklepu to większość dres , smród zielska i alko , tatuaże i co drugie słowo na k... XD
1
@slayer potem gówno zwane pokaż komentarze bo właściciele komentarzy się wstydzą i musi się dodatkowo klikać .
4
@Kengo nieźle zryta bania . Ciekawe kto dziecku takich debilizmów nagadał w tym wieku .
19
@GTBTP może i tak ale jak jebnie i się zabije to będzie płacz potem xd
Jest milion innych rzeczy do roboty niż siedzenie na dachu bloku xd
0
@nikemercurial akurat bramkarze często mieli mało do powiedzenia bo środek obrony zawalał wszystko .
0
@pt9 wątpię żeby tam były jakiekolwiek analizy . Nawet z najlepszych momentów Roque było widać że to nie materiał na napastnika Laligi . Wystarczyło obejrzeć 30 sekundowy filmik by wiedzieć że nie ma szybkości , dryblingu ani techniki .
1
@Rupert_Haubica Barca mu pięknie zryła karierę .
0
@pt9 stracił na jakości tak , że jechaliśmy z każdym aż miło .
To był jego poziom? Gosc strzelał sobie City , Realowi , Juve w finale LM i jeszcze kilku dobrym rywalom .
Gdyby reszta miała takie zaangażowanie jak on a nie chodzący sobie potem Messi z Suarezem to inaczej by to wyglądało ;)
Mimo że często musiał grać niżej przez indolencje Busquetsa w defensywie to jednak 1g/a co 4 mecze to bardzo dobry wynik .