0

@PatrychoO żeby nie powiedzieć że wyglądają ujowo

2

@Konradowskyy Huijsenem to i Madueke kręcił w Premier League.

1

@doc panuje optymizm.

0

@kanver_ nie skrzydłowego zmiennika , tylko gościa który będzie wypieral presję na reszcie skrzydłowych .
Jak ściągniemy jakiegoś kiepa a Raphinha albo Yamal wypadną na. 2 miesiace to mamy po sezonie .

0

@FCB24 ja mogę wyjść z pracy wcześniej bo upał .

0

@Criss18Barca to nic nie da bo najlepsi zawsze chcą grać wszystko.

0

@lithotripter dzisiaj jakbyś się go napił to byś się porzygał.

0

@BezglutenowyPedri Olmo jest rozłożony normalnie na raty .

0

@BezglutenowyPedri no na Kounde akurat nas nie było stać . Po prostu sprzedaliśmy aktywa klubu żeby to zrobić .

0

@BorzyKrzys będzie silikon kładł?

0

@Nefari Reguilon spore nazwisko? Ten gość był zwykłym średniakiem przez całą karierę.

0

Ile będzie ? Z 6:0 dla PSG ?

0

@Sau_Ron a ja myślałem że mówi o grze Chelsea xD

0

@Recha_0684 ogarnij się

0

@Recha_0684 wiem że tam byłeś i ich przeszukiwałes.

0

@JohnKennedy no i gitarka , teraz mandaciki , grzywne i piekna premia wleci .

0

@Mezocyklon87 najważniejsze żebyś miał papierowe słomki bo inaczej świat wyjebie od środka.

0

@Kellanved95 filmiki sobie daruję , bo w Polsce używali filmików gdzie polscy muzułmanie świętowali koniec ramadanu pisząc że to nowoprzybyli inżynierzy po decyzjach Tuska xD

0

@Recha_0684 to nie musi być biały gość , tylko ktoś z dokumentami z Ukrainy . Z Ukrainy dostają azyl taki jak pisałem wyżej.

0

@marcin62 to ogólnie są niedoinformowani , bo Niemcy cofają zazwyczaj Ukraińców do Polski , którzy dostali azyl do najbliższe bezpiecznego państwa czyli do Polski . To znaczy że z każdego innego państwa będą transportować ich z powrotem do Polski xd

0

@clyde bo z tostami to jest tak że albo jesz raz na rok albo codziennie przez trzy miesiące .

1

@blakkudium ale brzydale.

2

@blakkudium chłop obok gaśnica do karkówki xd

1

@JohnKennedy nie był najlepszym , więcej rywale partolili setki niż Marc bronił .

3

@JohnKennedy można by tak powiedzieć jeśli ter Stegen grał na poziomie przez te 10 lat . Ale od lat gra mega przeciętnie a teraz jest po poważnych kontuzjach .
To co ? Zrobimy dom spokojnej starości za zasługi ? Nie , pograles u nas kupę lat ale się nie nadajesz i wzmacniamy skład innymi zawodnikami , na razie .

3

@Kgorecki2500 ja tam uwielbiam raz na jakis czas angielskie śniadanie , wchodzi pięknie .

4

@PatrychoO z całym szacunkiem ale na przyszły sezon to nie ma na razie ani jednej fajnej koszulki xD

0

@draxidox dobrze że tego zjeba już nie ma w kadrze.

25

@Karol145 piłkę nożną kobiet ludzie e oglądają dla kobiet , nic więcej .
Ich gra na poziomie 12letnich dzieci nie jest niczym atrakcyjnym i główny problem jest w tym że domagają się tych samych pieniędzy , mówiąc że robią to samo .
Nie , nie robią tego samego co profesjonalni piłkarze .
Robią to co robią 12letni piłkarze , którzy nie zarabiają żadnych pieniędzy.

1

@MirusAmisz Yamal jest osobą publiczną, więc jego zachowanie będzie komentowane . Może go akurat dobrze .
Oprócz tego towarzystwa Neymara czy lasek z OF dobrze nie wróżą ale obyśmy się wszyscy mylili .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?