ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrychoO żeby nie powiedzieć że wyglądają ujowo
2
@Konradowskyy Huijsenem to i Madueke kręcił w Premier League.
1
@doc panuje optymizm.
0
@kanver_ nie skrzydłowego zmiennika , tylko gościa który będzie wypieral presję na reszcie skrzydłowych .
Jak ściągniemy jakiegoś kiepa a Raphinha albo Yamal wypadną na. 2 miesiace to mamy po sezonie .
0
@FCB24 ja mogę wyjść z pracy wcześniej bo upał .
0
@Criss18Barca to nic nie da bo najlepsi zawsze chcą grać wszystko.
0
@lithotripter dzisiaj jakbyś się go napił to byś się porzygał.
0
@BezglutenowyPedri Olmo jest rozłożony normalnie na raty .
0
@BezglutenowyPedri no na Kounde akurat nas nie było stać . Po prostu sprzedaliśmy aktywa klubu żeby to zrobić .
0
@BorzyKrzys będzie silikon kładł?
0
@Nefari Reguilon spore nazwisko? Ten gość był zwykłym średniakiem przez całą karierę.
0
Ile będzie ? Z 6:0 dla PSG ?
0
@Sau_Ron a ja myślałem że mówi o grze Chelsea xD
0
@Recha_0684 ogarnij się
0
@Recha_0684 wiem że tam byłeś i ich przeszukiwałes.
0
@JohnKennedy no i gitarka , teraz mandaciki , grzywne i piekna premia wleci .
0
@Mezocyklon87 najważniejsze żebyś miał papierowe słomki bo inaczej świat wyjebie od środka.
0
@Kellanved95 filmiki sobie daruję , bo w Polsce używali filmików gdzie polscy muzułmanie świętowali koniec ramadanu pisząc że to nowoprzybyli inżynierzy po decyzjach Tuska xD
0
@Recha_0684 to nie musi być biały gość , tylko ktoś z dokumentami z Ukrainy . Z Ukrainy dostają azyl taki jak pisałem wyżej.
0
@marcin62 to ogólnie są niedoinformowani , bo Niemcy cofają zazwyczaj Ukraińców do Polski , którzy dostali azyl do najbliższe bezpiecznego państwa czyli do Polski . To znaczy że z każdego innego państwa będą transportować ich z powrotem do Polski xd
0
@clyde bo z tostami to jest tak że albo jesz raz na rok albo codziennie przez trzy miesiące .
1
@blakkudium ale brzydale.
2
@blakkudium chłop obok gaśnica do karkówki xd
1
@JohnKennedy nie był najlepszym , więcej rywale partolili setki niż Marc bronił .
3
@JohnKennedy można by tak powiedzieć jeśli ter Stegen grał na poziomie przez te 10 lat . Ale od lat gra mega przeciętnie a teraz jest po poważnych kontuzjach .
To co ? Zrobimy dom spokojnej starości za zasługi ? Nie , pograles u nas kupę lat ale się nie nadajesz i wzmacniamy skład innymi zawodnikami , na razie .
3
@Kgorecki2500 ja tam uwielbiam raz na jakis czas angielskie śniadanie , wchodzi pięknie .
4
@PatrychoO z całym szacunkiem ale na przyszły sezon to nie ma na razie ani jednej fajnej koszulki xD
0
@draxidox dobrze że tego zjeba już nie ma w kadrze.
25
@Karol145 piłkę nożną kobiet ludzie e oglądają dla kobiet , nic więcej .
Ich gra na poziomie 12letnich dzieci nie jest niczym atrakcyjnym i główny problem jest w tym że domagają się tych samych pieniędzy , mówiąc że robią to samo .
Nie , nie robią tego samego co profesjonalni piłkarze .
Robią to co robią 12letni piłkarze , którzy nie zarabiają żadnych pieniędzy.
1
@MirusAmisz Yamal jest osobą publiczną, więc jego zachowanie będzie komentowane . Może go akurat dobrze .
Oprócz tego towarzystwa Neymara czy lasek z OF dobrze nie wróżą ale obyśmy się wszyscy mylili .