0

@BIGCULES wow , wyłącz internety bo to chyba nie dla Ciebie xd

0

@Rifek ale w Barcelonie jak sobie spojrzysz na zarobki to są one bardzo niskie. Gość zarabia tyle co zarabiał w marnym Southamptonie xD
A to miał zarabiać mniej niż Gironie? xd

1

@KrwawiaceoczyVEB absolutnie , Casado trzeba ogrywać i będzie pomocnik na lata.

0

@partymaker ja nie ale większość profesjonalnych pilkarzy tak .

1

@partymaker jak się ma amatorów w zarządzie to tak jest.

0

Hehe pewnie Gruby zapomniał zapłacić xd

0

@Rifek dobry hajs to niecałe 2 mln euro netto ? XD

1

@Jackazz no jak , pokazuje i mówi
-,, pa na to , ni uja nie wiem czy sobie tam zagrasz bo masz wypożyczenie na rok "

10

@lysy1015 lepszy Rashford na wypożyczeniu niż Diaz za 80 mln euro .

1

@PIWOSZ89 myślę że tak . Szczególnie że Anglik od dawien dawna nie grał w Barcelonie.

21

@Mezocyklon87 smutne to Ty masz życie .

1

@Faro Neymar z Temu

1

@blakkudium Gruby się cieszy , zobaczymy czy z rejestracjami tam mu będzie do śmiechu xX

2

@PatrychoO ja mam nadzieję że Sarah zostawi to stanowisko komuś kto się na tym zna a sama założy onlyfansa.

0

@RomanGroza jeszcze żebyśmy dostali 12 mln to byłoby spoko .

2

Na każdym poziomie poza sportowym ten klub pokazuje jak wielkimi są amatorami .

0

@Krzysztof1987 żelazkiem to się pewnie materiał stopi .

0

@Chada takich było już wiele . Layne Stayley, Lemmy Kilmister , Alexi Laiho , Paul Gray&Joey Jordison , Vitek z Decapitated, Doc z Vadera.

0

@supraomnes1 to wyobraź sobie że jest Var i grasz z Realem a oni specjalnie nie widzą np. stempla Valverde na Yamalu , karnych na Ferranie czy ręki Tchouameniego albo nie uznają prawidłowo zdobytej bramki Fermina.
Niestety wszystko dalej zależy od sędziego .

0

@Astad jedynie będziemy się mogli wstydzić dalej gównianego poziomu xD bo będą grali Czarnogórcy i inny , którzy lizneli 3 hiszpańską przez 20 minut.

1

@Kapitan hawk niestety , lata ćpania o chlania zrobiły swoje.

1

@kubix05 jakieś ponad 25 lat temu takie jacuzzi na wsi u świętej pamięci już dziadków, woda nagrzana od rana . Coś pięknego .

0

@aspr1me prędzej operacja wydojenia Barcelony

5

@blakkudium toytoya dla niego przemalowali na czerwono

0

@Andi18 oczywiście , tyle że na Camp Nou to my wrócimy na 2026 rok pewnie xD

0

@Colon a wiesz że kiedyś wychowywali normalnie dziecko z małpim dzieckiem ? Oboje skończyli tragicznie .

1

Miało być na Camp Nou ale to tylko zagrywka grubaska i zagrają na tartanie przy jednej ze szkół .

0

@Pawlak1992 i Nottingham.

0

@BORO_12 no ale to co , Limak sprawdził fundamenty po położeniu krzesełek i ogłoszeniu przez klub że Gamper się tam rozegra?

4

Ciekawe czy dzięki naszej firmie śLimak zagramy na Camp Nou w tym roku .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?