ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BIGCULES wow , wyłącz internety bo to chyba nie dla Ciebie xd
0
@Rifek ale w Barcelonie jak sobie spojrzysz na zarobki to są one bardzo niskie. Gość zarabia tyle co zarabiał w marnym Southamptonie xD
A to miał zarabiać mniej niż Gironie? xd
1
@KrwawiaceoczyVEB absolutnie , Casado trzeba ogrywać i będzie pomocnik na lata.
0
@partymaker ja nie ale większość profesjonalnych pilkarzy tak .
1
@partymaker jak się ma amatorów w zarządzie to tak jest.
0
Hehe pewnie Gruby zapomniał zapłacić xd
0
@Rifek dobry hajs to niecałe 2 mln euro netto ? XD
1
@Jackazz no jak , pokazuje i mówi
-,, pa na to , ni uja nie wiem czy sobie tam zagrasz bo masz wypożyczenie na rok "
10
@lysy1015 lepszy Rashford na wypożyczeniu niż Diaz za 80 mln euro .
1
@PIWOSZ89 myślę że tak . Szczególnie że Anglik od dawien dawna nie grał w Barcelonie.
21
@Mezocyklon87 smutne to Ty masz życie .
1
@Faro Neymar z Temu
1
@blakkudium Gruby się cieszy , zobaczymy czy z rejestracjami tam mu będzie do śmiechu xX
2
@PatrychoO ja mam nadzieję że Sarah zostawi to stanowisko komuś kto się na tym zna a sama założy onlyfansa.
0
@RomanGroza jeszcze żebyśmy dostali 12 mln to byłoby spoko .
2
Na każdym poziomie poza sportowym ten klub pokazuje jak wielkimi są amatorami .
0
@Krzysztof1987 żelazkiem to się pewnie materiał stopi .
0
@Chada takich było już wiele . Layne Stayley, Lemmy Kilmister , Alexi Laiho , Paul Gray&Joey Jordison , Vitek z Decapitated, Doc z Vadera.
0
@supraomnes1 to wyobraź sobie że jest Var i grasz z Realem a oni specjalnie nie widzą np. stempla Valverde na Yamalu , karnych na Ferranie czy ręki Tchouameniego albo nie uznają prawidłowo zdobytej bramki Fermina.
Niestety wszystko dalej zależy od sędziego .
0
@Astad jedynie będziemy się mogli wstydzić dalej gównianego poziomu xD bo będą grali Czarnogórcy i inny , którzy lizneli 3 hiszpańską przez 20 minut.
1
@Kapitan hawk niestety , lata ćpania o chlania zrobiły swoje.
1
@kubix05 jakieś ponad 25 lat temu takie jacuzzi na wsi u świętej pamięci już dziadków, woda nagrzana od rana . Coś pięknego .
0
@aspr1me prędzej operacja wydojenia Barcelony
5
@blakkudium toytoya dla niego przemalowali na czerwono
0
@Andi18 oczywiście , tyle że na Camp Nou to my wrócimy na 2026 rok pewnie xD
0
@Colon a wiesz że kiedyś wychowywali normalnie dziecko z małpim dzieckiem ? Oboje skończyli tragicznie .
1
Miało być na Camp Nou ale to tylko zagrywka grubaska i zagrają na tartanie przy jednej ze szkół .
0
@Pawlak1992 i Nottingham.
0
@BORO_12 no ale to co , Limak sprawdził fundamenty po położeniu krzesełek i ogłoszeniu przez klub że Gamper się tam rozegra?
4
Ciekawe czy dzięki naszej firmie śLimak zagramy na Camp Nou w tym roku .