ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cules100pro a w czym Laliga ma pomagać? Każdy klub jest traktowany tak samo , Atleti teraz stać na lajcie by wydawać miliony .
My mamy gigantyczne długi a i tak wydajemy tam gdzie nie musimy a powinniśmy sprzedawać tam gdzie mamy za dużo .
Teraz taki Pena odejdzie na wypożyczenie za darmo , z Ansu nie mogą nic zrobić , z Lengletem rozwiązanie kontraktu , z ter Stegenem się wręcz zbłaźnili , Trincao prawa oddane za 11 milionów euro , ręce opadają.
0
@Encore Borussia 60 ale biorąc pod uwagę jaką na pewno dostał premię za podpis + tygodniówka 550tysi funtów to jednak kasa idzie xd
0
@cules100pro a teraz po kilku latach dalej oddają piłkarza za bezcen bo muszą? Kupują na obstawione pozycję bo muszą? Podają cały czas nieprawdziwe terminy odnośnie stadionu bo muszą? Po latach dalej mamy problemy żeby zarejestrować kogoś z niską pensją bo muszą?
0
@cules100pro ze sponsorów i współpracy z innymi firmami .
0
@cules100pro domyślasz się bo sam zadajesz sobie to pytanie .
Klub sprzedał aktywa ale po to żeby zrobić zakupy za ponad 200 mln euro .
Zarząd , który nie potrafił zbić z ceny ani z Ferrana , ani Kounde , ani Lewandowskiego , ani nawet z Raphinhi , który grał w klubie , który ledwo uratował się przed spadkiem .
Odpowiedz na Twoje pytanie brzmi : jak na zarząd wybierasz Laportę i potem Deco to pieniedzy nigdy nie będzie .
Minęło już kilka lat i gdzie oni ogarnęli coś dobrego , takiego top ? Nie ogarnęli a dlaczego? Bo to nie są ludzie do tego biznesu .
0
@Spacedragon jeśli się poślizgnął to nie ma mowy o czerwonej .
W tamtym sezonie Griezmann się poślizgnął i wszedł dwiema nogami w rywala . Dostał czerwo ale potem podeszli do VAR i zobaczyli że rzeczywiście się poślizgnął i nie mógł nic zrobić . Anulowali czerwoną i dali mu żółtą tylko .
0
@cules100pro klub cały czas sprzedaję bez planu. Sprzedaż loży , której audytor nie chce podpisać , bo firma budowlana kręci z terminami .
Lapcio klamczuszek już w listopadzie tamtego roku mówił o powrocie a mamy zaraz koniec sierpnia następnego roku xDD
Przede wszystkim nie wydawać głupio kasy na transfery, skoro nie mamy kasy i sprzedawać lepiej wychowanków.
Wydaliśmy na Olmo , Roque i Garcię ponad 100 milionów a wychodzi że mamy nadmiar pomocników i bramkarzy .
Poza tym ogarniać inwestycje na całym świecie i kontrakty.
0
@cules100pro kto mówi o miesiącu xD przestań sobie dobierać narrację
Ja mówię o latach w których nie dokonali niczego .
5
@AssisMoreira piłkarze praktycznie nigdy nie przerywają gry bez gwizdka także bez przesady . Piłka nie zabija.
0
@cules100pro Dlaczego inne kluby mają ogromne zyski? Bo podpisują dobre kontrakty , mają ogarniętych ludzi na stanowiskach i wiedzą co lub kogo sprzedać żeby to się opłacało i żeby robili zyski .
Byli inni kandydaci mówiący o planie jak wyciągnąć klub z tej sytuacji .
Laporta tak się nagadał o tym kontrakcie Nike a tak naprawdę jest to normalna zwykła umowa . Nic więcej .
Kupili Olmo mimo że mamy pomocników aż za dużo , za 60 mlnow euro . Ściągnęli Roque za ponad 30 mln euro , który technicznie jest na poziomie 3 ligi i wiedzieli że nie będzie grał przy Lewandowskim.
Nie potrafią pozbyć się bramkarzy bo jak zwykle ze wszystkim są spóźnieni.
Który klub ( oprócz Chelsea) ma 4 bramkarzy ?.
To Ty wychwalający tak Laporte powiedz mi co zrobili w te wszystkie lata? Co bo ich planem na wyciągnięcie klubu z tej sytuacji ? .
Ten zarząd nie zrobił nic , czego nie mógłby zrobić pierwszy lepszy inny prezydent .
0
@krol211 Olmo brakło trochę szczęścia jedynie .
1
@Filipem przecież my cały czas atakowaliśmy i marnowaliśmy energię XD tylko nieskutecznie xd
1
Piłkarze to już za niedługo będą potrzebowali zmiany po uderzeniu piłką.
Człowiek gra całe życie , łamał kości na boisku . Dostawał bomby na twarz czy głowę i jakoś grał dalej .
0
@cules100pro kto Ci to powiedział ?
0
@cules100pro pewnie z ogarnięcia sponsorów i współpracy? Mądrym scoutingiem i sprzedażą z zyskiem?
0
@cules100pro właśnie o to chodzi że prezydent miał mieć ten plan na ogarnięcie pieniędzy nie rozumiesz? A Laporta populista przyszedł i tak naprawdę nie zrobił nic , poza sprzedawaniem aktywów klubu czy lóż a także oddawaniem piłkarzy za darmo a kupowaniem piłkarzy na niepotrzebne pozycje za dziesiątki milionów.
Dziękuję za dzieciaczka , kibicuje Barcelonie od ponad 20 lat ;)
0
Powiem Ci coś co zapewne Cię bardziej zaskoczy ale są ludzie , którzy potrafią czymś takim zarządzać . Laporta i spółka pokazują że niestety się do tego nie nadają.
Proszę wymień mi plan Laporta i to co ogarnął w tym czasie jeśli chodzi o finanse? Gdzie ten plan?
0
@MonteChristo to miał właśnie zrobić prezydent przejmujący klub w takim stanie Einsteinie , mając plan ogarnięcia zysków itp. ogarniając klub w jak najszybszym okresie .
Tymczasem poza wyprzedaniem aktywów klubu nie mieli żadnego planu i improwizują do dziś po kilku latach władzy .
0
@MonteChristo a w jakim stanie jest po kilku latach ? Z syfem z czterema bramkarzami w składzie i problemem rejestracji .
0
@MonteChristo kawał dobrej roboty xD nazwij ten kawał dobrej roboty poza wyprzedaniem aktywów klubu i desperackich sprzedaży xd
0
@damian16161212 ja mam dokładnie tak samo a 33 za 3 miesiące strzeli xd
Moja się tylko śmieje że naładowany cały czas xd
1
@Ubadach tego nawet Laporta ani żaden z jego szwagrów nie wie
0
@Values płaczka? Ten zarząd to jedna wielka kompromitacja bez żadnego planu wyprzedzająca aktywa klubu i oddająca piłkarzy za bezcen.
0
@kuz a na stadion wrócisz rok temu w listopadzie xd
0
@Values no tak , bo zarejestrowanie piłkarzy w dzień meczu to kozak sprawa .
Ale fajny ten zarząd xd
2
Jaki ten zarząd Barcelony jest żałosny . Goście tak naprawdę poza sprzedaniem aktyw klubu nie mieli i nie mają żadnego pomysłu na obecną sytuację.
4
@ZwyklyKibicBarcy04 Xavi gadał pierdololo zależne od wyników.
0
@kubix05 opalanie w długich jeansach . To musiało być kozackie.
1
@Sebastian7 panuje optymizm.
1
@macio_944 ciekawe.