3

@Mixtape a co to jest Watykan ? Myślisz że część pedofili , która tam się znajduje ma coś wspólnego z wiarą? I kim jest niby papież żeby odmawiać podania ręki komukolwiek? XD

0

@Destroyer_of_Worlds to że Bodo tak zrobiło nie znaczy że polskie zespoły na gównianym poziomie również dojdą do poziomu LM .
Ogólnie nazywanie LKE mnie bawi . To są rozgrywki dla jeszcze większych leszczy niż LE , żeby nałupać hajsu .

0

@Encore albo zjadali by się nawzajem .

0

@marcin62 ja grałem z kuzynem od małego . Silent hill na ps1 czy później na pierwszym xboxie360 Resident Evil 5 po północy , sami w domu , ciemno i dźwięk na kinie domowym .
Ehh piękne czasy .

0

@masik86 a kto ma oglądać zespoły , które nie mają pieniędzy i muszą ogarniać zawodników za darmo albo na wypożyczenie? Zobacz sobie listy królów strzelców 15-18 lat temu jak to wyglądało .
W pierwszej 10tce miałeś samych bardzo dobrych zawodników z różnych zespołów ale do tego trzeba pieniędzy .

0

@Eto'o9 R10 @slayer a kto jest za aktualnym podziałem praw telewizyjnych że wszystko bierze prawie Barca , Real i Atletico a reszta dostaje ochłapy? . Podziel tu ani po wszystkich to i będzie problemów.

Real , Atletico , Bilbao , Villareal , Sociedad zarejestrowali sobie piłkarzy . Niektórzy wydali setki milionów a niektórzy są na plusie .

W takich klubach jak Sevilla , Valencia , Barca czy inne głównym problemem są zarządy.

2

@Mow_mi_Douglas proszę Cię , to nie kwestia położenia tylko ludzi u góry, którzy po prostu się do tego nie nadają .
My oddaliśmy Yaya Toure czy Thiago Alcantare po 20kilka milionów
Yaya Toure , który takie staty wykręcał w Premier League że szok .

0

@Derean takiego zagrania to spodziewalbym się bardziej po De Jongu xD

0

@PepGuardiola1971 raczej zaorać zarząd Barcelony.

8

@NeroTFP1 kibole to ta sama półka co patostreamy itp . Najgorszy syf w kraju .
Ale na granicę wielce pojadą prawić ,, patriotyczne" teksty xd

0

I to jest dobra wiadomość.

0

@Senstin no Griezmann wszedł typowi dwiema nogami ale jak się poslizgniesz itp to co zrobisz .

0

@Bogan przecież to Mbappe staje mu ją nodze i robi nura.

1

@cules100pro za to dali karnego Realowi? XD

2

@Cvzx full sprint xDD tam się jeszcze skończy rokiem opóźnienia .

0

Cyrk na kółkach . Nie dziwi mnie to wcale .

0

@rasta212 jeśli się poślizgnął to nie ma czerwonej . Griezmannowi anulowali w tamtym roku czerwo jak zobaczyli na powtórce że się poślizgnął .

1

Fakt że Raphinha się poślizgnął akurat mógł decydować o braku czerwonej kartki .
Griezmann w tamtym sezonie dostał czerwo za wejście obiema nogami w rywala ale jak na powtórkach zobaczyli że przed tym się poślizgnął to anulowali czerwo i dali mu żółtko .

0

@Karol145 nie są pro russia , wystarczy obejrzeć filmy od zwykłych podróżujących Polaków, których jest sporo xD

0

@LukaszFan mają po 40-50 centów, więc jest git .

1

@Roobo byłem dzisiaj w Czarnogórze , jechałem busem jakieś 7 godzin jako pasażer i był luzik .

0

@Karol145 Rosji brakuje benzyny xDDD wystarczy obejrzeć sobie vlogi ludzi , którzy podróżują po Rosji żeby wiedzieć jaka jest prawda .
Rosja robi to wszystko na lajcie i w większości kraju to tam nawet nie widać że wojna jest a paliwo sobie pięknie tankują po 2zł za litr .

0

@PatrykBarca tyle że Gundo był u nas najlepszym pomocnikiem kiedy u nas grał .

0

@cules100pro a w czym Laliga ma pomagać? Każdy klub jest traktowany tak samo , Atleti teraz stać na lajcie by wydawać miliony .
My mamy gigantyczne długi a i tak wydajemy tam gdzie nie musimy a powinniśmy sprzedawać tam gdzie mamy za dużo .
Teraz taki Pena odejdzie na wypożyczenie za darmo , z Ansu nie mogą nic zrobić , z Lengletem rozwiązanie kontraktu , z ter Stegenem się wręcz zbłaźnili , Trincao prawa oddane za 11 milionów euro , ręce opadają.

0

@Encore Borussia 60 ale biorąc pod uwagę jaką na pewno dostał premię za podpis + tygodniówka 550tysi funtów to jednak kasa idzie xd

0

@cules100pro a teraz po kilku latach dalej oddają piłkarza za bezcen bo muszą? Kupują na obstawione pozycję bo muszą? Podają cały czas nieprawdziwe terminy odnośnie stadionu bo muszą? Po latach dalej mamy problemy żeby zarejestrować kogoś z niską pensją bo muszą?

0

@cules100pro ze sponsorów i współpracy z innymi firmami .

0

@cules100pro domyślasz się bo sam zadajesz sobie to pytanie .
Klub sprzedał aktywa ale po to żeby zrobić zakupy za ponad 200 mln euro .
Zarząd , który nie potrafił zbić z ceny ani z Ferrana , ani Kounde , ani Lewandowskiego , ani nawet z Raphinhi , który grał w klubie , który ledwo uratował się przed spadkiem .

Odpowiedz na Twoje pytanie brzmi : jak na zarząd wybierasz Laportę i potem Deco to pieniedzy nigdy nie będzie .
Minęło już kilka lat i gdzie oni ogarnęli coś dobrego , takiego top ? Nie ogarnęli a dlaczego? Bo to nie są ludzie do tego biznesu .

0

@Spacedragon jeśli się poślizgnął to nie ma mowy o czerwonej .
W tamtym sezonie Griezmann się poślizgnął i wszedł dwiema nogami w rywala . Dostał czerwo ale potem podeszli do VAR i zobaczyli że rzeczywiście się poślizgnął i nie mógł nic zrobić . Anulowali czerwoną i dali mu żółtą tylko .

0

@cules100pro klub cały czas sprzedaję bez planu. Sprzedaż loży , której audytor nie chce podpisać , bo firma budowlana kręci z terminami .
Lapcio klamczuszek już w listopadzie tamtego roku mówił o powrocie a mamy zaraz koniec sierpnia następnego roku xDD
Przede wszystkim nie wydawać głupio kasy na transfery, skoro nie mamy kasy i sprzedawać lepiej wychowanków.
Wydaliśmy na Olmo , Roque i Garcię ponad 100 milionów a wychodzi że mamy nadmiar pomocników i bramkarzy .
Poza tym ogarniać inwestycje na całym świecie i kontrakty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?