ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Derean co ty za głupoty gadasz xD
0
@partymaker zbyt przeciętny? Gość zjadał ligę jak nikt inny . Nie ma innego trenera , który by to robił w takim stylu .
3
@Coutinho007 Ernesto nie musiał stawiać na młodych bo miał dobrą kadrę .
Nie szukasz 17latkow ze szkółki jak na ławce był Digne , Paco Alcacer , Denis Suarez i inni .
12
@mkord ale u niego po kontuzji Coutinho grał Pedri , dostali szansę też też Gavi , Nico czy właśnie Moriba.
0
@mrboom o kuźwa no tak , to Casado został objechany jak junior przy bramce a nie Cubarsi i to Casado nabił rękę Balde xD
P.s. w drugiej połowie Levante miało bardzo dobre okazję do zdobycia bramki tylko je zepsuli.
0
@Karol145 które te groźne akcje przerywał Gavi?
0
@mrboom to obejrzyj sobie pierwszą połowę jeszcze raz . Casado też odbierał fajnie piłki a w tym miał jedną bardzo dobrą akcję kiedy sam praktycznie przebiegł pół boiska za Moralesem i zablokował strzał w polu karnym .
1
@Karol145 Casado kiepskie a Gavi zrobił różnice? To ciekawe .
Casado obok Pedriego był jednym z lepszych i to jego podania częściej posuwały akcje do przodu .
W drugiej połowie to bardziej Levante nie miało już sił a Barca dzięki Olmo na 10tce zyskała więcej opcji do rozegrania bo Raphinha się tam nie sprawdził .
0
@norbi77 tyle że Lewy poza tym zdobył 40 bramek xD
0
@norbi77 widziałem ale widziałem też pudło Ferrana , który w czystej sytuacji nie trafił z 11 metrów w 7 metrową bramkę.
1
Skoro Casado był oszczędny w rozegraniu go ciekawe jaki w rozegraniu był Gavi ...
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Christensen oczywiście.
1
Niech remontada nie zwiedzie Was od faktu że Cubarsi dalej baboli i ciekawe ile Flicka będzie szedł w zaparte z nim w podstawowej jedenastce.
5
Ferran zostaje na murawie xD za tą zjebana setkę z 10 metrów to powinien już dawno być pod prysznicem.
0
@luna666moon nie może być karane bo bez nawodnienia ziemia będzie twarda bo tam sucho .
3
@konajoncek Araujo spóźniony xDD przy pierwszej bramce to byłby cud gdyby on zdążył bo tym babolu Cubarsiego.
1
@Laminedependencia ja bym powiedział że od minimum od połowy zeszłego sezonu.
0
@addept przy pierwszej bramce to Cubarsi został zrobiony jak amator i to tutaj jest jedyny błąd w tej akcji .
2
Co jak co ale dopóki Cubarsi będzie podstawowym zawodnikiem Barcelony to bramki będziemy tracić na zawołanie .
Ja nie wiem jak on może grać kiedy Christensen jest zdrowy .
0
Piękny skład także zapewne będą męczarnie :D
1
@slayer to jest normalka total . Redakcja wstawia byle bzdury byle się klikało .
1
@mint a co najlepsze , Pena miał niektóre bardzo dobre mecze , kiedy już zaczynał rywalizację ze Szczęsnym .
Ale to Barcelona , od nas jak już ktoś kogoś chce to za reklamówkę pomarańczy albo za darmo a my i tak się zgodzimy .
0
@JanneAhonen oczywiście . Dlatego pytam o te wcześniejsze kozackie transfery , które według Was świadczą o tym że Atletico powinno więcej wygrywać .
0
@Kozinho. @JanneAhonen Ale jakie te wzmocnienia ? Poza ostatnimi dwoma latami to kogo tam wymienisz jako rzeczywiście wzmocnienie do walki o tytuły? Griezmanna i kogo jeszcze ?.
W porównaniu do Realu i Barcy to poza Griezmannem , Alvarezem, Le Normandem czy Sorlothem to powiedziałbym że same sredniaki .
3
@marcin62 ja tam akurat znam ludzi co rzucili palenie bo fajki za drogie , więc kto wie .
1
@macio_944 i dodatkowy plus że długo będą czyste bo nie ma ich kto ubrudzić xDD
1
Ciekawe co grubcio wymyśli kolejnym razem na konferencji .
Idzie nam świetnie , działamy , panuje optymizm , już zaraz w zasadzie 1:1 xD
0
@Gregor1899 nic dziwnego . Skoro nie może grać w weekend to przynajmniej będzie w rytmie meczowym .
3
@Values dobrze , im bardziej się jaraja to tym bardziej się zdziwią w kolejnym klasyku .
0
@BorzyKrzys jak widzisz jakis rozwój u polskich drużyn to miło .