22

Za 40 to go mogą wypożyczyć na sezon .

3

Albo na onlyfansa żeby na rejestrację uzbierać xX

0

@Janas11224 The Walking Dead to ma fajne z 10 odcinków na wszystkie sezony .
Głównie to lanie wody bez sensu .

0

@Cules69 on już jest pierwszym .

1

@Cules69 Martin przynajmniej tak nie baboli jak Cubarsi

0

@esem91 Eric nie gra u nas na stoperze od dawien dawna , więc ciężko powiedzieć a Cubarsi baboli co chwilę od długiego czasu .

0

@esem91 Christensen to nasz jedyny dobry stoper ,jakbyśmy go oddali to kaplica.

1

@Safrani na pewno nie pucharami ani dobrą pogodą xD

3

@Safrani dziwny wybór Simonsa xd

0

@mekston mi nie chodzi że to Catenaccio tylko że ten styl bardzo nie leży Barcelonie.

1

@MatBac1991 ja jestem zaskoczony że poza sprzedażą lóż VIP ,klub nie zrobił nic żeby poprawić sytuację.

0

@mekston ale straciła aż 7 xd

0

@Murazor wymieniłeś rzeczy , które mógłby zrobić każdy inny prezydent .
Sprzedaż aktywów i rozbijanie kontraktów przez ich przedłużenie.
Czy Laporta ogarnął jakieś kontrakty? inwestycje , współprace które pomogłyby wyjść klubowi na prostą? Absolutnie nie .
Co klub zrobił w ostatni rok? Dosłownie nic .
Licząc na pieniądze z loży widmo udało się cudem zarejestrować Olmo na drugą połowę sezonu, ciekawe jak będzie teraz

0

@matirix20 Gavi przyćmi Xaviego i Inieste xD żeby chłopak miał chociaż połowę umiejętności co młody Andres.

0

@Murazor ale co takiego zrobił Laporta czego nie mógłby ogarnąć inny prezydent bo o to chodzi . Sponsoring i dzień meczowy ? Serio? .
Ja mówię o planie specjalnym bo każdy wiedział w jakim stanie jest klub i jakie ma zadłużenie .
Stadion? Chłopie Laporta prawił kazania że może w listopadzie wrócimy na stadion , sprawdź sobie jaką mamy datę dzisiaj .
Bilans o którym mówisz był trochę czasu temu , wlasnie bedziemy zaczynać 5ty sezon a nie możemy Martina zarejestrować.

2

@Pawlak1992 Arhur to poszedł za 0 można powiedzieć bo wymieniliśmy go na Pjanica a kwota została wymyślona przez zarządy klubów.

0

@mekston najlepszym klubem na świecie XD aktualnie odkąd grają sobie tam losowe zespoły to zwycięstwo w tych rozgrywkach nic już nie znaczy .

0

@L4ngusta przecież to info z przed dwóch dni xD

6

@Popitek12 głównym promem nie był ale nie nadawał się tam już do gry.

3

@Safrani przede wszystkim w wynagrodzeniach i mandatach polityków.

0

@Herato przecież z Alexisem w składzie zajęli 3 miejsce .
A potem rok później kolejny sezon Solskjaera drugie miejsce.

0

@Murazor jakie przychody rosną i dzięki czemu ? Po kilku latach nie jesteśmy w stanie dalej rejestrować zawodników .
Nie mamy dobrych kontraktów, zarząd działa jak banda amatorów jak i ludzie , którzy budują stadion .
Ciągle improwizują szukając luk w prawie żeby rejestrować piłkarzy , nie wiadomo dalej jak się skończy z Olmo .
Laporta nie miał żadnego planu na fatalną sytuację klubu i nic szczególnego nie zrobił .

0

@Murazor Laporta nie ozdrowiał finansów tylko sprzedał aktywa klubu , nic więcej .

0

Nie , lepiej kupić gościa dzięki któremu trzeba albo zmienić pozycję najlepszemu zawodnikowi zeszłego sezonu albo sprzedać kogoś ze środka bo nas nie stać xD

0

@BARCA1899Messi ,, jakby nie Laporta " xDDD Laporta nie zrobił nic czego nie mógłby ogarnąć inny kandydat .

0

@BORO_12 darmowe wypożyczenie z 14 milionami pensji i 5 mln jeśli g obie wykupimy.
Wspaniale zarząd klubu , który jest w dupie finansowej ściągnął rezerwowego z wysoką pensją. Edyta deal .
Pozycja Fermina dobrze obstawiona? Na jego pozycji może zagrać Olmo i to praktycznie na tyle .

0

@Stanio87 Waleczność Gaviego to polegała głównie na głupich i bezsensownych sytuacjach , gdzie strach go było wpuszczać bo zaraz żółtko dostawał .
Fermin zjada go w ofensywie pod każdym względem i przy mniejszej liczbie minut bije go dwukrotnie nawet w ostatnim słabszym sezonie.

0

Club Brugge się w tańcu nie bawi widzę.

0

@Stanio87 no opisz mi piłkarza i jego cechy , skoro masz taką dobrą pamięć to proszę o konkrety czym Gavi się wyróżnia.

0

@Stanio87 to przypomnij nam tą wspaniałą grę a także cechy , którymi wyróżnia się Gavi żeby grać w pierwszym zespole.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?