ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
Za 40 to go mogą wypożyczyć na sezon .
3
Albo na onlyfansa żeby na rejestrację uzbierać xX
0
@Janas11224 The Walking Dead to ma fajne z 10 odcinków na wszystkie sezony .
Głównie to lanie wody bez sensu .
0
@Cules69 on już jest pierwszym .
1
@Cules69 Martin przynajmniej tak nie baboli jak Cubarsi
0
@esem91 Eric nie gra u nas na stoperze od dawien dawna , więc ciężko powiedzieć a Cubarsi baboli co chwilę od długiego czasu .
0
@esem91 Christensen to nasz jedyny dobry stoper ,jakbyśmy go oddali to kaplica.
1
@Safrani na pewno nie pucharami ani dobrą pogodą xD
3
@Safrani dziwny wybór Simonsa xd
0
@mekston mi nie chodzi że to Catenaccio tylko że ten styl bardzo nie leży Barcelonie.
1
@MatBac1991 ja jestem zaskoczony że poza sprzedażą lóż VIP ,klub nie zrobił nic żeby poprawić sytuację.
0
@mekston ale straciła aż 7 xd
0
@Murazor wymieniłeś rzeczy , które mógłby zrobić każdy inny prezydent .
Sprzedaż aktywów i rozbijanie kontraktów przez ich przedłużenie.
Czy Laporta ogarnął jakieś kontrakty? inwestycje , współprace które pomogłyby wyjść klubowi na prostą? Absolutnie nie .
Co klub zrobił w ostatni rok? Dosłownie nic .
Licząc na pieniądze z loży widmo udało się cudem zarejestrować Olmo na drugą połowę sezonu, ciekawe jak będzie teraz
0
@matirix20 Gavi przyćmi Xaviego i Inieste xD żeby chłopak miał chociaż połowę umiejętności co młody Andres.
0
@Murazor ale co takiego zrobił Laporta czego nie mógłby ogarnąć inny prezydent bo o to chodzi . Sponsoring i dzień meczowy ? Serio? .
Ja mówię o planie specjalnym bo każdy wiedział w jakim stanie jest klub i jakie ma zadłużenie .
Stadion? Chłopie Laporta prawił kazania że może w listopadzie wrócimy na stadion , sprawdź sobie jaką mamy datę dzisiaj .
Bilans o którym mówisz był trochę czasu temu , wlasnie bedziemy zaczynać 5ty sezon a nie możemy Martina zarejestrować.
2
@Pawlak1992 Arhur to poszedł za 0 można powiedzieć bo wymieniliśmy go na Pjanica a kwota została wymyślona przez zarządy klubów.
0
@mekston najlepszym klubem na świecie XD aktualnie odkąd grają sobie tam losowe zespoły to zwycięstwo w tych rozgrywkach nic już nie znaczy .
0
@L4ngusta przecież to info z przed dwóch dni xD
6
@Popitek12 głównym promem nie był ale nie nadawał się tam już do gry.
3
@Safrani przede wszystkim w wynagrodzeniach i mandatach polityków.
0
@Herato przecież z Alexisem w składzie zajęli 3 miejsce .
A potem rok później kolejny sezon Solskjaera drugie miejsce.
0
@Murazor jakie przychody rosną i dzięki czemu ? Po kilku latach nie jesteśmy w stanie dalej rejestrować zawodników .
Nie mamy dobrych kontraktów, zarząd działa jak banda amatorów jak i ludzie , którzy budują stadion .
Ciągle improwizują szukając luk w prawie żeby rejestrować piłkarzy , nie wiadomo dalej jak się skończy z Olmo .
Laporta nie miał żadnego planu na fatalną sytuację klubu i nic szczególnego nie zrobił .
0
@Murazor Laporta nie ozdrowiał finansów tylko sprzedał aktywa klubu , nic więcej .
0
Nie , lepiej kupić gościa dzięki któremu trzeba albo zmienić pozycję najlepszemu zawodnikowi zeszłego sezonu albo sprzedać kogoś ze środka bo nas nie stać xD
0
@BARCA1899Messi ,, jakby nie Laporta " xDDD Laporta nie zrobił nic czego nie mógłby ogarnąć inny kandydat .
0
@BORO_12 darmowe wypożyczenie z 14 milionami pensji i 5 mln jeśli g obie wykupimy.
Wspaniale zarząd klubu , który jest w dupie finansowej ściągnął rezerwowego z wysoką pensją. Edyta deal .
Pozycja Fermina dobrze obstawiona? Na jego pozycji może zagrać Olmo i to praktycznie na tyle .
0
@Stanio87 Waleczność Gaviego to polegała głównie na głupich i bezsensownych sytuacjach , gdzie strach go było wpuszczać bo zaraz żółtko dostawał .
Fermin zjada go w ofensywie pod każdym względem i przy mniejszej liczbie minut bije go dwukrotnie nawet w ostatnim słabszym sezonie.
0
Club Brugge się w tańcu nie bawi widzę.
0
@Stanio87 no opisz mi piłkarza i jego cechy , skoro masz taką dobrą pamięć to proszę o konkrety czym Gavi się wyróżnia.
0
@Stanio87 to przypomnij nam tą wspaniałą grę a także cechy , którymi wyróżnia się Gavi żeby grać w pierwszym zespole.