0

@kanver_ Hansi go wpuszczał na 10tke akurat .

0

@kejdzi też byłem w Czarnogórze ostatnio , dokładnie w połowie sierpnia ale tylko w Kotorze :D
Oczywiście ale oni nie mają Barcelony w swoim mieście i nie chcieliby oglądać tyłu spotkań co my zapewne xd
Za to Chorwacki Dubrownik to już dramat totalny , w tak drogim mieście dawno nie byłem xd

2

@blakkudium nie dziwię się ,zasłużył kozacką grą w Barcelonie.

0

@kejdzi zależy dla kogo .
Gdybym zarabiał w Hiszpanii tak jak teraz w Holandii dajmy na to to mógłbym tam spokojnie wyżyć ale zarobki w Hiszpanii są niższe.

0

@Rifek głównie ze względu na mieszkanie jest drogo i to bardzo ale to już problem ogólnie Hiszpanii . Trend ten przewija się w wielu innych krajach , ponieważ booking , airbnb to świetny biznes .
Oczywiście możesz mieszać na obrzeżach i też oczywiście uznamy to za Barcelonę. Jednak przewijać się w czasie meczów czy w okresie letnim w metrze itp jest ciężkie bo wśród tłumów mega złodzieji .
Mieszkam od lat za granicą i mimo że jestem Barcelony i miasto mi się podoba to nigdy nie chciałbym tam zamieszkać .

0

@DJ6 właśnie o to chodzi , nie jest regularny a to go wykreśla kompletnie , topowej 9tki bo tym właśnie wyróżnia się topowy napastnik , strzelaniem regularnie.

1

@antimadridista76 ale jeśli nie zagra Doue i Dembele to poza Barcolą i Kvarą nie mają zbytnio zastępców na skrzydła a to dobra wiadomość .

0

@DJ6 szkoda tylko że jego obroty to nie poziom podstawowej 9 Barcelony .

0

@lucas/catalan tak ,na pewno ktoś z dwójki Balde-Grimaldo chciałby grać po pół i nie chciał by odejść gdyby nie był podstawowym LO xd

0

@kanver_ no nie do końca bo Gavi był często wpuszczany na pozycję nr 10.

19

@Pyrzo_Barca spoczko ale to nigdy nie będzie poziom podstawowego napastnika Barcelony , szczególnie że jako starter wygląda mega przeciętnie.

0

Przede wszystkim jest jak każde sławne miasto czyli nie do życia .
Cholernie drogie ( mimo że zarabiam w Euro) na tle innych miast i krajów. Masa złodziei i tłumy .

Ogólnie rzecz mówiąc na mecz czy kilka dni spoko ale do życia , absolutnie.

13

Jako że Barcelona= The szwagers to mnie w ogóle nie dziwi .
A tak na serio , Ferran nie jest nawet w połowie tak dobrym ŚN jak Lewy i nigdy nie będzie .
Im szybciej klub znajdzie porządnego następcę tym lepiej .

1

Jeśli trzeba wydać ok 25 milionow ,których i tak nie mamy to lepiej kogoś z Laligi , zamiast ryzykować paździa z Brazylii.

3

@RoberDzik jeśli jednym z największych sukcesów jest wygrana bitwa w sądzie dzięki dziurom w systemie to spoko xd

0

@Grubson ale on nie sondował . Bayern go chciał i tam nie poszedł bo on nie chciał odchodzić tylko podbić kontrakt .

0

@Herbert księgowość Bartomeu.

0

@wolnyninho @Grubson a jaka ma być inna narracja? Jego agencik latał po klubach jak Barcelona i Bayern ale na końcu wielce zdecydowała miłość do Athleticu .
Gdyby chciał odejść to już dawno byłby w Bayernie a tak to podbił kontrakcik i gitarka.

0

@th@les tlno jak to kiedy? W meczu z Fulham w sezonie 14/15.

0

Czuję że Rashford to będzie flop z wysoką pensją i nie ma najmniejszej szansy na jego wykupienie.
Gość w Barcelonie nie wygląda na takiego że nadaje się do gry kombinacyjnej .

6

@Gaucho oby znów zagościł w podstawie Realu .

0

@Rifek nie , widziałem dzisiaj foto na jednym z portali sportowych na FB xd

0

@Kengo Laporta już zaciera rączki po kredyt na Alvareza xd

0

@manero dobrze to wykombinował , kupił jej ferrari itp i poszedł xd

1

@Forza_Juve ja zbytnio za Death nie przepadam ale ten kawałek bardzo lubię akurat xd

0

@gaucho104 Redmi note 10 5g .
Jak podłącze tel do auta to mam czy tylko ładowanie itp czy Android auto .
I czy normalnie wbudowana apka czy spotify to śmiga.
Git że się udało .

1

@Forza_Juve dobra nuta , solówki zawsze dobrze siedzą, tego kawałka.

0

@SkN ale co grubasek mydlił oczy wszystkim rok temu to jego xD

0

@gaucho104 ja też mam android auto i zawsze smiga bez problemu .
Klikasz na telefonie że wybierasz Android auto ? Może inny tryb trzeba .

0

@Azazel_Pazuzu atmosferowic w tamtym sezonie G/A co 100 minut xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?