0

@ATT ja mam bardzo podobne parametry i ogólnie L siedzi jak należy .

0

@sendesara i to że ter Stegen się kompletnie posypał w dwa lata.

0

@Don_Padree Martin gra bo poza nim jest trójka stoperów. Cubarsi , Christensen i Araujo .
Kounde i Garcia widać już są przyspawani na PO .

0

@MirusAmisz jak mecz na youtubie

1

@Don_Padree raczej szykowaniem Christensena do podstawy z Cubarsim .

0

@Litman często w kluczowych momentach ? Wymienisz je może?

4

Jak dla mnie super .

0

@BorzyKrzys ale wiesz że Ty też niszczysz uprawy , warzywa , owoce bo też je wpieprzasz xd

0

@Eklerek miałem na myśli Barcelonę :) mogłem sprecyzować.

12

Ten rok jest dramatyczny pod względem koszulek .

1

@Lisek tego nie wiemy , za 70 mln euro myślę że można śmiało pozyskać zawodnika bardziej użytecznego dla drużyny lub dołożyć do topowego transferu .

0

@Lisek ale wiesz że za niego może byłby zawodnik , który grałby lepiej i uzbierał więcej minut niż on ?

2

@mientusek1407 to dla nas bardzo dobra wiadomość . Guler to zawodnik jak James , średniak z przebłyskami .

0

@Lisek z całym szacunkiem ale Fermin był rezerwowym w tamtym sezonie .

0

@Lionel_Messi10 nic dziwnego , to jedyny zawodnik na poziomie tam wśród emerytów i amatorów.

0

@FC33 takich wiele ostatnimi czasy .

4

@Arkon ja mam przede wszystkim źle zdanie o Polakach a gdzie tam innych oceniać xD

5

Brakuje jedynie wspomnienia o legendarnym optymiźmie.

1

@Kessie a już wykręciłes ten silnik czy jeszcze?

16

Fajne to porównanie De Jonga z Casado .
Polecam sobie obejrzeć jakie Casado dał asysty w tamtym sezonie z Bayernem czy Realem i przypomnieć sobie czy Holender w ogóle takie zaliczał w naszych barwach.
A na dodatek obaj grają na DMie a tam Casado jest zdecydowanie lepszy w defensywie .
Casado jest młody i może się rozwinąć a De Jong skończy karierę jako kolejny z tej ekipy Ajaxu koło De Ligta, Onany, Ziyecha , Neresa , Van de Beka itp jako wielkie niewypały.

4

@Safrani szkoda że nie broni się dobrymi sezonami gry . Przedłuży kontrakt a my dalej będziemy oglądać super talent , który ani wybitny w defensywie , ani w ofensywie .

1

@Luciano99 nikt już na fcbarca.com nie wątpi że jesteście sobie razem z @Sysia11 przeznaczeni . Dowodów jest zbyt wiele.

2

@LeoMessiiBarcaPepa crackiem bym go nie nazwał ale myślę że ma potencjał na bardzo dobrego pomocnika .

4

Deco Ty sam odejdź najlepiej .

1

@RivaldoVitorBorba najwspanialszy kraj xDDD Stany Zjednoczone to stan umysłu bez żadnej historii a nie normalny kraj .
Pozwiedzać spoko bo mają super parki narodowe ale poza tym nic więcej tam nie ma.

33

Jak dla mnie to Casado powinien być nie do ruszenia . Gra w defensywie dużo lepiej niż De Jong , ma od niego szybszy doskok do przeciwnika .
Powinni dzielić minuty z De Jongiem 50-50.

2

@RinooniR Nawiedzony dom na wzgórzu, serial .

0

@lajcior Cannibal Corpse- I cum blood

1

@Toretto Palma De Mallorca i zamek na górze , fajny widok jest .
Super plaża w El Arenal , Alcudia , Formentor i cała północ wyspy .

0

@goldensun różnica między nimi jest taka że to Lewy zdobędzie w sezonie 2x więcej bramek niż Ferran .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?