ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ATT ja mam bardzo podobne parametry i ogólnie L siedzi jak należy .
0
@sendesara i to że ter Stegen się kompletnie posypał w dwa lata.
0
@Don_Padree Martin gra bo poza nim jest trójka stoperów. Cubarsi , Christensen i Araujo .
Kounde i Garcia widać już są przyspawani na PO .
0
@MirusAmisz jak mecz na youtubie
1
@Don_Padree raczej szykowaniem Christensena do podstawy z Cubarsim .
0
@Litman często w kluczowych momentach ? Wymienisz je może?
4
Jak dla mnie super .
0
@BorzyKrzys ale wiesz że Ty też niszczysz uprawy , warzywa , owoce bo też je wpieprzasz xd
0
@Eklerek miałem na myśli Barcelonę :) mogłem sprecyzować.
12
Ten rok jest dramatyczny pod względem koszulek .
1
@Lisek tego nie wiemy , za 70 mln euro myślę że można śmiało pozyskać zawodnika bardziej użytecznego dla drużyny lub dołożyć do topowego transferu .
0
@Lisek ale wiesz że za niego może byłby zawodnik , który grałby lepiej i uzbierał więcej minut niż on ?
2
@mientusek1407 to dla nas bardzo dobra wiadomość . Guler to zawodnik jak James , średniak z przebłyskami .
0
@Lisek z całym szacunkiem ale Fermin był rezerwowym w tamtym sezonie .
0
@Lionel_Messi10 nic dziwnego , to jedyny zawodnik na poziomie tam wśród emerytów i amatorów.
0
@FC33 takich wiele ostatnimi czasy .
4
@Arkon ja mam przede wszystkim źle zdanie o Polakach a gdzie tam innych oceniać xD
5
Brakuje jedynie wspomnienia o legendarnym optymiźmie.
1
@Kessie a już wykręciłes ten silnik czy jeszcze?
16
Fajne to porównanie De Jonga z Casado .
Polecam sobie obejrzeć jakie Casado dał asysty w tamtym sezonie z Bayernem czy Realem i przypomnieć sobie czy Holender w ogóle takie zaliczał w naszych barwach.
A na dodatek obaj grają na DMie a tam Casado jest zdecydowanie lepszy w defensywie .
Casado jest młody i może się rozwinąć a De Jong skończy karierę jako kolejny z tej ekipy Ajaxu koło De Ligta, Onany, Ziyecha , Neresa , Van de Beka itp jako wielkie niewypały.
4
@Safrani szkoda że nie broni się dobrymi sezonami gry . Przedłuży kontrakt a my dalej będziemy oglądać super talent , który ani wybitny w defensywie , ani w ofensywie .
1
@Luciano99 nikt już na fcbarca.com nie wątpi że jesteście sobie razem z @Sysia11 przeznaczeni . Dowodów jest zbyt wiele.
2
@LeoMessiiBarcaPepa crackiem bym go nie nazwał ale myślę że ma potencjał na bardzo dobrego pomocnika .
4
Deco Ty sam odejdź najlepiej .
1
@RivaldoVitorBorba najwspanialszy kraj xDDD Stany Zjednoczone to stan umysłu bez żadnej historii a nie normalny kraj .
Pozwiedzać spoko bo mają super parki narodowe ale poza tym nic więcej tam nie ma.
33
Jak dla mnie to Casado powinien być nie do ruszenia . Gra w defensywie dużo lepiej niż De Jong , ma od niego szybszy doskok do przeciwnika .
Powinni dzielić minuty z De Jongiem 50-50.
2
@RinooniR Nawiedzony dom na wzgórzu, serial .
0
@lajcior Cannibal Corpse- I cum blood
1
@Toretto Palma De Mallorca i zamek na górze , fajny widok jest .
Super plaża w El Arenal , Alcudia , Formentor i cała północ wyspy .
0
@goldensun różnica między nimi jest taka że to Lewy zdobędzie w sezonie 2x więcej bramek niż Ferran .