ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@radekbarca10 tak . To strona Barcelony . Pozdrawiam .
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Demazo raczej starałbym się znaleźć lepsze źródło .
0
@Eto'o9 R10 zarabia 3 mln euro netto czyli 6 mln euro brutto .
0
@Demazo co Ty pitolisz za głupoty? Ter Stegen zarabia 3 mln euro netto za sezon .
2
@Bogan tak , rodzina Diogo Joty często przegląda laramble .
Przepraszam ich .
0
@KidusFCB a szkoda bo na przyszłość Ci się przyda , zaoszczędzisz pieniędzy i komfortu w hotelu m
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
@bart_azz na co ten Cancelo ? Mało baboli w obronie narobił?
0
@KidusFCB jak szukasz tydzień wcześniej to się dziwisz? Może zaczekaj tak ze 4 dni jeszcze.
0
@lucca87 Christensen za Cubarsiego i perfecto.
1
@SelloutCrowd ale czym się pokłonić? Głównie to sprzedaliśmy aktywa klubu + niektórzy zawodnicy zgodzili się obniżyć pensje . Projekt sportowy poszedł świetnie ale poza tym Laporta nic wspaniałego nie wykombinował .
0
@tbas jak nie będzie się dało zarejestrować kogoś to znowu będzie udawaną kontuzja Duńczyka ;)
1
@Roobo żeby na takie gówno tyle pieniędzy wydawać .
2
@blakkudium i to jest ładna koszulka a nie jakiś gówniany projekt jak nasz
1
@Witekk10 ja mam też coś tego wzrostu i w tym roku jak kupowałem w Barcelonie koszulki to L jest spoko .
0
@Murazor no ale to 20 lat temu i tylko w młodzieżówce
0
@Matheu12 wątpię , nie ma zbytnio pozycji do dania szansy młodym .
Jedyną pozycją mógłby być środkowy napastnik ale nie pamiętam już kiedy Barca wyszkoliła dobrego typowego środkowego napastnika.
1
@thorin i bardzo dobrze , gość mógł się zaczaić i zrobić komuś krzywdę a tak otoczyli teren , sami się zaczaili a chłop i tak się sam odstrzelił .
1
@konrad1661 zależy , bo ceny biletów ostatnimi czasy były bardzo wysokie .
Przed remontem Camp Nou bardzo dobre miejsce to było około 150-180 euro ale wtedy też był groupon hiszpańskie , który potrafił obciąć Ci cenę biletów nawet o 50% .
Trzeba zaczekać na cennik .
0
@PatrychoO żeby nie powiedzieć że wyglądają ujowo
2
@Konradowskyy Huijsenem to i Madueke kręcił w Premier League.
1
@doc panuje optymizm.
0
@kanver_ nie skrzydłowego zmiennika , tylko gościa który będzie wypieral presję na reszcie skrzydłowych .
Jak ściągniemy jakiegoś kiepa a Raphinha albo Yamal wypadną na. 2 miesiace to mamy po sezonie .
0
@FCB24 ja mogę wyjść z pracy wcześniej bo upał .
0
@Criss18Barca to nic nie da bo najlepsi zawsze chcą grać wszystko.
0
@lithotripter dzisiaj jakbyś się go napił to byś się porzygał.
0
@BezglutenowyPedri Olmo jest rozłożony normalnie na raty .
0
@BezglutenowyPedri no na Kounde akurat nas nie było stać . Po prostu sprzedaliśmy aktywa klubu żeby to zrobić .