0

@radekbarca10 tak . To strona Barcelony . Pozdrawiam .

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Demazo raczej starałbym się znaleźć lepsze źródło .

0

@Eto'o9 R10 zarabia 3 mln euro netto czyli 6 mln euro brutto .

0

@Demazo co Ty pitolisz za głupoty? Ter Stegen zarabia 3 mln euro netto za sezon .

2

@Bogan tak , rodzina Diogo Joty często przegląda laramble .
Przepraszam ich .

0

@KidusFCB a szkoda bo na przyszłość Ci się przyda , zaoszczędzisz pieniędzy i komfortu w hotelu m

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

@bart_azz na co ten Cancelo ? Mało baboli w obronie narobił?

0

@KidusFCB jak szukasz tydzień wcześniej to się dziwisz? Może zaczekaj tak ze 4 dni jeszcze.

0

@lucca87 Christensen za Cubarsiego i perfecto.

1

@SelloutCrowd ale czym się pokłonić? Głównie to sprzedaliśmy aktywa klubu + niektórzy zawodnicy zgodzili się obniżyć pensje . Projekt sportowy poszedł świetnie ale poza tym Laporta nic wspaniałego nie wykombinował .

0

@tbas jak nie będzie się dało zarejestrować kogoś to znowu będzie udawaną kontuzja Duńczyka ;)

1

@Roobo żeby na takie gówno tyle pieniędzy wydawać .

2

@blakkudium i to jest ładna koszulka a nie jakiś gówniany projekt jak nasz

1

@Witekk10 ja mam też coś tego wzrostu i w tym roku jak kupowałem w Barcelonie koszulki to L jest spoko .

0

@Murazor no ale to 20 lat temu i tylko w młodzieżówce

0

@Matheu12 wątpię , nie ma zbytnio pozycji do dania szansy młodym .
Jedyną pozycją mógłby być środkowy napastnik ale nie pamiętam już kiedy Barca wyszkoliła dobrego typowego środkowego napastnika.

1

@thorin i bardzo dobrze , gość mógł się zaczaić i zrobić komuś krzywdę a tak otoczyli teren , sami się zaczaili a chłop i tak się sam odstrzelił .

1

@konrad1661 zależy , bo ceny biletów ostatnimi czasy były bardzo wysokie .
Przed remontem Camp Nou bardzo dobre miejsce to było około 150-180 euro ale wtedy też był groupon hiszpańskie , który potrafił obciąć Ci cenę biletów nawet o 50% .
Trzeba zaczekać na cennik .

0

@PatrychoO żeby nie powiedzieć że wyglądają ujowo

2

@Konradowskyy Huijsenem to i Madueke kręcił w Premier League.

1

@doc panuje optymizm.

0

@kanver_ nie skrzydłowego zmiennika , tylko gościa który będzie wypieral presję na reszcie skrzydłowych .
Jak ściągniemy jakiegoś kiepa a Raphinha albo Yamal wypadną na. 2 miesiace to mamy po sezonie .

0

@FCB24 ja mogę wyjść z pracy wcześniej bo upał .

0

@Criss18Barca to nic nie da bo najlepsi zawsze chcą grać wszystko.

0

@lithotripter dzisiaj jakbyś się go napił to byś się porzygał.

0

@BezglutenowyPedri Olmo jest rozłożony normalnie na raty .

0

@BezglutenowyPedri no na Kounde akurat nas nie było stać . Po prostu sprzedaliśmy aktywa klubu żeby to zrobić .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?