ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kanver_ 10 tka to pozycja gdzie możesz poruszać się po całej szerokości boiska , więc można powiedzieć że Raphinha zagrał na 10tce cały sezon .
Spotkania , które normalnie na prezentacji składów był na LS to najwięcej i tak spędził w środku boiska.
2
@Maks91 dzięki, jest o tym artykuł na głównej od 40 minut
2
@Kinginiesta nad tym że klauzuli się nie rozkłada na raty .
0
@kanver_ bo zawsze może być lepiej . Rapha będzie grał na 10tce tam gdzie nadaje się najlepiej a Nico na LS .
1
@ViscaelBarca2007 to że ktoś daje z siebie wszystko to nie jest argument . Dlatego dla mnie np. taki Gavi jest praktycznie bezużyteczny a jak srodek składał się z niego i Fermina na raz to już środek nie istniał .
1
@Kinginiesta 58 mln euro .
0
@kanver_ Rapha to nie lewyskrzydlowy , zresztą rzadko ogólnie operował na pozycji lewoskrzydłowego . Balde był osamotniony na lewym skrzydle przez cały sezon .
0
@kanver_ przecież my poza Fatim nie mamy żadnego lewoskrzydłowego xD
0
Nie ma się czym podniecać . Agent Nico spotkał się z Deco a ten mu powiedział że na razie to transfer Garcii trzeba rozłożyć na 5 lat .
0
@Matheu12 Nico ma 23 lata , lepiej jego niż 5 lat starszego Diaza .
W dodatkowy wiemy że Nico się rozumie świetnie z niektórymi naszymi zawodnikami .
0
@kamilop Olmo może grać na 9tce a Rapha na 10tce .
2
@Comentateiro ale Huijsen czasami był kręcony jak trafi na zwinnego napastnika a Real nie ma napastnika na wrzutki na razie .
0
@MsBarca to Real był przez znasz zmiażdżony mimo pomocy sędziów, więc to oni bardziej potrzebują wzmocnień .
1
@CLS63AMG Izrael USA dwa bratanki .
Najlepiej jakby Ci pierwsi zniknęli z mapy świata.
0
@Sysia11 raczej Barcelona ma Kounde i tyle . Gdybyśmy nie mieli Kounde to co to za problem za darmo go ściągnąć na PO .
Różnica tylko taka że TAA jest cienki w defensywie.
8
@Patrykl145 bo klauzulę trzeba zapłacić na raz , nie da się tego rozłożyć na raty.
0
@FcPortoFan1999 to były równie podobne pomyłki .
0
@FcPortoFan1999 taką wygrał że pozbyliśmy się gościa , który nigdy nie powinien być na stanowisku trenera reprezentacji Polski.
0
@MateS żaden polski trener nie powinien prowadzić reprezentacji , bo nigdy dobrych zawodników nie prowadził o sukcesach też ciężko mówić .
0
@Kessie usa to tak samo sztuczny twór.
19
@xvcWinterSoldier tak.
1
@Dzieniu jak chłopa Flick zabetonował to nie ma co się dziwić .
0
@tadzik447 Skorupki spokojnie mógłby bronić w takich zespołach , mimo wczorajszego błędu to jest pewny punkt .
0
@jacobFCB pewnie , Pau Victora też chciał i chłop murawy praktycznie nie powąchał przez cały sezon xD
0
@Lionel_Messi10 alf o co chodzi z tym dobrym występem? 0 celnych strzałów , tylko jedno kluczowe podanie...
0
Spokojnie , zaraz przyjdzie info że Montjuic na przyszły sezon wynajęte xd
1
@ACMaldini3 Probierz
0
@D10SLEO jest jeszcze Children of Bodom , Nightwish , Barren Earth czy folkowe Koorpiklaani i Ensiferum .
0
@Batys nie był jednego sezonu bo przed awansem Espanyolu pisali że też bardzo dobrze bronił .
0
@robsesh Francję a także Afrykę chciałeś powiedzieć xd