0

@PietrasCoelho my byśmy ich ściągnęli spokojnie za 55 za jednego .

0

@mateusz33 mistrz Francji i puchar Francji grając w PSG nie ma żadnego prestiżu a królem strzelców został exequo z Greenwoodem xD
Rapha zgarnął trzy trofea w Hiszpanii , półfinał LM gdzie został najlepszym królem strzelców i asystentów.

3

@domin1515 najśmieszniejszy jest Glik , który komentując to wszystko ,, brawo " , będący w tym samym wieku co Lewy a grając gdzieś na wypizdowiu xD

0

@mateusz33 a kto zasługuje tak naprawdę? Dembele nie grał jakiegoś szału i nie był regularny .
Raphinha nawalał statystyki z najlepszymi w LM ale na końcówkę sezonu lekko przygasł a on powinien być naszym głównym kandydatem.
A Yamal gra magicznie , nierówny sezon ale też grał bardzo dobrze z Bayernem , Realem czy bardzo dobrze z Interem czy Francją, gdyby Hiszpania sięgnęła bo puchar to myślę że wysunął by się na pierwszą pozycję.

2

Szkoda tego beznadziejnego występu Yamala wczoraj . Jak w meczu z Francją podciągnął się w walce o ZP tak wydaje się że wczoraj się z niej wypisał .

0

@Filipem no Gaviego to akurat nie ma sensu żadnego tam wprowadzać xD

2

Panie dalbys Olmo na 9tke a nie

2

Hiszpanie niezły downgrade po zmianach , kadra na poziomie Betisu xD

1

Hiszpania w drugiej połowie niezła cienizna a po zejściu Pedriego i Ruiza to już w ogóle.

4

Ale Yamal przygaszony , w drugiej połowie nie istnieje kompletnie.

2

Cubarsi tyle baboli w ciągu roku a tylko 0.5 gorzej niż Kounde , nieźle .

1

@Bolton xD. .

8

@sergio5 to jest fejk jak coś . Lata temu latała taka wersja innego transferu bodajże z Ajaxu xd

1

@Kgorecki2500 dla mnie RE5 była spoko .
Pamiętam jak Xboxy360 wychodzily i łupalismy w to w nocy z kuzynem na głośnym dźwięku , emocje niezapomniane xD

1

@Safrani super , to kiedyś wrócimy do tego tematu jak oboje pozwiedzamy:D

0

@Arden opis tego zdjęcia to piękny fejk .
Tak się składa że wszyscy wiedzą kiedy nastąpi erupcja i jak to będzie wyglądać , dlatego wiedzą czy można tam puścić ludzi , inaczej zamykają górny poziom .
A Etna wypuszcza takie dymki co chwilę w ostatnim czasie .
I każdemu polecam wybrać się na Etnę, bardzo fajnie tam chociaż Wezuwiusz chyba bardziej mi się podobał.

1

@Safrani obejrzałem z moją wiele vlogow ludzi , którzy byli ze na pewno się wybierzemy . Ale chyba najpierw Chiny xd

1

@Safrani do Namibii to fajnie byłoby się przejechać .

1

@Kapitan hawk współczuję, ja od kilku lat jedynie czasem jedno piwko jak jakiś ważny meczyk lub lampeczka wina z moją.
Bogu dzięki nie pamiętam już jak to jest mieć kaca xd

0

@marcin62 dla Ciebie może tak ale świat patrzy i zachwycał się występem Yamala z Francją przeciwko bezpośrednim rywalom .

4

@Kuchar ma za dużo kontrakt na zabawy z odbudową.

12

@Douglas sporo takich ostatnio xd

0

Inter ściąga sobie skrzydłowego z Marsylii , którzy ma udział przy 19 bramkach w 35 meczach za 22+3 w bonusach . Da się .

0

@Tomek54321 De Jong , Ansu itp

0

@Czarek1999 na stronie klubu .

1

@Cule1797 zagrał 5 spotkań bo wcześniej trzeba było zarejestrować Olmo i padło na Christensena .
Wcześniej w dwa sezony gość nie opuścił nawet 20 spotkań .

3

@Chaoss o 2:45 czasu chińskiego .

0

@RoberDzik można kupić Kounde.

0

@turhiay do czasu wejścia Araujo Barca straciła 5 bramek w dwumeczu .

6

@Marcelinho99 a ile błędów zrobił na stoperze duet Cubarsi-Martinez tracąc po 2-3 bramki co mecz i tylko dzięki świetnemu atakowi ugralismy trofea xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?