ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Jak czytam że otoczenie Barcelony jest optymistycznie nastawione to nie mam dobrych wrażeń xd
1
@partymaker i dlatego myślę szukają kogoś na pozycję LS gdzie Rapha zejdzie na 10tke ale też będzie mógł zagrać na obu skrzydłach .
2
@wojopancer pewnie to że grupa dopingowa nie ma wstępu na stadion xD
0
11
I to się nazywa dobra robota a nie jakiś Roque za 35 mln.
1
Słabe . .
0
@arasz1819 i to krzywy ryj xD
0
@SelloutCrowd jasne xD jak Cortouis nie grał w Realu to wystarczyło kopnac w niego i wpuszczał wszystko między nogami xd
Tutaj jest kompilacja głównie strzałów z okolic 10 metra przy słupku . Nie ma bramkarza do wyjęcia takich rzeczy .
0
@Vegeta88 dokładnie.
0
@messi33 będzie Czara LGBT z tęczowymi płomieniami i ochrona przed czarną magią ( hetero) .
1
@kampe nie jestem fanem ter Stegena ale przy połowie bramek bez szans xd
0
@Hosh nie , po prostu doczekaliśmy się tego że Uefa stworzyła jeszcze słabsze rozgrywki dla kompletnych cieciów , którzy nie łapią się nawet do ligi Europy xD
0
@FanLeal8 jak go Hansi odbuduje to ManU może nie chcieć go sprzedać xd
0
@wpwelement chłopie , daruj sobie te prowokacje .
12
@norbi77 nasza obrona traciła sporo bramek już dużo wcześniej.
0
@Roobo jak dla mnie to straszne gówno xd
0
@tbas szczególnie że powszechnie wiadomo że brytole to patologia.
0
@Hosh bo koleżków się nie czepia.
0
@Messi1992 Williams raczej nie chce do nas przyjść .
0
@MesQueUnClub96 ,, Dla wielu osób karta życia jest napisana już od samego początku, los jest im przypisany od urodzenia, nie można nic z tym zrobić". Większej bzdury dawno nie czytałem xD
0
Czy Yamal przyjechał sobie do klubowych biur z kolezkami? XD
1
@tomek8756 tam dostanie zawiasy i fajrant.
0
@partymaker o tym to mówi że jesteśmy ruchani przez klub . Jak byłem na Camp Nou kilka razy to za super miejsca człowiek płacił niewiele więcej niż teraz za gówniane w tym roku na Montjuic .
0
@Tridente2015 Barca nie ma zdecydowanego MVP tego sezonu. Czy to Yamal , Raphinha , Pedri czy Robert.
1
@bartulek98 połowa naszego składu kompromitowała się z Eintrachtem .
0
Co to za gówno z tą pseudo prywatnością w komentarzach .
0
Nic dziwnego że są przychody jak ceny biletów są tak uerewsko drogie.
1
@kanver_ zobaczymy w przyszłym sezonie jak przepracuje okres przygotowawczy z drużyną.
0
@F3DO Fermin akurat grał tak samo rok temu .
7
Helena nie wytrzeźwiała jeszcze xd