8

Jak czytam że otoczenie Barcelony jest optymistycznie nastawione to nie mam dobrych wrażeń xd

1

@partymaker i dlatego myślę szukają kogoś na pozycję LS gdzie Rapha zejdzie na 10tke ale też będzie mógł zagrać na obu skrzydłach .

2

@wojopancer pewnie to że grupa dopingowa nie ma wstępu na stadion xD

0

11

I to się nazywa dobra robota a nie jakiś Roque za 35 mln.

1

Słabe . .

0

@arasz1819 i to krzywy ryj xD

0

@SelloutCrowd jasne xD jak Cortouis nie grał w Realu to wystarczyło kopnac w niego i wpuszczał wszystko między nogami xd
Tutaj jest kompilacja głównie strzałów z okolic 10 metra przy słupku . Nie ma bramkarza do wyjęcia takich rzeczy .

0

@Vegeta88 dokładnie.

0

@messi33 będzie Czara LGBT z tęczowymi płomieniami i ochrona przed czarną magią ( hetero) .

1

@kampe nie jestem fanem ter Stegena ale przy połowie bramek bez szans xd

0

@Hosh nie , po prostu doczekaliśmy się tego że Uefa stworzyła jeszcze słabsze rozgrywki dla kompletnych cieciów , którzy nie łapią się nawet do ligi Europy xD

0

@FanLeal8 jak go Hansi odbuduje to ManU może nie chcieć go sprzedać xd

0

@wpwelement chłopie , daruj sobie te prowokacje .

12

@norbi77 nasza obrona traciła sporo bramek już dużo wcześniej.

0

@Roobo jak dla mnie to straszne gówno xd

0

@tbas szczególnie że powszechnie wiadomo że brytole to patologia.

0

@Hosh bo koleżków się nie czepia.

0

@Messi1992 Williams raczej nie chce do nas przyjść .

0

@MesQueUnClub96 ,, Dla wielu osób karta życia jest napisana już od samego początku, los jest im przypisany od urodzenia, nie można nic z tym zrobić". Większej bzdury dawno nie czytałem xD

0

Czy Yamal przyjechał sobie do klubowych biur z kolezkami? XD

1

@tomek8756 tam dostanie zawiasy i fajrant.

0

@partymaker o tym to mówi że jesteśmy ruchani przez klub . Jak byłem na Camp Nou kilka razy to za super miejsca człowiek płacił niewiele więcej niż teraz za gówniane w tym roku na Montjuic .

0

@Tridente2015 Barca nie ma zdecydowanego MVP tego sezonu. Czy to Yamal , Raphinha , Pedri czy Robert.

1

@bartulek98 połowa naszego składu kompromitowała się z Eintrachtem .

0

Co to za gówno z tą pseudo prywatnością w komentarzach .

0

Nic dziwnego że są przychody jak ceny biletów są tak uerewsko drogie.

1

@kanver_ zobaczymy w przyszłym sezonie jak przepracuje okres przygotowawczy z drużyną.

0

@F3DO Fermin akurat grał tak samo rok temu .

7

Helena nie wytrzeźwiała jeszcze xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?