1

@Nazio_87 ja bym na karę wybrał mu Byka z brązu. Co się potem robi każdy dobrze wie

0

@Faro problem w tym że na razie że stoperów mamy w składzie Cubarsiego , Martineza , Christensena , Araujo , Kounde i Erica Garcię xD o ile Kounde odpada na PO to dalej jest 5ciu stoperów. Więc jeśli Hujsen może kosztować to raczej lepiej zainwestować to w inne pozycje.

5

Szkoda że na monitorze nie odnotowali stempla na Yamalu , przewinienia ręką Tchouameniego czy prawidłowo zdobytej bramki przez Fermina xD

0

@pawello10 Kounde nie jest pewny , często mu się błędy techniczne zdarzają albo za wolno myśli .

2

@vangoor buraków tam nie brakuje akurat .

2

@Piotrek1993 warto zaznaczyć że nie miał u nas sezonu przygotowawczego .
Pedri był tyle kontuzjowany i jakoś dało się to ogarnąć.

1

@pawello10 ja bym powiedział że z piłką przy nodze to wygląda dokładnie jak Kounde.

0

@AlphaNumeric nawet trzy setki .

0

@Starrk jakie 3 gole z Interem ? Tyle to zawalił Cubarsi tylko w drugim meczu .
Gdzie Ty widzisz winę Martina przy bramkach?

0

@GTBTP w defensywie akurat Martin nie jest cienki .

0

@Gall a co to za poziom żeby był problem znaleźć piłkarzy ? Obaj się prezentują średnio.

1

@Derean jak my nie mamy formuły 1:1 to jaki to ma sens.
No chyba że 80 za Frenkiego to wtedy to ma sens xD

0

@VegetaPolska a jak Bellinghamowi nie wyjdzie albo sędzia się nie nabierze na jego symulki to wyzywa sędziów xD

0

@PJ777 obaj to na razie dwa średniaki .

11

@gizmo Gaviemu zabrałeś że Ska? XD

0

@VegetaPolska Tah jak dla mnie to klocek i w Barcelonie go nie chcę bo nie pasuje do naszego stylu gry . Hujsen może się fajnie rozwinąć a pozostałych nie znam.

0

@Eto'o9 R10 nie mają stoperów do gry trójką.

0

@Eto'o9 R10 jak dla mnie to Alonso szczególnie ich nie uratuje a dlaczego ? .
A no dlatego że TAA to leszcz w defensywie , nie mają stoperów na poziomie , LO też nie . W ich drugiej linii nie ma kto nam zagrozić i mamy mega przewagę w grze przeciwko nim .
Dalej Vinicius z Mbappe będą się wzajemnie zjadać i nie będą pressować.

0

@pawello10 *inteligentny panie.

0

@kuz 5 minut o ręce De Jonga? XD

0

@insp1re jak dla mnie to sprzedać i zapomnieć . Tyle lat tych jego powrotów do obrony że praktycznie nigdy go nie tam nie ma a do przodu chłop zagra raz na rok .
Sprzedałbym go póki jeszcze coś wart i zainwestował w obsadę pozycji na które potrzebujemy koniecznie wzmocnień.

18

@Cule1234 no bo to jest jawny wałek na Varze . Jak można było anulować bramkę przez rękę po , której piłkarz Realu miał piłkę pod nogami .

0

1

1

@Mazi on był wyłączony ten sezon ale poprzednie grał prawie bez kontuzji i zawsze na dobrym poziomie.

0

@Bernard777 Gaviemu brakuje umiejętności do bycia dmem.

0

@Gaucho jak dla mnie był .

1

Młodziutki , może jeszcze coś z niego będzie xD

0

Ogólnie najlepsze jest to że wczoraj władowaliśmy 4 bramki Realowi a jeszcze do tego Raphinha zmarnował dwie setki ( główka i podcinka) , Ferran zmarnował setkę kiedy biegł do piłki i sam na sam za wcześnie zrobił wślizg bo dobiegłby do niej wcześniej niż Cortouis , który zdębiał . Zabrali nam minimum jednego karnego i anulowali prawidłowo zdobytą bramkę Fermina xD

1

@Barceloniarz987 przecież jak wygramy z Espanyolem to mamy mistrzostwo już xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?