ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Nazio_87 ja bym na karę wybrał mu Byka z brązu. Co się potem robi każdy dobrze wie
0
@Faro problem w tym że na razie że stoperów mamy w składzie Cubarsiego , Martineza , Christensena , Araujo , Kounde i Erica Garcię xD o ile Kounde odpada na PO to dalej jest 5ciu stoperów. Więc jeśli Hujsen może kosztować to raczej lepiej zainwestować to w inne pozycje.
5
Szkoda że na monitorze nie odnotowali stempla na Yamalu , przewinienia ręką Tchouameniego czy prawidłowo zdobytej bramki przez Fermina xD
0
@pawello10 Kounde nie jest pewny , często mu się błędy techniczne zdarzają albo za wolno myśli .
2
@vangoor buraków tam nie brakuje akurat .
2
@Piotrek1993 warto zaznaczyć że nie miał u nas sezonu przygotowawczego .
Pedri był tyle kontuzjowany i jakoś dało się to ogarnąć.
1
@pawello10 ja bym powiedział że z piłką przy nodze to wygląda dokładnie jak Kounde.
0
@AlphaNumeric nawet trzy setki .
0
@Starrk jakie 3 gole z Interem ? Tyle to zawalił Cubarsi tylko w drugim meczu .
Gdzie Ty widzisz winę Martina przy bramkach?
0
@GTBTP w defensywie akurat Martin nie jest cienki .
0
@Gall a co to za poziom żeby był problem znaleźć piłkarzy ? Obaj się prezentują średnio.
1
@Derean jak my nie mamy formuły 1:1 to jaki to ma sens.
No chyba że 80 za Frenkiego to wtedy to ma sens xD
0
@VegetaPolska a jak Bellinghamowi nie wyjdzie albo sędzia się nie nabierze na jego symulki to wyzywa sędziów xD
0
@PJ777 obaj to na razie dwa średniaki .
11
@gizmo Gaviemu zabrałeś że Ska? XD
0
@VegetaPolska Tah jak dla mnie to klocek i w Barcelonie go nie chcę bo nie pasuje do naszego stylu gry . Hujsen może się fajnie rozwinąć a pozostałych nie znam.
0
@Eto'o9 R10 nie mają stoperów do gry trójką.
0
@Eto'o9 R10 jak dla mnie to Alonso szczególnie ich nie uratuje a dlaczego ? .
A no dlatego że TAA to leszcz w defensywie , nie mają stoperów na poziomie , LO też nie . W ich drugiej linii nie ma kto nam zagrozić i mamy mega przewagę w grze przeciwko nim .
Dalej Vinicius z Mbappe będą się wzajemnie zjadać i nie będą pressować.
0
@pawello10 *inteligentny panie.
0
@kuz 5 minut o ręce De Jonga? XD
0
@insp1re jak dla mnie to sprzedać i zapomnieć . Tyle lat tych jego powrotów do obrony że praktycznie nigdy go nie tam nie ma a do przodu chłop zagra raz na rok .
Sprzedałbym go póki jeszcze coś wart i zainwestował w obsadę pozycji na które potrzebujemy koniecznie wzmocnień.
18
@Cule1234 no bo to jest jawny wałek na Varze . Jak można było anulować bramkę przez rękę po , której piłkarz Realu miał piłkę pod nogami .
0
@BorzyKrzys tak.
1
@Bernard777 dwa?
1
@Mazi on był wyłączony ten sezon ale poprzednie grał prawie bez kontuzji i zawsze na dobrym poziomie.
0
@Bernard777 Gaviemu brakuje umiejętności do bycia dmem.
0
@Gaucho jak dla mnie był .
1
Młodziutki , może jeszcze coś z niego będzie xD
0
Ogólnie najlepsze jest to że wczoraj władowaliśmy 4 bramki Realowi a jeszcze do tego Raphinha zmarnował dwie setki ( główka i podcinka) , Ferran zmarnował setkę kiedy biegł do piłki i sam na sam za wcześnie zrobił wślizg bo dobiegłby do niej wcześniej niż Cortouis , który zdębiał . Zabrali nam minimum jednego karnego i anulowali prawidłowo zdobytą bramkę Fermina xD
1
@Barceloniarz987 przecież jak wygramy z Espanyolem to mamy mistrzostwo już xd