ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To jeszcze zdążymy wpuścić jedną i do domu .
0
@partymaker oboje raczej nie mają całych xd
0
Cubarsi pięknie zatańczył balet xDDD
1
Haha ta obrona Barcelony to jest amatorka jak w Bklasie
0
Ale to co Martin się poślizgnął? Nie było tam kontaktu żadnego ? Ani jednej powtórki nie było .
4
Całujcie stopy WIELKIEMU MARTINOWI śmiecie
0
@Goralkov ale co ratować ? Mógł normalnie zablokować strzał a nie iść na raz przez nogi .
0
@Toretto no Cubarsi przy karnym fajnie bardzo zagrał .
1
Dobrze mówią w studiu .
Inter na nas mądrze presuje a my kompletnie bez pressingu , bez siły , za wolno .
0
@Goralkov i Cubarsi , nikt inny za drugą bramkę winy nie ponosi .
3
Flick mógłby Raphinhę wpuścić na drugą połowę.
1
@reloaded a co złego sędziuje? Wszystko zgodnie z przepisami .
0
@Marcelinho99 nie pierdol , Cubarsi zachował się jak amator .
5
Pięknie Cubarsi , jak z Borussią xDD
0
Nic nie gramy . Znając życie wsadza nam na 2:0 i po ptokach.
0
@Kazragore no nie wiem czy przegrywanie z Eintrachtem u siebie 0:3 w pewnym momencie to nie traumatyczne doznanie xd grali wtedy Ferran , Pedri , Gavi , Eric , Araujo i ter Stegen xd
0
@Terapuls nie jest ten sam bo Garcia nie grał w podstawie :P
0
@Kazragore ale są inne wspomnienia np. baty od Eintrachtu xd itp
0
@Values Kounde też nie blokuje piłek w pole karne i często idą groźne dośrodkowania.
0
@Szmulek oprócz Transfermarkt to wszędzie pisze że Araujo ma 1,88 wzrostu.
1
@Values no przypadek że ostatnio Inigo się wyjebał na skórce od banana i straciliśmy bramkę w 1 minucie xD
6
Mam nadzieję że dziś wylosuje nam się skuteczny i dokładny Raphinha .
0
@Lucyffffer1922 jest jedynie mniej zwrotny niż Araujo .
Na stronie uefy masz statystyki z tego roku , max sprint i Gerard Martin ma 34km/h a Araujo 33.2 .
1
To żeby Was teraz zagiąć to powiem że Gerard Martin jest tylko 2 centymetry niższy od Araujo .
3
@neymarjr_143 i przy wolnych w okolicach pola karnego .
0
@Lucyffffer1922 ostatnio bramki zawalali inni , np. Inigo i o tym już nikt nie mówi .
1
Jestem ciekaw planu Hansiego . Roszad w składzie nie ma , ciekawe co wymyślił żeby poradzić sobie z Interem.
0
@tbas ja tam w niego wierzę .
1
@Astad oglądałem , powiem tyle że obejrzyj jak już nie będziesz miał pomysłu na nic innego.
Nic specjalnego moim zdaniem .
0
@QuentinTarantino Eric nie jest wolniejszy niż Kounde.