0

To jeszcze zdążymy wpuścić jedną i do domu .

0

@partymaker oboje raczej nie mają całych xd

0

Cubarsi pięknie zatańczył balet xDDD

1

Haha ta obrona Barcelony to jest amatorka jak w Bklasie

0

Ale to co Martin się poślizgnął? Nie było tam kontaktu żadnego ? Ani jednej powtórki nie było .

4

Całujcie stopy WIELKIEMU MARTINOWI śmiecie

0

@Goralkov ale co ratować ? Mógł normalnie zablokować strzał a nie iść na raz przez nogi .

0

@Toretto no Cubarsi przy karnym fajnie bardzo zagrał .

1

Dobrze mówią w studiu .
Inter na nas mądrze presuje a my kompletnie bez pressingu , bez siły , za wolno .

0

@Goralkov i Cubarsi , nikt inny za drugą bramkę winy nie ponosi .

3

Flick mógłby Raphinhę wpuścić na drugą połowę.

1

@reloaded a co złego sędziuje? Wszystko zgodnie z przepisami .

0

@Marcelinho99 nie pierdol , Cubarsi zachował się jak amator .

5

Pięknie Cubarsi , jak z Borussią xDD

0

Nic nie gramy . Znając życie wsadza nam na 2:0 i po ptokach.

0

@Kazragore no nie wiem czy przegrywanie z Eintrachtem u siebie 0:3 w pewnym momencie to nie traumatyczne doznanie xd grali wtedy Ferran , Pedri , Gavi , Eric , Araujo i ter Stegen xd

0

@Terapuls nie jest ten sam bo Garcia nie grał w podstawie :P

0

@Kazragore ale są inne wspomnienia np. baty od Eintrachtu xd itp

0

@Values Kounde też nie blokuje piłek w pole karne i często idą groźne dośrodkowania.

0

@Szmulek oprócz Transfermarkt to wszędzie pisze że Araujo ma 1,88 wzrostu.

1

@Values no przypadek że ostatnio Inigo się wyjebał na skórce od banana i straciliśmy bramkę w 1 minucie xD

6

Mam nadzieję że dziś wylosuje nam się skuteczny i dokładny Raphinha .

0

@Lucyffffer1922 jest jedynie mniej zwrotny niż Araujo .
Na stronie uefy masz statystyki z tego roku , max sprint i Gerard Martin ma 34km/h a Araujo 33.2 .

1

To żeby Was teraz zagiąć to powiem że Gerard Martin jest tylko 2 centymetry niższy od Araujo .

3

@neymarjr_143 i przy wolnych w okolicach pola karnego .

0

@Lucyffffer1922 ostatnio bramki zawalali inni , np. Inigo i o tym już nikt nie mówi .

1

Jestem ciekaw planu Hansiego . Roszad w składzie nie ma , ciekawe co wymyślił żeby poradzić sobie z Interem.

0

@tbas ja tam w niego wierzę .

1

@Astad oglądałem , powiem tyle że obejrzyj jak już nie będziesz miał pomysłu na nic innego.
Nic specjalnego moim zdaniem .

0

@QuentinTarantino Eric nie jest wolniejszy niż Kounde.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?