0

@Tomaszekkkkk mogą bo np. walczą też o indywidualne nagrody , chcą się zapisać w historii dlatego chcą grać .

0

@jackdaniels Kounde mógł odpocząć ale jak sam Flick mówił że on go zmienia a Kounde idzie sobie pobiegać .

4

Co ten sędzia odjebal w meczu Bilbao ? Zwykły faul w polu karnym to żółta i karny a koło dał bezpośrednią czerwoną xDDDD

0

@SadeckiKocur ale piłkarze nie chcą schodzić z boiska to ich nie zmienisz . W kadrze nie grają Torre , Fort , Victor , Dominguez bo kadra z tyłu jest wystarczająca . W drugiej linii bez kontuzji będzie aż przesyt . Jedynie lewego skrzydłowego trzeba ogarnąć.

0

@tbas z Balde będzie taki plus że może na szybkości wjechać z kontry lub obiegać Raphinhe.

2

@Criss18Barca piłka nożna , siłownia , już.

0

@Nightraider w weekend spokojnie może zagrac Araujo , Fort , Christensen czy Fati/Pau Victor , Martin .
Ustawić wynik do przerwy i potem wpuszczać jeszcze Torre .

1

@Nightraider na treningach zgrania nie wyrobisz . Jak przekombinujesz ze składem to będzie lipa. Wystarczy spojrzec jak gramy z 3-4 ligowcem głębszymi rezerwami i są wyniki na styku.

0

@Joe_Barbaro wspaniale śmierdzieć ziołem xd

0

@mekston nie trudno , rewanż z Borussią , dziękuję.

0

@kamilop nie ma w tym nic dziwnego . Rapha jest lewonożny a musi grać bliżej lewej strony .

0

@Lord_S Garcia myślę że jest szybszy od samego Kounde.

0

@MsBarca raczej tak bo Inter rozrzuca grę szeroko na skrzydła bo wahadłowych .

0

@insp1re wyglądałaby tak że nie byłoby wychowanków tylko brazylijskie eksperymenty po 40 mln euro .
A nie widać braku Dma bo pressujemy i naciskamy całym zespołem gdzie każdy jest odpowiedzialny w odbiorze

0

Trzeba uruchomić BarcaTv i lecimy z hejtem na Marciniaka xD

2

,, Para środkowych obrońców nie powinna być rozdzielana. Pau Cubarsí i Iñigo Martínez grają na równym, wysokim poziomie przez cały sezon. "
No tak , dlatego tracimy masę bramek co chwilę xD

1

@Turio ostatnim problemem jest grą w defensywie a nie gra Martina . Bramki zawala Inigo , Olmo i Szczęsny a ludzie dalej o Martinie.

1

@July_6_BcN wczoraj akurat to brakowało Lewego jak nic . Gościa który dobrze się ustawi do półki w pole karne . Ferranowi wyszło raz ale myślę że Lewy doszedłby do wielu okazji ze względu na to że potrafi się ustawić , nasi skrzydłowi dali masę dobrych piłek , Sommer wypluł jeszcze kilka i zapewne Robert zrobiłby dużo więcej .

0

@Messibestplayerintheworld to na co zatrzymał Pau Victora w drużynie ?

0

@Maker0 Olmo w grze defensywnej akurat poza różnym bardzo na plus.

0

@szyper Olmo akurat w normalnej grze dał radę . Sporo walki i odbiorów na swojej pozycji .

0

@FCB24 Balde możliwe że zagra w rewanżu a Eric da spokojnie radę na PO .

0

Z takim dnem w defensywie to nie zajedziemy daleko w Mediolanie.

0

Dwa wylewy w obronie i przegrywać 2:0 . A potem tracić siły żeby atakować .
Teraz trzeba pociągnąć ich grubo .

3

Yamal po prostu musiał pójść się wysrać .

0

Bez Yamala to lipa , ultra defensywny Inter a my z jednym skrzydłowym .
No i UJ bombki strzelił.

0

@Kai0 4 bramki Interowi?

0

Najważniejsze dzisiaj to nie przegrać .

0

@darr0o z Realem to wyglądało dobrze w ostatnich minutach , kiedy Real nie miał prawego skrzydła i piłkarze byli zmeczeni .

3

@Carlosss ale poza Ferminem nie ma zmiennika do przodu .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?