ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tomaszekkkkk mogą bo np. walczą też o indywidualne nagrody , chcą się zapisać w historii dlatego chcą grać .
0
@jackdaniels Kounde mógł odpocząć ale jak sam Flick mówił że on go zmienia a Kounde idzie sobie pobiegać .
4
Co ten sędzia odjebal w meczu Bilbao ? Zwykły faul w polu karnym to żółta i karny a koło dał bezpośrednią czerwoną xDDDD
0
@SadeckiKocur ale piłkarze nie chcą schodzić z boiska to ich nie zmienisz . W kadrze nie grają Torre , Fort , Victor , Dominguez bo kadra z tyłu jest wystarczająca . W drugiej linii bez kontuzji będzie aż przesyt . Jedynie lewego skrzydłowego trzeba ogarnąć.
0
@tbas z Balde będzie taki plus że może na szybkości wjechać z kontry lub obiegać Raphinhe.
2
@Criss18Barca piłka nożna , siłownia , już.
0
@Nightraider w weekend spokojnie może zagrac Araujo , Fort , Christensen czy Fati/Pau Victor , Martin .
Ustawić wynik do przerwy i potem wpuszczać jeszcze Torre .
1
@Nightraider na treningach zgrania nie wyrobisz . Jak przekombinujesz ze składem to będzie lipa. Wystarczy spojrzec jak gramy z 3-4 ligowcem głębszymi rezerwami i są wyniki na styku.
0
@Joe_Barbaro wspaniale śmierdzieć ziołem xd
0
@mekston nie trudno , rewanż z Borussią , dziękuję.
0
@kamilop nie ma w tym nic dziwnego . Rapha jest lewonożny a musi grać bliżej lewej strony .
0
@Lord_S Garcia myślę że jest szybszy od samego Kounde.
0
@MsBarca raczej tak bo Inter rozrzuca grę szeroko na skrzydła bo wahadłowych .
0
@insp1re wyglądałaby tak że nie byłoby wychowanków tylko brazylijskie eksperymenty po 40 mln euro .
A nie widać braku Dma bo pressujemy i naciskamy całym zespołem gdzie każdy jest odpowiedzialny w odbiorze
0
Trzeba uruchomić BarcaTv i lecimy z hejtem na Marciniaka xD
2
,, Para środkowych obrońców nie powinna być rozdzielana. Pau Cubarsí i Iñigo Martínez grają na równym, wysokim poziomie przez cały sezon. "
No tak , dlatego tracimy masę bramek co chwilę xD
1
@Turio ostatnim problemem jest grą w defensywie a nie gra Martina . Bramki zawala Inigo , Olmo i Szczęsny a ludzie dalej o Martinie.
1
@July_6_BcN wczoraj akurat to brakowało Lewego jak nic . Gościa który dobrze się ustawi do półki w pole karne . Ferranowi wyszło raz ale myślę że Lewy doszedłby do wielu okazji ze względu na to że potrafi się ustawić , nasi skrzydłowi dali masę dobrych piłek , Sommer wypluł jeszcze kilka i zapewne Robert zrobiłby dużo więcej .
0
@Messibestplayerintheworld to na co zatrzymał Pau Victora w drużynie ?
0
@Maker0 Olmo w grze defensywnej akurat poza różnym bardzo na plus.
0
@szyper Olmo akurat w normalnej grze dał radę . Sporo walki i odbiorów na swojej pozycji .
0
@FCB24 Balde możliwe że zagra w rewanżu a Eric da spokojnie radę na PO .
0
Z takim dnem w defensywie to nie zajedziemy daleko w Mediolanie.
0
Dwa wylewy w obronie i przegrywać 2:0 . A potem tracić siły żeby atakować .
Teraz trzeba pociągnąć ich grubo .
3
Yamal po prostu musiał pójść się wysrać .
0
Bez Yamala to lipa , ultra defensywny Inter a my z jednym skrzydłowym .
No i UJ bombki strzelił.
0
@Kai0 4 bramki Interowi?
0
Najważniejsze dzisiaj to nie przegrać .
0
@darr0o z Realem to wyglądało dobrze w ostatnich minutach , kiedy Real nie miał prawego skrzydła i piłkarze byli zmeczeni .
3
@Carlosss ale poza Ferminem nie ma zmiennika do przodu .