ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PizzerMan gorąco
0
@FCB24 w pierwszym może wyjść Gavi żeby pressing był dobry i podmeczyc pomoc Realu .
Z drugiej strony jak wyjdzie Ferran z Olmo to nie ma nikogo z ławki żeby podgonić wynik jeśli byłaby taka potrzeba .
0
@Lucyffffer1922 oby tak było . Bardzo na to liczę.
0
@Lucyffffer1922 no ale przez 2 minuty może . Zaraz po tym straciliśmy bramkę i dalej był dramat
0
@Lucyffffer1922 z Borussią Pedri wszedł i kontroli nie odzyskaliśmy.
0
@Limaker może wyjdzie Fort.
0
@Lordzi człapacz ma swoje zalety ale nie ma szybkiego doskoku i odbioru jak Marc , który świetnie potrafił asekurować skrzydłowych .
U człapacza podobała mi się piłką do Balde ale mało takich zagrań .
2
W ostatnich dwóch spotkaniach kiedy zgwalcilismy Real ,w środku od pierwszych minut zagrał Casado .
Mam nadzieję że De Jong aka człapacz da dzisiaj radę.
0
Ciekawe czy jak Real wyjdzie 4:4:2 dzisiaj ( zapewne tak będzie ) to czy ich czwórka w środku przejmie kontrolę nad naszą trójką pomocników.
Mogą zagrać Ceballos-Tchouameni-Bellingham-Modric w środku zakładając że na prawej stronie zagra Valverde .
Z drugiej strony moglibyśmy zmęczyć im środkowych pomocników bo musieliby asekurować lewego i prawego obrońcę.
1
@pioz123 refuj bukszpryt.
1
@PatrychoO chyba je robili w starym Pesie .
0
Real to ogólnie nie ma za grosz honoru ( nigdy go zresztą nie miał ( .
W ostatnim meczu z nami gdyby sędziowanie było normalne to Vinicius czy Camavinga mogli skończyć mecz z czerwem zanim Szczęsny pożegnał się z murawą. W tym meczu dzięki oszczędzeniu ich zawodników przez sędziego możliwe że uniknęli najwyższej porażki w historii rywalizacji .
0
@Jimmydeska o środek to raczej nie drżą bo nie ma Lewego a Rudiger z Asensio zdrowi , w dodatku ten pierwszy odpoczywał w meczu z Getafe .
0
Szkoda że rmtvp nie wspomniało nic o pięknej symulce Camavingi w ostatnim meczu , kiedy tak pięknie przyaktorzył wyskok że aż sam się połamał a arbiter stojący od nich dwa metry obok ukarał żółtą kartką piłkarza Getafe xD
1
Powiem wam że jutro boję się o środek obrony . Tyle baboli co ostatnio robimy to szok .
Oby skuteczność z przodu nie zawiodła.
0
@MichuZ44 autopilot prowadził ją do McDonald's.
0
@Chucky Szczęsny do końca sezonu. Ter Stegen nie udowodni że jest lepszy.
1
@Jakub111 indywidualności decydują, jak praktycznie w każdym meczu pod Ancelottim.
0
Camavinga tak przyaktorzył upadek że się skontuzjował xDD a nie zdziwił bym się gdyby był gotów na sobotę.
1
Wiadomo było że Getafe nie urwie punktów Realowi . Zero zaskoczenia.
0
Na ostatnie 10 spotkań Getafe wygrało z Realem aż raz .
1
@Kondziubarca to by było naplucie Wojtkowi w twarz.
0
@koniczila różnica jest też taka że finał gramy na neutralnym stadionie a w lidze u siebie.
1
@Kasy mi bardziej chodzi o to jakimi leszczami jest Mallorca.
0
@Kasy ja tylko przypomnę że wygraliśmy z nimi ma wyjeździe 1:5.
0
@Gibbon_FCB on odchodził od nas chyba jak miał 17-18.
0
@Mrzny jakby się migał i nie angażował to by nie wyglądał tak dobrze na boisku kiedy gra.
0
@lajcior oczywiście że fake.
0
@Cvzx ja nie napisałem że zagra na LO tylko w czwórce środkowych pomocników.
0
@liber02 proszę Cię , najważniejsze to co na boisku a Torre jak grał to dawał konkrety .