0

@PizzerMan gorąco

0

@FCB24 w pierwszym może wyjść Gavi żeby pressing był dobry i podmeczyc pomoc Realu .
Z drugiej strony jak wyjdzie Ferran z Olmo to nie ma nikogo z ławki żeby podgonić wynik jeśli byłaby taka potrzeba .

0

@Lucyffffer1922 oby tak było . Bardzo na to liczę.

0

@Lucyffffer1922 no ale przez 2 minuty może . Zaraz po tym straciliśmy bramkę i dalej był dramat

0

@Lucyffffer1922 z Borussią Pedri wszedł i kontroli nie odzyskaliśmy.

0

@Limaker może wyjdzie Fort.

0

@Lordzi człapacz ma swoje zalety ale nie ma szybkiego doskoku i odbioru jak Marc , który świetnie potrafił asekurować skrzydłowych .
U człapacza podobała mi się piłką do Balde ale mało takich zagrań .

2

W ostatnich dwóch spotkaniach kiedy zgwalcilismy Real ,w środku od pierwszych minut zagrał Casado .
Mam nadzieję że De Jong aka człapacz da dzisiaj radę.

0

Ciekawe czy jak Real wyjdzie 4:4:2 dzisiaj ( zapewne tak będzie ) to czy ich czwórka w środku przejmie kontrolę nad naszą trójką pomocników.
Mogą zagrać Ceballos-Tchouameni-Bellingham-Modric w środku zakładając że na prawej stronie zagra Valverde .
Z drugiej strony moglibyśmy zmęczyć im środkowych pomocników bo musieliby asekurować lewego i prawego obrońcę.

1

@pioz123 refuj bukszpryt.

1

@PatrychoO chyba je robili w starym Pesie .

0

Real to ogólnie nie ma za grosz honoru ( nigdy go zresztą nie miał ( .
W ostatnim meczu z nami gdyby sędziowanie było normalne to Vinicius czy Camavinga mogli skończyć mecz z czerwem zanim Szczęsny pożegnał się z murawą. W tym meczu dzięki oszczędzeniu ich zawodników przez sędziego możliwe że uniknęli najwyższej porażki w historii rywalizacji .

0

@Jimmydeska o środek to raczej nie drżą bo nie ma Lewego a Rudiger z Asensio zdrowi , w dodatku ten pierwszy odpoczywał w meczu z Getafe .

0

Szkoda że rmtvp nie wspomniało nic o pięknej symulce Camavingi w ostatnim meczu , kiedy tak pięknie przyaktorzył wyskok że aż sam się połamał a arbiter stojący od nich dwa metry obok ukarał żółtą kartką piłkarza Getafe xD

1

Powiem wam że jutro boję się o środek obrony . Tyle baboli co ostatnio robimy to szok .
Oby skuteczność z przodu nie zawiodła.

0

@MichuZ44 autopilot prowadził ją do McDonald's.

0

@Chucky Szczęsny do końca sezonu. Ter Stegen nie udowodni że jest lepszy.

1

@Jakub111 indywidualności decydują, jak praktycznie w każdym meczu pod Ancelottim.

0

Camavinga tak przyaktorzył upadek że się skontuzjował xDD a nie zdziwił bym się gdyby był gotów na sobotę.

1

Wiadomo było że Getafe nie urwie punktów Realowi . Zero zaskoczenia.

0

Na ostatnie 10 spotkań Getafe wygrało z Realem aż raz .

1

@Kondziubarca to by było naplucie Wojtkowi w twarz.

0

@koniczila różnica jest też taka że finał gramy na neutralnym stadionie a w lidze u siebie.

1

@Kasy mi bardziej chodzi o to jakimi leszczami jest Mallorca.

0

@Kasy ja tylko przypomnę że wygraliśmy z nimi ma wyjeździe 1:5.

0

@Gibbon_FCB on odchodził od nas chyba jak miał 17-18.

0

@Mrzny jakby się migał i nie angażował to by nie wyglądał tak dobrze na boisku kiedy gra.

0

@lajcior oczywiście że fake.

0

@Cvzx ja nie napisałem że zagra na LO tylko w czwórce środkowych pomocników.

0

@liber02 proszę Cię , najważniejsze to co na boisku a Torre jak grał to dawał konkrety .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?