0

@Matt_i1992 powodzenia.

0

@Marusek wiadomo że Martin nie ma startu do Balde. Ubolewam niesamowicie nad jego kontuzją akurat przed kluczowymi meczami .

0

@Marusek tak oglądam a Ty ? 4 mecze temu graliśmy Oncedegala a trzy mecze temu nie zagrał jedynie De Jong , który i tak jest słaby .

1

@Marusek wow w jednym meczu nie wyszliśmy podstawowym składem .
No chyba że brak jednego zawodnika czy dwóch nazywamy nie optymalnym składem .

0

@zodiak_10 @Kessie lubi małych chłopców także nadaje się perfecto.

1

1

@Lordzi no Torre jest mega słaby . Gość co wchodzi to gra bardzo dobrze .

1

@Marusek w jakim nieoptymalnym składzie . Praktycznie Oncedegala przez większość sezonu i ostatnio tak samo .
Zmęczenie nie tłumaczy takich głupich błędów taktycznych jakie ostatnio popełniamy .

1

@Swistus172 bardzo prawdopodobne.
Różnica jest taka że my oglądaliśmy przepiękny sezon w naszym wykonaniu i nacieszyliśmy oko przez prawie cały sezon . Zespół dostarczył nam mega radości z oglądania .
Kibice Realu moga się cieszyć jedynie po trzech spotkaniach tego sezonu i to tyle .

0

@ViscaelBarca2007 super , mam nadzieję że będzie bronił dobrze w innym klubie.

0

@Faro bo trudno grać dobrze jak nie grasz w ogóle.

0

@Faro bo tyle wystarczy . Fernandez zadebiutował , Dominguez odstawiony po porażce z Osasuną .
Najbardziej mnie dziwi brak minut dla Forta i Victora.

0

Boże święty tylko nie to .

0

@Sapos93 w AI sobie wygeneruj xd

0

@tomek8756 i ma rację, przecież tfu franciszek mowil żeby Ukraina poszła po rozum i spełniła warunki żeby zakończyć wojnę.

1

@Astad głupi chyba nie jest . Napastnicy nie istnieją w Chelsea od lat .

1

@Jonyx chyba jasno się wyraziłem .

1

Komentarz usunięty

0

@greedo Real grał bardzo dobrze wczoraj i biorąc pod uwagę jak my Kałęczyn to Real może dalej wygrać dwa trofea a my 0 .

1

@greedo akurat mogą chwalić Real bo gniotą Bilbao całą drugą połowę , które nie może z połowy wyjść.

1

Bilbao jest żałosne w tym meczu . Nic im nie wychodzi a Inaki Williams nie wiem po co wchodził . Gościa nie ma .

0

@Lucyffffer1922 z Borussią w pierwszym meczu w LM masz dwa błędy , sprokurowany karny + złamanie linii . To tylko jeden mecz . Kolejny to. Benficą i jego zgubienie krycia .

0

@Lucyffffer1922 4 błędy to Cubarsi w dwóch meczach popełnił .
Po których błędach Martina padła bramka? Poprosze o dokładne przykłady .

0

@Lucyffffer1922 jak ktoś jest pewnym punktem obrony to chyba tych błędów nie powinien często popełniać . Więc coś tu a e nie zgadza.
Podaj mi listę błędów prowadzących do bramki przez Martina .
Ja Ci podam długą listę błędów Cubarsiego przez które traciliśmy bramki . Zaczekam .

7

Wielki skandal w Laliga , Villareal okradziony z dwóch bramek bo sędzia boi się podejść do monitora VAR.

0

Bramkarz Villareal co odjebal xD

0

@Lucyffffer1922 nie , wymieniam błędy gdzie został miniety w sytuacjach 1vs1 , gdzie gubił krycie , łamał linię czy faulow w polu karnym .
Nie , to ja kwituje Twoje słowa ,, pewny punkt obrony" meczami gdzie co chwilę tracimy 3-4 bramki .

0

@Lucyffffer1922 ja nie mówię że jest słaby tylko że popełnia błędy a jest to środek obrony Barcelony , gdzie błędy w tej fazie sezonu kosztują sporo .
Dlatego w wielu meczach musieliśmy gonić i tracić masę sił żeby zatuszować błędy w obronie.
Tylko ja widzę błędy Cubarsiego w obronie? Okej to proponuję dalej być zaślepionym i udawać że wszystko jest super xD ( albo obejrzeć mecze z Benficą , Atletico czy dwa z trzech z Borussią) tyle wystarczy .

0

@Lucyffffer1922 ale to nie jest moje zdanie tylko fakty , więc nie wiem o co Ci chodzi , chcesz rzeczywistość zakłamywać czy co ?xD

0

@ranger3120 jak smakuje tak jak śmierdzi zioło to życzę smacznego .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?