ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@arasz1819 ogólnie bawią debaty ludzi , którzy dobrze wiedzą że mówią rzeczy , których nigdy nie zrealizują .
A potem trafiają się jeszcze miliony ludzi , którzy wyzywają się między sobą kto z tych oszustów jest lepszy a kto gorszy mimo że i tak nic dobrego z tego nie będzie .
1
@kondzix2115 niestety nie wszystkie pomysły Mentzena i spółki są dobre , dlatego nie dziwi % .
Bardziej dziwi też % głosów na innych oszustów i złodziei .
1
@Comentateiro prawdopodobne że będzie grał jeszcze 20 lat ? xD
0
@reloaded chyba kilka miechow ale mogę się mylić
0
@Astad szacunek się należy dla Valverde że takimi drewnami osiąga takie wyniki .
1
@kubix05 grał też w Blade, Wróg u bram czy Polowanie na czarownice .
Lubię tego aktora :)
4
@Krzysztof1987 Abidal na środku zagrał tylko z przymusu jak nie było kim , tak to zawsze LO .
2
@kiper09 kontroli może nie ale za to Casado i Fermin potrafią dograć na dobieg z pierwszej piłki.
2
Ale co Fermin spierdolił setę to jest hit tego meczu .
Gość z 7 metrów nie trafił w 7 metrową bramkę.
0
No to przesrane , bez Balde będzie ciężko w kluczowych spotkaniach .
0
@Cyzix mozna trochę odpocząć z Borussią.
0
@Keson wyplalilby gdyby Fermin setki nie zmarnował .
1
@sokot on wszystkich stoperów chowa do kieszeni.
0
@Cvzx ter Stegen też.
1
Po tym meczu już wiem jak czują się kibice Realu od 5 lat
2
@FCB24 w historii .
0
@Derean dokładnie , miałem wrażenie jakby połowa trwała o 10 minut mniej .
0
@Fake69 zacznijmy od tego że nie ma żadnego ataku pozycyjnego xd
0
@RezerwowyWojtus to źle bo gramy na wyjeździe xd
1
@partymaker nie potrafi piłki rozegrać.
0
@esem91 jak się przydarzy taka drugą to może być baju baju mistrzostwo .
0
@BarcaFan17 Pedri to nie istnieje dzisiaj .
1
Mowilem o tym kilka razy . Z Leganes będą męczarnie a patrząc na to że nie mamy jakichkolwiek okazji i gramy gówno to pachnie poważnie oddaniem punktów i pomocy dla Realu .
0
@Astad a czy inny klub oprócz nas wyrzucił dopingowcow ze stadionu?
0
Skład git , zamknąć wynik w pierwszej połowie i ściągać najlepszych .
2
Stoperzy oceny po 7.5 a rywale mieli takie dwie setki że tylko cud sprawił że dwóch bramek nie straciliśmy.
0
@Geble dziękuję Ci bardzo
0
Co to Valencia Sevilla nie leci w polskiej tv?
0
@Fake69 ujowo , widziałem w sobotę i dziwię się jaki kit nam wciskali z tym otwarciem stadionu xd
0
@Stinger_ to dlatego że kiedyś łapali się do Ligi Europy gdzie poziom jest wyższy a nie w lidze konferencji stworzonej dla leszczy żeby tylko zyski powiększyć.