10

@arasz1819 ogólnie bawią debaty ludzi , którzy dobrze wiedzą że mówią rzeczy , których nigdy nie zrealizują .
A potem trafiają się jeszcze miliony ludzi , którzy wyzywają się między sobą kto z tych oszustów jest lepszy a kto gorszy mimo że i tak nic dobrego z tego nie będzie .

1

@kondzix2115 niestety nie wszystkie pomysły Mentzena i spółki są dobre , dlatego nie dziwi % .
Bardziej dziwi też % głosów na innych oszustów i złodziei .

1

@Comentateiro prawdopodobne że będzie grał jeszcze 20 lat ? xD

0

@reloaded chyba kilka miechow ale mogę się mylić

0

@Astad szacunek się należy dla Valverde że takimi drewnami osiąga takie wyniki .

1

@kubix05 grał też w Blade, Wróg u bram czy Polowanie na czarownice .
Lubię tego aktora :)

4

@Krzysztof1987 Abidal na środku zagrał tylko z przymusu jak nie było kim , tak to zawsze LO .

2

@kiper09 kontroli może nie ale za to Casado i Fermin potrafią dograć na dobieg z pierwszej piłki.

2

Ale co Fermin spierdolił setę to jest hit tego meczu .
Gość z 7 metrów nie trafił w 7 metrową bramkę.

0

No to przesrane , bez Balde będzie ciężko w kluczowych spotkaniach .

0

@Cyzix mozna trochę odpocząć z Borussią.

0

@Keson wyplalilby gdyby Fermin setki nie zmarnował .

1

@sokot on wszystkich stoperów chowa do kieszeni.

0

@Cvzx ter Stegen też.

1

Po tym meczu już wiem jak czują się kibice Realu od 5 lat

2

@FCB24 w historii .

0

@Derean dokładnie , miałem wrażenie jakby połowa trwała o 10 minut mniej .

0

@Fake69 zacznijmy od tego że nie ma żadnego ataku pozycyjnego xd

0

@RezerwowyWojtus to źle bo gramy na wyjeździe xd

1

@partymaker nie potrafi piłki rozegrać.

0

@esem91 jak się przydarzy taka drugą to może być baju baju mistrzostwo .

0

@BarcaFan17 Pedri to nie istnieje dzisiaj .

1

Mowilem o tym kilka razy . Z Leganes będą męczarnie a patrząc na to że nie mamy jakichkolwiek okazji i gramy gówno to pachnie poważnie oddaniem punktów i pomocy dla Realu .

0

@Astad a czy inny klub oprócz nas wyrzucił dopingowcow ze stadionu?

0

Skład git , zamknąć wynik w pierwszej połowie i ściągać najlepszych .

2

Stoperzy oceny po 7.5 a rywale mieli takie dwie setki że tylko cud sprawił że dwóch bramek nie straciliśmy.

0

@Geble dziękuję Ci bardzo

0

Co to Valencia Sevilla nie leci w polskiej tv?

0

@Fake69 ujowo , widziałem w sobotę i dziwię się jaki kit nam wciskali z tym otwarciem stadionu xd

0

@Stinger_ to dlatego że kiedyś łapali się do Ligi Europy gdzie poziom jest wyższy a nie w lidze konferencji stworzonej dla leszczy żeby tylko zyski powiększyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?