0

@adamek20151 to info akurat było od wielu źródeł.

1

@Astad ja to samo , nieważne że gramy drugim składem z Barbastro . Zawsze oglądane xd

0

@Ojciec5tkidzieci śmierć Boromira w Drużynie Pierścienia boli bardziej niż w tych filmach o problemach .

1

@blakkudium szkoda bo bardzo liczę na Nico w kontekście dołączenia do nas w lecie .

1

@Kasy Olmo jak jest zdrowy to od razu gra i to dobrze gra . Gdyby go nie było minuty byłyby rozłożone między Gavim a Ferminem i może któryś z nich byłby kontuzjowany i wtedy lipa .
Bo prawy skrzydłowy nie ma zmiennika , lewy też a na 10tce byłoby jedynie dwóch piłkarzy .

0

@kaamil1910 a to nie jest tak że jak zarejestrujemy Ter Stegena to trzeba wyrejestrować Szczęsnego grającego w jego miejsce?

0

@bartekvisca pisze o ludziach , którzy jej nie mają ale stwarzają pozory bo im wygodnie.
Tobie bardzo współczuję i mam nadzieję że wyjdziesz z tego .

0

@MesQueUnClub96 z tego że często ludzie sporo sobie utrudniają jeśli chodzi o własne samopoczucie .
Spory procent ludzi nie mający depresji zawsze szuka wymówki i użalają się nad sobą bo tak im wygodniej .
Na cholerę zastanawiać się nad sensem istnienia? Oczekujesz że wyjdzie z tego coś wspaniałego i dojdziesz do wniosku że zostałeś stworzony żeby dokonać czegoś niesamowitego ? .
Nic to zazwyczaj nie daje ale jeśli chcesz być kimś lub poprawić swoją sytuację to się robi plan i się do tego dąży .

1

@July_6_BcN oczywiście że tak , szczególnie jeśli chodzi o jelita , które mają bardzo duzo wspólnego z pracą mózgu. Jeśli balans bakterii w jelitach jest zaburzony , prowadzi do nieprawidłowej pracy mózgu .

1

@prokofiew Gavi na spokojnie.

0

@BISHBASHBOSH Var się pięknie postarał żeby nie sprawdzalo karnego na monitorze bo by się przecież spłakali że przegrywają bo sędziowie.

0

Co jak co ale dzisiaj liczę na dobry pressing i w końcu na dobrą skuteczność w meczu z Atletico .
Tyle co setek zmarnowaliśmy przeciwko nim to głowa mała dlatego dzisiaj liczę na inny obraz rzeczy i wygraną.

0

@filipo2002 ale nie mają boków obrony xd

2

@cules100pro no tak a Real ma za to całą zdrową linię obrony xD

0

@tbas ale takiej gwarancji nie . Z Borussią już nie będzie łatwo a potem para Bayern/Inter też mega ciężka.

0

@Maker0 na spokojnie , graliśmy już na obu tych stadionach w tym sezonie i daliśmy radę .

1

@lithotripter no tego się nie spodziewałem xD

0

@Eskel oczywiście że jeśli chodzi o kalorie to Coca Cola zero wychodzi lepiej , jednak większość osób do tego momentu informuje jakim syfem jest aspartam .
Nie widziałem jeszcze poważnego , zdrowego źródła informującego o pozytywnych działaniach tego słodzika a o jego szeregu negatywnych niż tak .

I teraz jeszcze jedna sprawa bo o to też chodzi . Jeśli ktoś zastanawia się między colą zero a zwykłą to znaczy że spożywa jej sporo , bo jeśli pijesz puszkę na tydzień to na kij się nad tym zastanawiac . Taka dawka Ci nie zaszkodzi nawet jeśli chodzi o zwykłą puszkę. A w większych ilościach to z deszczu pod rynnę.


1

@LukaszFan szkoda ale z drugiej strony to my dostawaliśmy 0:2 już na początku xD

0

@Dzejkob97 akurat słodzików jest dużo tylko mało kalorycznych , tak jak @Bykunn wymienił , to też jest słodzik .
A spójrz sobie na Coca colę zero , która jest oznaczona kategorią B jeśli chodzi o skład i wartość odżywczą ( B czyli spoko ).
Potem sprawdź sobie skład i zadaj sobie sam pytanie co z tego składu jest zdrowe .

0

@Bykunn no nie zostało do końca obalone . Obalone zostały jedynie niektóre teorie a normalnie dzienna jego dawka to ok 40 mgramow na kilo ciała ( według mega speców którzy napiszą Ci że ogólnie coca Cola zero jest zdrowa) .
W większej ilości dalej powoduje szereg skutków ubocznych a dobrze wiemy ile ludzi pije colę , niektórzy w sporych ilościach dziennie .
No to wypij sobie 5 litrów coli i ciesz się zdrowiem xD .

1

@Criss18Barca dzieci potwierdzą Twoje słowa.

1

@tbas przegraną w tym meczu powoduje odpadnięcie , podarowanie trofeum Realowi ( bo wiemy że Atleti z nimi nigdy nie wygra ) a także możliwe podlamanie psychiczne przed LM.

0

@Bykunn no nie do końca , jak poczytasz o psychiatrii żywieniowej to informują według badań że napoje zero to jeszcze większe gówno dla zdrowia , na pewno czytałem że Cola zero jest jeszcze gorsza niż zwykła .

7

@Piotrek83 to był człowiek , który potrafił dochować tajemnicy .

1

@Barca_Big_Moment Eric grał na DMie żeby Frenkie odpoczął .
Z Atletico zapewne zobaczymy środek Frenkie-Pedri-Gavi/Fermin .

0

@Coutinho007 ale dlatego że obrońca Sociedad zszedł z kontuzją.

0

@Jackazz Ronald Araujo synu .

1

Ale oba te Reale są cienkie . A ten pressing Sociedad to szkoda gadać , po co oni wychodzą za połowę w ogóle.

2

@Cvzx w repce też ostatnio wychodzi na 9tkę i dobrze to wygląda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?