ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ZwyklyKibicBarcy04 oczywiście że piknik bo nie ma grupy kibicowskiej .
A bez nich kto Ci rozkręci doping?
1
@Chucky ja też go lubię , życzę mu jak najlepiej w innym klubie od lata xd
10
@MesQueUnClub96 i co z tego że chciałbyś wrócić do tych czasów i do nich wzdychasz? Post na Larambli pomoże Ci wynaleźć wehikuł czasu? .
0
Plus dzisiejszego meczu jest taki że mamy praktycznie Once De Gala do wystawienia a minus że ostatnio Lewy , Yamal i niektórzy prawie bez odpoczynku , mam nadzieję że odpoczęli w te wolne dni . Jedynie Olmo by grał na 10tce ale może Gavi z Ferminem jakoś zagrają na poziomie .
3
@don'T.R.I.P.e za kilkadziesiąt lat to różnicy nie zauważysz .
0
@Olo14 Victor Valdes miał jeden dobru sezon , jego ostatni . Zdarzały mu się dobre mecze jak finał LM 2006 itp ale patrząc na cały sezon to nigdy w topce nie był .
0
@Damiain a kto nie zmienia piłkarzy , którzy grają gówno ? Kto nie rotuje składem ?
1
@bart_azz ciężko powiedzieć bo z jednej strony Borussia potrafi dobrze wyjść na wolne pole ale z drugiej siłowo też dobrze grają.
0
Dziś mam nadzieję na dwa warunki w dzisiejszym meczu .
Żeby Yamal grał dobrze jak w pierwszym meczu z Borussią i żeby Cubarsi nie zagrał takiego gówna jak zagrał z Borussią.
0
W się spuszczacie nad Cortouis jak komentatorzy nad Ascencio a prawda jest taka że ani jeden ani drugi nie gra jakiegoś szału . Wojtek z emerytury takie broni .
Gorsze info dla nas to takie że Inter prowadzi z Bayernem .
0
@BobSwagger Arsenal ma tyle absencji co Real xd
0
@Trojanek23 Araujo to w ogóle nie gra praktycznie.
1
@Trojanek23 a kto by grał w jego miejsce? XD już kiedyś robiłem listę zawalonych bramek przez Cubarsiego . Było ich bardzo sporo .
1
@Trojanek23 jest kozakiem jak na swój wiek ale popełnia jeszcze sporo błędów.
4
@1LY0 może go zrobili w uja.jak się robiło młodszych braci xD
1
@Ojciec5tkidzieci ja uwielbiam pierwsze trzy .
Potem już 4 słaba jak dla mnie i potem już tylko równia pochyła.
Dokładnie jak z Piratami z Karaibów.
1
@Ojciec5tkidzieci beznadziejne teksty , scenariusz , nuda totalna w tym filmie .
Zdecydowanie najgorsza część.
0
@RomanGroza z Leganes przegraliśmy u siebie oo wyjazd u nich będzie cholernie trudny .
0
@Matheu12 Trump nigdy specjalistą od biznesów nie był , gdyby nie ogromny spadek to byłby nikim , więc Ameryka może być w niezłej dupie.
13
@xvcWinterSoldier oczywiście że nie.
0
@jedrek7000 te info o tych podziemiach zostały szybko zdementowane.
0
@nabial a mnie ogólnie nie martwi nawet gdyby Barca nie zdobyła już nic w tym sezonie , a dlaczego ? .
A no dlatego że dla mnie jako kibica oglądającego liczy się dobry futbol i dobry mecz.
Czy ogladalbym mecze lub zainteresowanym się w ogóle piłką nożną gdyby mój klub grał takie gówno jak Real lub ManU w czasie obecnym ale wygrywali trofea ? No nie .
Człowiek zaczął oglądać futbol dzięki Henryemu czy Ronaldinho kiedy nie wygrywali trofeów ale byli prawdziwymi kozakami.
To co jest najgorsze w dzisiejszym futbolu że jest parcie na trofea a nie żeby dać dobry mecz i show . Dlatego dziś już nie ma dryblerów jak kiedyś , nie ma tylu popisów umiejętności bo najważniejsze żeby wygrać po trupach po celu .
Dla mnie Barca może zawsze kończyc na drugim miejscu tracąc kilka punktów do lidera ale grając jak teraz , strzelając masę bramek i grając w widowiskowy sposób .
0
@wojopancer pewnie tam gdzie było przed nim .
1
Komentarz usunięty
2
Szczęśliwej drugi już czas . Kierunek Barcelona.
0
@th@les te rozgrywki zdominowane były przez piłkarzy drugiego planu jedynie z rywalami z drugiej , trzeciej i czwartej ligi .
Potem zawsze grał już pierwszy skład.
0
@MesQueUnClub96 bo taka natura człowieka .
0
@LOPEZ16 może przeważyć o losach spotkania i w jego pierwszym sezonie dzięki niemu wygrali Laliga.
0
@LOPEZ16 w kontekście oceniania zawodnika nie ma kryteriów żeby ich porównać .
Pedri może pięknie kontrolować środek ale drużyna zagra na 0 z przodu a Bellingham może nie kontrolować w ogóle środka ale strzeli na wagę zwycięstwa .
4
@Eklerek kiedyś ze złamanym obojczykiem czekałem dłużej bo menela przywieźli z ulicy xd