ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Cvzx dokładnie .
7
@MesQueUnClub96 idź już spać .
0
@Patriskos xDDDDDD
0
@krol211 cały czas to środek tylko brony odwalał manianę xd
0
@Eto'o9 R10 a z Valencią jak było ? Ważni piłkarze się wykartkowali na mecz z Realem , nie wygrali od wielu wielu lat na Santiago i co się stało .
0
@Lucyffffer1922 pewny punkt obrony w zespole który traci masę bramek . Brzmi sensownie .
Nie tracimy punktów bo zawodnicy z przodu ratują mu dupę. Z Benficą zawodził , z Borussią zawodził , z Atletico zawodził i była strata punktów na Montjuic , dzisiaj również zawodził .
A tych meczów było o wiele więcej.
0
@Lucyffffer1922 co nas to obchodzi że ma 17 lat? Na swój wiek jest dobry ale gra na środku obrony Barcelony i popełnia dużo błędów.
0
@Lucyffffer1922 no , szczególnie w ostatnich meczach
0
@Barceloniarz987 spokojnie . Borussią też była osłabiona .
Valencia z Realem też.
0
@Astad no a bramki padły po błędach Szczęsnego , potem Frenkiego z Martinezem a potem Cubarsiego z Martinezem ;)
0
@TR3YWAY raczej by nie wypaliło . Rapha ogarnia akcję z Yamalem na raz , więc bez nich zostaje trójka ŚO a De Jong i te jego powrotu to szkoda gadać .
0
@Lucyffffer1922 i do tego Cubarsi czy De Jong .
0
@Corr jak obejrzysz ostatnie mecze Barcelony to cała linia obrony to katastrofa i dziecinne błędy .
Do tego jeszcze De Jong na DMie xD
0
@Faro niestety , ja natomiast też krytykowałem ostatnio Cubarsiego i doszedłem do tego samego wniosku .
2
@Faro jestem tego samego zdania , ostatnie mecze cieniutkie .
0
@Torto i kto ich będzie krył w obronie xD
2
@adi7adi8 za*ebał jak nasza obrona przy bramkach dzisiaj xD
2
@Derean i co najlepsze u Xaviego grał bardzo dobrze na LO .
2
@BORO_12 trzeba było Pau Victora też ogrywać wcześniej albo dawać minuty jak wysoko prowadziliśmy .
Nie rozumiem jego wykupu żeby potem nie dawać mu szans.
0
@Gaz ale u nas już nie ma tego zawodnika xD
0
@goldmetaxa po tym meczu bym go zbytnio nie krytykował . Gorzej zagrali stoperzy .
0
@Peniu oczywiście że tak , tyle że zagramy tak mecz i nie mamy zmian .
1
@D10SLEO no jak jej zejdzie tapeta z twarzy to byś widział jaka piękna xD
0
Najgorsze jest to że teraz mamy kluczowe 5 spotkań i mamy kontuzje . Szczęsny popełnia błędy , obrona dziurawa że szok i nie mamy defensywnego pomocnika .
0
@partymaker xDDD
0
@partymaker e jednym meczu zagra 90 i już będzie po nim .
Ferran wchodzi na 30 minut i jest zajechały często .
0
@Hasszz Bayern bramkę zdobył po główce.
0
Jak Robert kontuzjowany przez dwugłowy uda to jesteśmy w dupie.
Z Interem trzeba walczyć sporo w powietrzu , więc jak Lewy wypadnie to tragedia totalna.
0
@partymaker co to ma za znaczenie . Na euro był karny dla Anglii jak Kane był faulowany po oddaniu niecielnego strzału z woleja.
3
Haha i Barca się zesra metr przed kiblem i jeszcze Real wygra dwa trofea a Barca zostanie z niczym xDD