1

@Cvzx dokładnie .

7

@MesQueUnClub96 idź już spać .

0

@Patriskos xDDDDDD

0

@krol211 cały czas to środek tylko brony odwalał manianę xd

0

@Eto'o9 R10 a z Valencią jak było ? Ważni piłkarze się wykartkowali na mecz z Realem , nie wygrali od wielu wielu lat na Santiago i co się stało .

0

@Lucyffffer1922 pewny punkt obrony w zespole który traci masę bramek . Brzmi sensownie .
Nie tracimy punktów bo zawodnicy z przodu ratują mu dupę. Z Benficą zawodził , z Borussią zawodził , z Atletico zawodził i była strata punktów na Montjuic , dzisiaj również zawodził .
A tych meczów było o wiele więcej.

0

@Lucyffffer1922 co nas to obchodzi że ma 17 lat? Na swój wiek jest dobry ale gra na środku obrony Barcelony i popełnia dużo błędów.

0

@Lucyffffer1922 no , szczególnie w ostatnich meczach

0

@Barceloniarz987 spokojnie . Borussią też była osłabiona .
Valencia z Realem też.

0

@Astad no a bramki padły po błędach Szczęsnego , potem Frenkiego z Martinezem a potem Cubarsiego z Martinezem ;)

0

@TR3YWAY raczej by nie wypaliło . Rapha ogarnia akcję z Yamalem na raz , więc bez nich zostaje trójka ŚO a De Jong i te jego powrotu to szkoda gadać .

0

@Lucyffffer1922 i do tego Cubarsi czy De Jong .

0

@Corr jak obejrzysz ostatnie mecze Barcelony to cała linia obrony to katastrofa i dziecinne błędy .
Do tego jeszcze De Jong na DMie xD

0

@Faro niestety , ja natomiast też krytykowałem ostatnio Cubarsiego i doszedłem do tego samego wniosku .

2

@Faro jestem tego samego zdania , ostatnie mecze cieniutkie .

0

@Torto i kto ich będzie krył w obronie xD

2

@adi7adi8 za*ebał jak nasza obrona przy bramkach dzisiaj xD

2

@Derean i co najlepsze u Xaviego grał bardzo dobrze na LO .

2

@BORO_12 trzeba było Pau Victora też ogrywać wcześniej albo dawać minuty jak wysoko prowadziliśmy .
Nie rozumiem jego wykupu żeby potem nie dawać mu szans.

0

@Gaz ale u nas już nie ma tego zawodnika xD

0

@goldmetaxa po tym meczu bym go zbytnio nie krytykował . Gorzej zagrali stoperzy .

0

@Peniu oczywiście że tak , tyle że zagramy tak mecz i nie mamy zmian .

1

@D10SLEO no jak jej zejdzie tapeta z twarzy to byś widział jaka piękna xD

0

Najgorsze jest to że teraz mamy kluczowe 5 spotkań i mamy kontuzje . Szczęsny popełnia błędy , obrona dziurawa że szok i nie mamy defensywnego pomocnika .

0

0

@partymaker e jednym meczu zagra 90 i już będzie po nim .
Ferran wchodzi na 30 minut i jest zajechały często .

0

@Hasszz Bayern bramkę zdobył po główce.

0

Jak Robert kontuzjowany przez dwugłowy uda to jesteśmy w dupie.
Z Interem trzeba walczyć sporo w powietrzu , więc jak Lewy wypadnie to tragedia totalna.

0

@partymaker co to ma za znaczenie . Na euro był karny dla Anglii jak Kane był faulowany po oddaniu niecielnego strzału z woleja.

3

Haha i Barca się zesra metr przed kiblem i jeszcze Real wygra dwa trofea a Barca zostanie z niczym xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?