3

Haha i Barca się zesra metr przed kiblem i jeszcze Real wygra dwa trofea a Barca zostanie z niczym xDD

0

Flick niech się ogarnie bo poleci za tydzień.
Pena od następnego meczu

0

@APTAPT tak , miałem właśnie dopisać że to nie on bo z repką nic nie zdobył .

0

@Herato Aubameyang

3

@Joe_Pesci to jest akurat typowe u Polaków. Jeden dzien sklep zamknięty to trzeba wziąć chleba na tydzień i cukru na trzy .

2

@Ziemny teraz nie ma czasu na zmianę . Każdy mecz jest finałem .

0

@tbas ja mam dokładnie tak samo . Mieszkam nad morzem w Holandii i kosiłem tydzień temu przy pięknej pogodzie xd

0

@daniel32778 @Zed1992 nie chodzi o znanie się a o kłamstwa zarządu odnośnie otwarcia

19

Jeszcze tylko z 5 lat i będzie można uznać stadion za skończony.

0

@boss000 a co to za różnica ? Musisz zagrać dwa bardzo dobre mecze jeśli chcesz przejść dalej .

10

Pedri 6 XD gość kontrolował środek przez 5 minut a potem zniknął jak reszta , straciliśmy bramkę i tyle go widzieliśmy.

0

@July_6_BcN dlaczego za stary ? xd

0

@July_6_BcN biedny sąsiad xd

0

W uj za dużo .A Barca też zdziera z kibiców jak tylko może .

15

@Arden ciekawe , bo w większości przypadków to Real tak gra od wielu lat.

5

Przejebane będzie z tym Interem .

0

@Barca_Big_Moment Frenkie biorąc pod uwagę jak niski poziom prezentuje a ile zarabia to powininnismy już odliczać dni do jego odejścia.

0

@Sulimo oczywiście że tak . Potem LP to już bliżej do Backstreet Boys .

0

@paweuwarrior fajnie , mam nadzieję że zorganizują tancerzy bo pasują do tego zespołu .
Nie rozumiem dlaczego jeszcze LP nie organizuje tancerzy na scenę przy swoich kawałkach .

14

Co jak co ale Araujo podnosząc rękę przy wczorajszej straconej bramce ( po główce) niesamowicie mnie rozbawił xD

0

@Barca_Big_Moment Casado nie grał na poziomie? Gość nie dość że z Realem czy Bayernem dobrze grał w odbiorze to jeszcze zobacz jakie asysty zaliczył .
De Jong może o takich pomarzyć siedząc na youtubie.

0

@prodigy szczerze mówiąc to kontrolował środek tylko przez chwilę, potem strzelili nam bramkę i tej kontroli już do końca nie odzyskaliśmy .

0

@Kubsoleon to też żadne pocieszenie patrząc co gra Olise a Balde wypadł.

0

Wczorajszy mecz to przedsmak katorgi jaka nas będzie czekała w meczu z Interem w półfinale . Wahadlowi , mnóstwo zagrań na obieg , masa wrzutek . A do tego świetna defensywa .

0

Po tym meczu upewniam się w jednym .
Araujo na sprzedaż.

0

@Tarnowitz dożywocie albo 120 złotych grzywny.

2

Chcieć to sobie może . Każdy kto widział jak wygląda Camp Nou wie że otwarcie w tym roku to już będzie wyzwanie .

0

@ThePiterros wejdź sobie na stronę Barcelony . Zobacz sobie ceny biletów na następne mecze i porównaj ceny .
Ja ostatnio za gówniane miejsca na Montjuic płaciłem ok 130 euro .

10

@arasz1819 ogólnie bawią debaty ludzi , którzy dobrze wiedzą że mówią rzeczy , których nigdy nie zrealizują .
A potem trafiają się jeszcze miliony ludzi , którzy wyzywają się między sobą kto z tych oszustów jest lepszy a kto gorszy mimo że i tak nic dobrego z tego nie będzie .

1

@kondzix2115 niestety nie wszystkie pomysły Mentzena i spółki są dobre , dlatego nie dziwi % .
Bardziej dziwi też % głosów na innych oszustów i złodziei .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?