ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Hellrider to nie era się skończyła tylko pieniądze . Wrócą pieniążki to zaraz ściągniemy ze dwóch Roque , o to się nie bój .
0
@Comentateiro tak tylko przypomnij sobie że Ferran jest u nas już kilka lat i to dopiero jego jeden sezon na poziomie w miarę .
1
@Comentateiro Twojego też niezbyt można zrozumieć . Dlaczego ma odjąć jego wkład? Równie dobrze w jego miejsce mógłby być lepszy piłkarz , który mógłby mieć lepsze statystyki .
0
@Azazel_Pazuzu szybko wstał , myślę że to był tylko skurcz.
1
@Vurt oj tak , pomyśleć że mógł przyjść dużo wcześniej i nie musielibyśmy się bawić z Umtitim czy Lengletem.
0
@Fantastyczny Chłopiec też wolałbym Nico ale zapewne wtedy grałby Nico na LS , Rapha na 10tce i Yamal na PS i nie mielibyśmy żadnego zmiennika xD
8
Co jak co ale Inigo też szefuńcio wczoraj . Cieszyłem się jak gość do nas przychodził ale nie sądziłem że tak się ogarnie .
Imponuje mi jego wyczucie w górnych piłkach rywali , kiedy sobie ją zgasić na klatę i zagrać z pierwszej do środka a kiedy się nie partolić.
1
@Boro79 racja ale gdyby udało się wygrać z Realem kolejkę wczesniej to moglibyśmy nawet z zremisować z Espanyolem .
0
@Stinger_ ale mamy korzystny wynik , nie musiał się podpalać , wystarczy że pressing i doskok do rywala by działał.
0
@Kinginiesta a ja że za Pedriego bo ostatnie minuty to już ledwo się ruszał.
4
Nawet nie strasznie powrotem ter Stegena na bramkę.
0
@Mns21 ja się zastanawiałem dlaczego Gavi wczoraj nie wsze chociaż na 10 minut.
0
@Kinginiesta nie ma mowy o czerwonej dla Azpilicuety , gdyby Rapha miał nogę na ziemi i tak by mu wszedł to wtedy tak .
0
@Comentateiro z nami przegrywa.
1
Oby ich tam śmiecie z Getafe dobrze wymęczyły .
1
@Kwiatek1899 Fati , Fort , Dominguez też szybko skreślony bo tym jak Flick przesadził z rotacjami przeciwko Osasunie .
0
@Zoker niestety dalej nie potrafi podać górnej prostopadlej piłki . Wczoraj mu Raphinha tyle razy fajnie wychodził ale jak zwykle nie otrzymał podania.
1
@626 jak dla mnie to wyjazd z Leganes będzie najcięższy .
0
@lucca87 na stoperze na sobotę mógłby zagrać Araujo z Garcią.
2
@Gibbon_FCB gdyby na miejscu Bartry był bardziej doświadczony zawodnik to złapałby Bale'a obiema rękami i faul taktyczny , po sprawie.
1
@Toretto a ja nie bo będę na tym meczu xd może zacząć na ławce ale żeby wszedł potem xd
0
@daniel32778 nie grał bo miał Giuly'ego na swojej pozycji a nie jak Yamal że nie ma zawodnika do rywalizacji .
0
@Roobo zagrania Balde nie były lepsze . W dodatku Martin wszedł na końcówkę to mając mało kontaktów z piłką nic dziwnego że nie dogrywał ciastek.
59
@Roobo co Ty masz do Martina? Gość zagrał absolutnie bez żadnych zarzutów.
0
Na flashscore przy strzałach na bramkę Atletico jest 0 , więc nieźle.
29
Gdyby nie skuteczność i głupie pomysły w polu karnym rywala to zamknelibysmy losy dwumeczu w pierwszej połowie .
Najważniejszy awans i brak dogrywki .
0
@daniel32778 dla mnie Messi był lepszy . Miał takie przyspieszenie i kontrolę nad piłką że szok .
0
W dzisiejszym meczu widząc po składzie najważniejsze to nie stracić bramki na 1:0 bo skład Atletico mega defensywny .
Zobaczymy jak ich wahadła będą funkcjonować. Trzeba szukać słabego punktu tam gdzie Azpilicueta i Gimenez.
A do tego nie ma Lewego żeby walczył ze stoperami w powietrzu .
1
@Stinger_ bo chcieli żeby wszyscy zobaczyli jak tragiczny jest Real.
1
@Messibestplayerintheworld w tym meczu podobno sędzia oszczędzał piłkarzy Sociedad.