5

@Hellrider to nie era się skończyła tylko pieniądze . Wrócą pieniążki to zaraz ściągniemy ze dwóch Roque , o to się nie bój .

0

@Comentateiro tak tylko przypomnij sobie że Ferran jest u nas już kilka lat i to dopiero jego jeden sezon na poziomie w miarę .

1

@Comentateiro Twojego też niezbyt można zrozumieć . Dlaczego ma odjąć jego wkład? Równie dobrze w jego miejsce mógłby być lepszy piłkarz , który mógłby mieć lepsze statystyki .

0

@Azazel_Pazuzu szybko wstał , myślę że to był tylko skurcz.

1

@Vurt oj tak , pomyśleć że mógł przyjść dużo wcześniej i nie musielibyśmy się bawić z Umtitim czy Lengletem.

0

@Fantastyczny Chłopiec też wolałbym Nico ale zapewne wtedy grałby Nico na LS , Rapha na 10tce i Yamal na PS i nie mielibyśmy żadnego zmiennika xD

8

Co jak co ale Inigo też szefuńcio wczoraj . Cieszyłem się jak gość do nas przychodził ale nie sądziłem że tak się ogarnie .
Imponuje mi jego wyczucie w górnych piłkach rywali , kiedy sobie ją zgasić na klatę i zagrać z pierwszej do środka a kiedy się nie partolić.

1

@Boro79 racja ale gdyby udało się wygrać z Realem kolejkę wczesniej to moglibyśmy nawet z zremisować z Espanyolem .

0

@Stinger_ ale mamy korzystny wynik , nie musiał się podpalać , wystarczy że pressing i doskok do rywala by działał.

0

@Kinginiesta a ja że za Pedriego bo ostatnie minuty to już ledwo się ruszał.

4

Nawet nie strasznie powrotem ter Stegena na bramkę.

0

@Mns21 ja się zastanawiałem dlaczego Gavi wczoraj nie wsze chociaż na 10 minut.

0

@Kinginiesta nie ma mowy o czerwonej dla Azpilicuety , gdyby Rapha miał nogę na ziemi i tak by mu wszedł to wtedy tak .

0

@Comentateiro z nami przegrywa.

1

Oby ich tam śmiecie z Getafe dobrze wymęczyły .

1

@Kwiatek1899 Fati , Fort , Dominguez też szybko skreślony bo tym jak Flick przesadził z rotacjami przeciwko Osasunie .

0

@Zoker niestety dalej nie potrafi podać górnej prostopadlej piłki . Wczoraj mu Raphinha tyle razy fajnie wychodził ale jak zwykle nie otrzymał podania.

1

@626 jak dla mnie to wyjazd z Leganes będzie najcięższy .

0

@lucca87 na stoperze na sobotę mógłby zagrać Araujo z Garcią.

2

@Gibbon_FCB gdyby na miejscu Bartry był bardziej doświadczony zawodnik to złapałby Bale'a obiema rękami i faul taktyczny , po sprawie.

1

@Toretto a ja nie bo będę na tym meczu xd może zacząć na ławce ale żeby wszedł potem xd

0

@daniel32778 nie grał bo miał Giuly'ego na swojej pozycji a nie jak Yamal że nie ma zawodnika do rywalizacji .

0

@Roobo zagrania Balde nie były lepsze . W dodatku Martin wszedł na końcówkę to mając mało kontaktów z piłką nic dziwnego że nie dogrywał ciastek.

59

@Roobo co Ty masz do Martina? Gość zagrał absolutnie bez żadnych zarzutów.

0

Na flashscore przy strzałach na bramkę Atletico jest 0 , więc nieźle.

29

Gdyby nie skuteczność i głupie pomysły w polu karnym rywala to zamknelibysmy losy dwumeczu w pierwszej połowie .
Najważniejszy awans i brak dogrywki .

0

@daniel32778 dla mnie Messi był lepszy . Miał takie przyspieszenie i kontrolę nad piłką że szok .

0

W dzisiejszym meczu widząc po składzie najważniejsze to nie stracić bramki na 1:0 bo skład Atletico mega defensywny .
Zobaczymy jak ich wahadła będą funkcjonować. Trzeba szukać słabego punktu tam gdzie Azpilicueta i Gimenez.
A do tego nie ma Lewego żeby walczył ze stoperami w powietrzu .

1

@Stinger_ bo chcieli żeby wszyscy zobaczyli jak tragiczny jest Real.

1

@Messibestplayerintheworld w tym meczu podobno sędzia oszczędzał piłkarzy Sociedad.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?