ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@fc20barca egzorcyzmy
0
@viscaelbarca1998_ nie najgorsze, na początku jakby słychać kibiców Borussii ale potem już chyba git było .
1
@Herato na bank coś z rzutami wolnymi .
0
@fejkenq no na początku sezonu mówili że chcą otwierać stadion już pod koniec zeszłego roku .
5
Byłem ostatnio koło Camp Nou i to jak zarząd kłamał w żywe oczy o otwarciu tego stadionu to po prostu masakra xD
0
@Xaviball wszystko by się udało gdyby nie musieli grać.
2
@tbas akurat ma rację.
14
@Nefir to dołóż 40 mln euro jak masz xD
2
Co chwilę widzę że Yamal ławka w następnym meczu , Cubarsi , Inigo , Pedri itp .
Ja tylko przypominam że przegraliśmy z Leganes u siebie , które wygrało z Atletico i mieliby remis z Realem gdyby ich nie przekręcili .
To będzie trudny mecz i Once de gala od początku . Jeśli będzie korzystny wynik to wtedy ściągać najważniejszych.
0
@Kasy wczoraj akurat to mielismy farta bo rywal miał dwie setki ale nie trafił w piłkę.
0
@gumaz ja grałem w juniorach i przed meczem w szatni ktoś dał info że samolot się rozwalił.
0
@Rifek De Jong to na sprzedaż w lato .
0
Zauważyliście że od jakiegoś czasu nie gramy już długich górnych piłek za linię obrony rywala jak to miało miejsce w pierwszej połowie sezonu ? .
Mam wrażenie że wcześniej co chwilę Rapha wybiegał na wolne pole i od razu szła piłka jak np. Casado z Bayernem a teraz co chwilę widzę że zawodnicy wychodzą ale ani Martinez z Cubarsim , ani De Jong nie decydują się na takie zagrania ( chociaż De Jong nigdy tak nie potrafił ) .
1
@Katalonik97 cofnijny się pamięcią na jego 5 lat gry dramatu przed kontuzją xD
0
@Zoker ja nie wiem czy on w ogóle miał rozgrzewkę, więc może go przytkało .
1
@Eskel ale ja to wiem i mam tego świadomość , dlatego dla wspierania zespołu w ważnych meczach ten doping jest potrzebny .
0
@cules100pro Neymar to był kontuzjowany ponad połowę czasu w PSG i Mbappe gra na środku .
10
@krycha2201 Pablo Torre
2
@ACMaldini3 już bez przesady , Mbappe często grał jako środkowy napastnik , bo Ney grał na LS .
0
@kejdzi ja też myślałem że Lewy nie trafił bo to była cholernie niewygodna piłka ale wsadził to idealnie .
0
@Coveta nie istnieje 17latek podejmujący ciągle dobre decyzje , chyba że gdzieś w Juvenilu.
5
Powiem Wam że mimo że Yamal trochę irytuje ostatnimi czasy to jego obecność u nas w klubie to jest dar z nieba a to co niesamowicie mnie zaskakuje u niego to jest wizja gry . Wczorajsze podania do Raphinhi czy Fermina to kopiuj/wklej Leo .
Ale odbiegając od Yamala to animacio muszą zostać przywróceni na stadion ze skutkiem natychmiastowym.
W sobotę byłem na Montjuic na mecz z Betisem i nie ma dopingu kompletnie bo oprócz klaskania i prostego Barca w ogóle nie ma żadnej aktywności na trybunach .
0
@Rifek przecież Casado to zawodnik do pierwszej jedenastki.
0
@Azi Nieważne że Frenkie zagrał dwa dobre mecze . W lato do bramy i się nie znamy .
2
@Ziemny rotacje jedynie w meczu z BVB .
Z Leganes nie będzie łatwo .
Trzeba wystawiać Once De gala , przycisnąć z wynikiem do połowy i wtedy zmieniać najważniejszych.
0
@Patrykl145 spokojnie , niech przepracuje z zespołem okres przygotowawczy i się zobaczy .
Pedri też był szklanką ostatnie 2 lata.
1
@kuz poza tym że mogli na lajcie dwie bramki strzelić to spoko xD
0
@July_6_BcN już Ty nie bądź taka niemiła dla tej Anki .
2
Co tu dużo mówić , słabo to wygląda przez beznadziejną skuteczność i brak porozumienia pod bramką rywala .
Obyśmy nie spuchli pod koniec bo będzie źle .
0
@Azazel_Pazuzu grał długo z Betisem a Fermin odpoczywał , także normalne raczej .