ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MOLESTA nikogo nie trzeba obchodzi co jest poza Europą.
Jak Barca wystawiła historyczną jedenastkę to była jedenastką wychowanków a nie żadnych canteranos .
Barcelona w swoich postach jak ustawia samych wychowanków to nie ma tam Araujo .
Jeśli canteranos mogą być kilku klubów to jest całkowicie inne znaczenie niż wychowanek o których mówimy .
Jak poczytasz posty np. o Pele to każdy napiszę że to wychowanek Santosu .
3
@Rewolucja123 mam nadzieję że przepracuje z nami porządnie okres przygotowawczy i ogarną go tak jak i Pedriego .
3
@Mixtape notatnik to stan umysłu .
0
@MOLESTA został ściągnięty do Barcelony B , nie znaczy że jest wychowankiem i nikt go za takiego w Barcelonie nie uznaje .
1
@MOLESTA Araujo to nie wychowanek.
8
@Criss18Barca Fort , Eric , Gavi , Yamal , Fati , Olmo .
1
@europejczyk ja uważam że musi być jakaś klauzula i zmienne odnośnie liczby występów Torre . Nic innego nie wytłumaczy tak małej liczby występów.
0
@draxidox ja tam jak wybieram się gdzieś na all dla odpoczynku to tylko hotel dla dorosłych .
Zero płaczów i darcia mordy o byle co xd
0
@Zoker ale jak to przecież środek złożony z Człapmeniego , Camavingi , Valverde czy Bellinghama to przecież postrach Europy .
0
@Goh fajnie to będzie wyglądało ale niestety Oblivion jest strasznie nudny . Ściągnąłem z miesiąc temu i np. zamykanie tych wrót , jedno i to samo .
2
@Joe_Pesci raczej nie bo przy naszych organach sprawiedliwości to zginęło by zapewne wielu niewinnych .
0
@Sulimo oczywiście że wiem ale dalej nie wolno tu o tym mówić . Można pisać jedynie że są bardzo dobrzy .
1
@Sulimo i Asencio i Cubarsi popełniają wiele błędów ale nie wolno o tym tutaj mówić.
0
@Lucyffffer1922 @Antimadridista_WR dzięki panowie śmieszkowie za poprawkę. Tak działa autokorekta.
2
Zobaczyłem poniżej jeden komentarz i rzeczywiście przypomniało mi się jak Cwiakala spuszcza się nad Asencio .
Gość wygrywa pojedynek biegowy gdzie ma np. 10 metrów krócej do piłki a Tomasz orgazm .
Szkoda że nie przypomniał jego amatorskich zagrać z meczu z Arsenalem . Są całe rolki z tego meczu jak dobrym jest obrońcą.
0
@Katalończyk 99 z Celtą nie mógł grać Araujo albo Garcia?.
Taką dziecinadę co robi ośrodek obrony ostatnio to w Bklasie takich błędów nie robią.
Nie ma innego nominalnego LO w drużynie .
1
@Damiain Cubarsi z Martinezem i De Jongiem nie lepsi .
10
@Gaucho oj tak , brakuje nam starego pomocnika , który prime ma daleko za sobą z wysoką pensją.
0
@Astad 0 strzałów, 1 kluczowe podanie .
Kozacki mecz jak na ŚP .
2
Cubarsi 4 bo wychowanek .
Po tym meczu żaden stoper nie powinien mieć więcej niż 2 po błędach które nie zdarzają się nawet w Bklasie .
0
@Kgorecki2500 pewnie miał wczoraj remis Realu z Bilbao na kuponie.
0
@Salchent w pojedynkach 1vs1 Martin nie jest jakiś słaby . Jest wolny jak Kounde i za długimi piłkami za plecy może nie nadąża.
0
@Salchent albo Flick powinien spróbować na 3:5:2 .
Araujo-Cubarsi-Martinez . Yamal-Frenkie-Pedri-Gavi/Fermin-Rapha . Ferran-Olmo .
Ale na Real średnio z takim ustawieniem .
0
@Marusek no niestety , dzięki Wojtusiowi , Cubarsiemu , Inigo i De Jongowi trzeba było biegać .
0
@Marusek Real nie gra tego samego , wczoraj zagrali najlepsze spotkanie w sezonie .
6
@xvcWinterSoldier nie . Wziąłbym skrzydłowego i środkowego napastnika.
0
@Marusek Real gra swoje? Naprawdę?.
0
@Matt_i1992 powodzenia.
0
@Marusek wiadomo że Martin nie ma startu do Balde. Ubolewam niesamowicie nad jego kontuzją akurat przed kluczowymi meczami .
0
@Marusek tak oglądam a Ty ? 4 mecze temu graliśmy Oncedegala a trzy mecze temu nie zagrał jedynie De Jong , który i tak jest słaby .