1

@MOLESTA nikogo nie trzeba obchodzi co jest poza Europą.
Jak Barca wystawiła historyczną jedenastkę to była jedenastką wychowanków a nie żadnych canteranos .
Barcelona w swoich postach jak ustawia samych wychowanków to nie ma tam Araujo .
Jeśli canteranos mogą być kilku klubów to jest całkowicie inne znaczenie niż wychowanek o których mówimy .
Jak poczytasz posty np. o Pele to każdy napiszę że to wychowanek Santosu .

3

@Rewolucja123 mam nadzieję że przepracuje z nami porządnie okres przygotowawczy i ogarną go tak jak i Pedriego .

3

@Mixtape notatnik to stan umysłu .

0

@MOLESTA został ściągnięty do Barcelony B , nie znaczy że jest wychowankiem i nikt go za takiego w Barcelonie nie uznaje .

1

@MOLESTA Araujo to nie wychowanek.

8

@Criss18Barca Fort , Eric , Gavi , Yamal , Fati , Olmo .

1

@europejczyk ja uważam że musi być jakaś klauzula i zmienne odnośnie liczby występów Torre . Nic innego nie wytłumaczy tak małej liczby występów.

0

@draxidox ja tam jak wybieram się gdzieś na all dla odpoczynku to tylko hotel dla dorosłych .
Zero płaczów i darcia mordy o byle co xd

0

@Zoker ale jak to przecież środek złożony z Człapmeniego , Camavingi , Valverde czy Bellinghama to przecież postrach Europy .

0

@Goh fajnie to będzie wyglądało ale niestety Oblivion jest strasznie nudny . Ściągnąłem z miesiąc temu i np. zamykanie tych wrót , jedno i to samo .

2

@Joe_Pesci raczej nie bo przy naszych organach sprawiedliwości to zginęło by zapewne wielu niewinnych .

0

@Sulimo oczywiście że wiem ale dalej nie wolno tu o tym mówić . Można pisać jedynie że są bardzo dobrzy .

1

@Sulimo i Asencio i Cubarsi popełniają wiele błędów ale nie wolno o tym tutaj mówić.

0

@Lucyffffer1922 @Antimadridista_WR dzięki panowie śmieszkowie za poprawkę. Tak działa autokorekta.

2

Zobaczyłem poniżej jeden komentarz i rzeczywiście przypomniało mi się jak Cwiakala spuszcza się nad Asencio .
Gość wygrywa pojedynek biegowy gdzie ma np. 10 metrów krócej do piłki a Tomasz orgazm .
Szkoda że nie przypomniał jego amatorskich zagrać z meczu z Arsenalem . Są całe rolki z tego meczu jak dobrym jest obrońcą.

0

@Katalończyk 99 z Celtą nie mógł grać Araujo albo Garcia?.
Taką dziecinadę co robi ośrodek obrony ostatnio to w Bklasie takich błędów nie robią.
Nie ma innego nominalnego LO w drużynie .

1

@Damiain Cubarsi z Martinezem i De Jongiem nie lepsi .

10

@Gaucho oj tak , brakuje nam starego pomocnika , który prime ma daleko za sobą z wysoką pensją.

0

@Astad 0 strzałów, 1 kluczowe podanie .
Kozacki mecz jak na ŚP .

2

Cubarsi 4 bo wychowanek .
Po tym meczu żaden stoper nie powinien mieć więcej niż 2 po błędach które nie zdarzają się nawet w Bklasie .

0

@Kgorecki2500 pewnie miał wczoraj remis Realu z Bilbao na kuponie.

0

@Salchent w pojedynkach 1vs1 Martin nie jest jakiś słaby . Jest wolny jak Kounde i za długimi piłkami za plecy może nie nadąża.

0

@Salchent albo Flick powinien spróbować na 3:5:2 .
Araujo-Cubarsi-Martinez . Yamal-Frenkie-Pedri-Gavi/Fermin-Rapha . Ferran-Olmo .
Ale na Real średnio z takim ustawieniem .

0

@Marusek no niestety , dzięki Wojtusiowi , Cubarsiemu , Inigo i De Jongowi trzeba było biegać .

0

@Marusek Real nie gra tego samego , wczoraj zagrali najlepsze spotkanie w sezonie .

6

@xvcWinterSoldier nie . Wziąłbym skrzydłowego i środkowego napastnika.

0

@Marusek Real gra swoje? Naprawdę?.

0

@Matt_i1992 powodzenia.

0

@Marusek wiadomo że Martin nie ma startu do Balde. Ubolewam niesamowicie nad jego kontuzją akurat przed kluczowymi meczami .

0

@Marusek tak oglądam a Ty ? 4 mecze temu graliśmy Oncedegala a trzy mecze temu nie zagrał jedynie De Jong , który i tak jest słaby .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?