ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Fake69 właśnie najbardziej bolały mnie jego zbyt słabe lub niecelne podania bo np. przy jednej kontrze Ferran podał do niego beznadziejnie i już Raphinha miał dużo gorszą pozycję do strzału .
1
@Luciano99 Valverde zawalił dwa mecze ale Real dostawał baty a Liga była wygrywana bez problemu . Nawet w momencie zwolnienia zostawił Barcelonę na 1szym miejscu w lidze co potem pięknie ogarnął Setien.
1
@jacobFCB najgorsze że żaden z papieżów nie pogratulował a także żadne z ich dzieci .
5
@buglikos przecież Valverde tam wystawił sobie od tak Todibo i tam jeszcze sobie Fati biegał a Valverde walnął w kimę.
0
@VegetaPolska stary Oblivion jest mega nudny i ma zamułowatą muzykę.
Nie wiem czy w nowym wiele pozmieniali .
A Skyrim jest super .
0
@Pawel13sz może być zawieszony od 4 do 12 czyli będą 4 max .
11
Wracając do wczorajszego meczu to Raphinha co partolił wczoraj nasze kontry to po prostu szok xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Przejebiemy to .
0
Var 5 minut trwał a ten gość od razu skończył XDD
0
Dobrze że odwołają bo karnego nie było Ale karnego na Ferranie nie sprawdzili na Varze .
2
@Roobo Archivo to gówno .
1
Średnio to wygląda powiem Wam . Fajnie że prowadzimy ale 1 bramka przewagi i kontry Realu , jeszcze dojdzie zaraz Mbappe i może być różnie.
Nie mówiąc już o tym że Rudiger i Asencio powinni mieć już dawno po żółtej kartce a nie ma nic .
5
@Arden jak przejebiemy to już widzę memy z jego fryzurą xD
0
@Luciano99 XDDD
0
@Katalończyk 99 dokładnie .
7
Ja jestem zaskoczony tak śmiałym nastawieniem że ich rozwalimy xd ja tam biorę pod uwagę że może to być mecz na styku i możemy przegrać . Tym bardziej że Real wyszedł 4:4:2 .
0
@jedrek7000 mają Mbappe , Modrica , Brahima , Gulera i Endricka jak coś .
0
@Gibbon_FCB w klasyku z października Real w pierwszej połowie oddał 1 strzał i to niecelny .
My 6 strzałów, 2 celne.
Posiadanie 60-40 dla nas.
0
Dziś najwięcej będzie zależało jak będziemy sobie radzić z pressingiem rywali i jak nasi środkowi pomocnicy będą wychodzili do piłek kiedy Kounde i Martin będą naciskani z piłką przy nodze.
1
@norbi77 z drugiej strony mamy ludzi , którzy potrafią grać kombinacyjnie dużo lepiej niż przeciwnik.
0
@Messibestplayerintheworld może Fermin jedynie .
Gavi ma kozackie G/A w tym sezonie na poziomie 1 bramka 1 asystą.
0
Najgorsze z tym składem jest to że jak nie daj Boże będziemy przegrywać 0:2 to na ławce nie ma ani jednego zawodnika żeby gonić wynik .
0
Martin będzie miał ciężko , po jego stronie będzie Rodrygo , Valverde i Wrzutkez .
1
@Domin7777 w jego dwóch pierwszych klasykach zagrał na 9 i dwa razy zapewnił Realowi mistrzostwo .
0
@VinDiesel akurat teraz będą wrzucać na Bellinghama , który będzie a godził z drugiej linii.
0
@barteq bez przesady, mają mega defensywny skład , oby szybko nic nie strzelili .
0
@PizzerMan gorąco
0
@FCB24 w pierwszym może wyjść Gavi żeby pressing był dobry i podmeczyc pomoc Realu .
Z drugiej strony jak wyjdzie Ferran z Olmo to nie ma nikogo z ławki żeby podgonić wynik jeśli byłaby taka potrzeba .
0
@Lucyffffer1922 oby tak było . Bardzo na to liczę.