0

@Fake69 właśnie najbardziej bolały mnie jego zbyt słabe lub niecelne podania bo np. przy jednej kontrze Ferran podał do niego beznadziejnie i już Raphinha miał dużo gorszą pozycję do strzału .

1

@Luciano99 Valverde zawalił dwa mecze ale Real dostawał baty a Liga była wygrywana bez problemu . Nawet w momencie zwolnienia zostawił Barcelonę na 1szym miejscu w lidze co potem pięknie ogarnął Setien.

1

@jacobFCB najgorsze że żaden z papieżów nie pogratulował a także żadne z ich dzieci .

5

@buglikos przecież Valverde tam wystawił sobie od tak Todibo i tam jeszcze sobie Fati biegał a Valverde walnął w kimę.

0

@VegetaPolska stary Oblivion jest mega nudny i ma zamułowatą muzykę.
Nie wiem czy w nowym wiele pozmieniali .
A Skyrim jest super .

0

@Pawel13sz może być zawieszony od 4 do 12 czyli będą 4 max .

11

Wracając do wczorajszego meczu to Raphinha co partolił wczoraj nasze kontry to po prostu szok xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Przejebiemy to .

0

Var 5 minut trwał a ten gość od razu skończył XDD

0

Dobrze że odwołają bo karnego nie było Ale karnego na Ferranie nie sprawdzili na Varze .

2

@Roobo Archivo to gówno .

1

Średnio to wygląda powiem Wam . Fajnie że prowadzimy ale 1 bramka przewagi i kontry Realu , jeszcze dojdzie zaraz Mbappe i może być różnie.
Nie mówiąc już o tym że Rudiger i Asencio powinni mieć już dawno po żółtej kartce a nie ma nic .

5

@Arden jak przejebiemy to już widzę memy z jego fryzurą xD

0

@Luciano99 XDDD

0

@Katalończyk 99 dokładnie .

7

Ja jestem zaskoczony tak śmiałym nastawieniem że ich rozwalimy xd ja tam biorę pod uwagę że może to być mecz na styku i możemy przegrać . Tym bardziej że Real wyszedł 4:4:2 .

0

@jedrek7000 mają Mbappe , Modrica , Brahima , Gulera i Endricka jak coś .

0

@Gibbon_FCB w klasyku z października Real w pierwszej połowie oddał 1 strzał i to niecelny .
My 6 strzałów, 2 celne.
Posiadanie 60-40 dla nas.

0

Dziś najwięcej będzie zależało jak będziemy sobie radzić z pressingiem rywali i jak nasi środkowi pomocnicy będą wychodzili do piłek kiedy Kounde i Martin będą naciskani z piłką przy nodze.

1

@norbi77 z drugiej strony mamy ludzi , którzy potrafią grać kombinacyjnie dużo lepiej niż przeciwnik.

0

@Messibestplayerintheworld może Fermin jedynie .
Gavi ma kozackie G/A w tym sezonie na poziomie 1 bramka 1 asystą.

0

Najgorsze z tym składem jest to że jak nie daj Boże będziemy przegrywać 0:2 to na ławce nie ma ani jednego zawodnika żeby gonić wynik .

0

Martin będzie miał ciężko , po jego stronie będzie Rodrygo , Valverde i Wrzutkez .

1

@Domin7777 w jego dwóch pierwszych klasykach zagrał na 9 i dwa razy zapewnił Realowi mistrzostwo .

0

@VinDiesel akurat teraz będą wrzucać na Bellinghama , który będzie a godził z drugiej linii.

0

@barteq bez przesady, mają mega defensywny skład , oby szybko nic nie strzelili .

0

@PizzerMan gorąco

0

@FCB24 w pierwszym może wyjść Gavi żeby pressing był dobry i podmeczyc pomoc Realu .
Z drugiej strony jak wyjdzie Ferran z Olmo to nie ma nikogo z ławki żeby podgonić wynik jeśli byłaby taka potrzeba .

0

@Lucyffffer1922 oby tak było . Bardzo na to liczę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?