1

@LambiPL Martin gra normalnie akurat .

1

Mówiłem że tak to będzie wyglądać . Teraz Flick musi wprowadzać Raphę , Ferrana i pewnie Olmo żeby ratować sytuację.

0

@Derean nasza drużyna ma piłkarzy bez rytmu meczowego jak Fort , Fati , Victor, Christensenczy młody debiutant jeśli chodzi o pierwszy zespół.
Może być różnie.

2

Żeby się Flick nie przeliczył jak z Osasuną .
Pewnie w drugiej połowie Yamal , Raphinha i ktoś jeszcze wejdą znając życie.

3

@maciar zobaczysz debiut ter Stegena po kontuzji.

1

@escarabajo jak dla mnie to Barca powinna już szukać nowego bramkarza na bycie numerem jeden.

0

@daniel32778 ale do końca sezonu gramy jeszcze z Bilbao , Villarealem no i Espanyolem .

1

Komentarz usunięty

1

@unic @Rifek @Barca_Big_Moment ,, W umowie ustalono, że za każde 10 oficjalnych meczów dla Barçy, w których rozegrał minimum 45 minut, Racing zarobi 1 milion, aż do momentu, gdy zawodnik osiągnie 140 oficjalnych meczów jako gracz Barçy. ".
Jest artykuł tutaj na stronie z marca , w którym Sport informował że Barca Muś wypłacić pierwsze zmienne.

3

Jasne jasne . Każdy dobrze wie że gra Torre w tym meczu to obowiązek a Barca musiałaby wypłacać zmienne , dlatego kontuzja to perfekcyjny argument do braku minut.

0

@Lucyffffer1922 naprawdę? Dobrze wiem o tym ale tamte też były żółte .

0

@Culer9002 od razu się kojarzy z Liverpoolem .

0

@Barca_Big_Moment ale co to za zaliczka skoro rywalom też wystarczy 0:1 xd

1

@jacobFCB oczywiście , chociaż z reszty też się wybierze sporo fajnych kawałków.

0

Komentarz usunięty

0

@zuang1995 podobno od jakiegoś czasu jest tak że sędzia może ukarać podwójnie ale takie akcje dzieją się często i czerwonej sędziowie nie dają.

1

@jacobFCB od razu mi się podstawówka przypomina z wczesnym LB :D

1

@fart mimo że nie kibicuje żadnemu polskiemu klubowi to jednak trzeba przyznać że zawsze bawi...
Juventus to Stara dama a Legia to stara k...a.

0

@Ryoumen a to nie było tak że nie ma 360 bo konstrukcja na to nie pozwala?

0

@Barca_Big_Moment przecież Inter nie ma żadnej zaliczki . W dodatku zdarzają mu się mecze że u siebie grają gorzej a Barca lepiej na wyjeździe.

0

@tristan87 ja nie mówię że się nie przyczynił ale wystarczy obejrzeć co marnowali napastnicy drużyny przeciwnej i ile razy . W tamtym sezonie to było jakieś kuriozum.

4

@FCB24 Messi na pewno był szybszy i silniejszy. Tyle mogę powiedzieć

0

@BezglutenowyPedri Torre nie wyjdzie bo inaczej będziemy musieli bulić euraki .

0

@Pedri16Future 2 lata temu to mistrzostwo wygrali nam napastnicy którzy w sytuacji sam na sam nie trafiali nawet w bramkę.

0

@Gaucho a w 70 wchodzą De Jong , Pedri , Raphinha , Yamal i Cubarsi bo trzeba ratować 2:0 w dupę xd

0

@Rifek 13 metrów od bramki a Guirassy byłby na czystej pozycji do główki ma 6tym metrze gdzie dotarła piłka.

0

@Mankind @MOLESTA @Arcybiskup Guirassy doszedłby bez problemu do piłki , która spadała na 6ty metr .
Nie , Inigo nie mógłby jej wybić . Guirassy mógłby strzelać z pierwszej piłki i miałby czysty strzał z 6metra.

0

@Arcybiskup a Cubarsi jak faulował zawodnika Borussi w fazie ligowej gdzie sprowokował karnego dostał żółtą czy czerwoną? Dostał żółtą a o piłkę nie walczył .

0

@Rifek nie jest czerwona . Cubarsi też faulował zawodnika Borussi w polu karnym , który miał świetną sytuację i dostał żółtą.
Nie karze się faulem w polu karnym czerwoną i karnym .

3

@Bruti ale to jest nieważne . Gdyby to było poza polem karnym to wtedy czerwona ale w polu karnym ? .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?