ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 nasz środek obrony często nie ogarnia , więc nie ma co się dziwić.
8
@gukwa Casado wraca do obrony , doskoakuje w pressingu i walczy a do tego możesz sobie zobaczyć jego asysty chociażby z meczów z Bayernem czy Realem .
De Jong robi kółeczka z których nic nie ma, do przodu boi się zagrać a powroty są tragiczne .
Wykurować Bernala i Casado i żegnamy wieczny młody niespełniony talent jakim jest De Jong.
2
@demsi1707 o kurwa szok
1
@kuz ale po co mają przestawać? Dzięki temu w finale Pucharu Króla sędzia się obsral i nie gwizdał jedenastek przeciwko nim .
Przecież ta na Ferranie przez Rudigera to wał jak UJ.
0
@Azi ten sam liniowy , który nie zauważył wcześniej metrowego spalonego piłkarza I teru , Var też nie dał już znać i po tym Inter miał różny xD
0
@Azi super ale każdy to wie , problem w tym że na Varze siedziała ta menda co już nas wcześniej przekręciła i teraz nie było inaczej .
0
@BulaKG są piłkarze , których można ściągnąć za darmo . Pytanie tylko czy Deco coś potrafił w tym temacie ( raczej nie) .
0
@Nightraider mamy piłkarzy których można sprzedać , Roque już sprzedaliśmy , w dodatku zarobiliśmy trochę na LM . Może uda się ustukac na Nico .
0
@directedbyfcb jak dla mnie to pierwsze pół roku to Christensen specjalnie miał kontuzję przez zarząd żeby zarejestrować Olmo .
Chłop wcześniej grał i w kilka sezonów opuścił ok 15 spotkań .
Dolegliwości może mieć w końcu chłop zagrał tylko kilka minut po kontuzji a potem nagle cały mecz z Valladollid.
27
"Zasady mówią, że wślizg ma miejsce tam, gdzie się zaczyna, nie tam gdzie się kończy. Jeżeli są dwa kontakty, a po pierwszym stoisz i grasz, to jest przywilej korzyści i odgwizdywany jest drugi kontakt. W tym przypadku sędzia odgwizdał faul po pierwszym kontakcie, drugi nie był wzięty pod uwagę'.
No ale drugi kontakt był kiedy Yamal był w polu karnym xDDDDD
1
@WiecekFCB zdrowy Christensen to praktycznie nasz najlepszy obrońca . Praktycznie nie popełnia błędów.
2
@F3DO dobrym ruchem to byloby wprowadzenie Christensena a nie Lewego .
0
@Values chodzi mi o to że o grze Cubarsiego pisałem już wiele razy wcześniej .
0
@WiecekFCB ja rozumiem błędy jak się ma 18 lat ale kiedy pojawiają się tak często to nie jest dobre wystawiać cały czas w pierwszym składzie .
0
@Cvzx oczywiście że tak . Albo rozważenie czemu nie gramy już w LM . Ale odpowiedź to więcej niż błędy Araujo .
0
@Values ja nie mówię po fakcie tylko przed faktami bo Cubarsi robił sporo takich błędów w LM w tym sezonie.
0
@Values jeśli 18 latek gra w podstawie to znaczy że musi grać dobrze . A z tego co widziałem to przy karnym się podpalił przy kulawym Martinezie , przy Acerbim coś próbował blokować ale nie pykło a przy czwartej bramce zatańczył przy zawodniku Interu .
Inaczej mógłby zagrać w środku Garcia , Christensen lub właśnie Araujo .
0
Witam po jednodniowym banie. Widzę że pojawiło się po meczu kilka artykułów o Araujo i jego słabej grze . Super.
A kiedy będzie o Cubarsim i jego zachowaniu przy trzech straconych bramkach w drugim meczu ?
0
@bartulek98 ja również mam taką nadzieję.
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
1
@partymaker błąd też Flicka że zamiast wprowadzić Christensena czy Gaviego i ustawić przed lub między stoperami to chłop sobie Lewego wprowadza.
0
@czarny20 co próbował ? Frenkie był wczoraj fatalny , 0 piłek do przodu , jeszcze po stracie piłki gość sobie truchtał .
1
Niech wynik na styku nie zwiedzie Was od faktu jak pięknie Cubarsi z Araujo pomogli wczoraj awansować Interowi .
Pierwszy niepotrzebny karny i piękny taniec przy 4 bramce dla Interu a drugi nie dał rady bo wyprzedził go w ataku 37 letni stoper a przy czwartej znów zachował się jak junior .
6
Mi też , to jak zatrzymywał i przedłużał każdą akcję Barcelony i jak tracił każdą przebitkę to było coś .
0
@Eto'o9 R10 o to mi chodzi właśnie
6
A każdym zdjęciem i video bardziej utwierdza mnie jak zostaliśmy znów przekręcenie przez tego śmiecia na Varze .
Faul na Martinie przez Dumfriesa był tak ewidentny.
0
Mieliśmy wszystko w swoich rękach . 1.5 minuty do końca i bramkę przewagi . Trzeba było wpuścić Christensena dodatkowo żeby wybijać wszystko jak leci to nie .
0
To jeszcze zdążymy wpuścić jedną i do domu .
0
@partymaker oboje raczej nie mają całych xd
0
Cubarsi pięknie zatańczył balet xDDD