ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najgorsze to sędzia i nasza defensywa .
0
@bartekvisca była ale odbiła się do Valverde, który ją zastawiał ( więc akcja się kasuje) , potem Fermin czysto odebrał i zdobył bramkę
0
@kamiVeB no z Interem zagrał fatalnie a dzisiaj nie pamiętam jego dobrych zagrań xD
0
@RosjaninBut dziwny chociaż wcześniej graliśmy równie ważne mecze z Realem , Atletico , Bayernem , Borussią i zawsze strzelał .
0
@LOPEZ16 Cubarsi baboli w większości ważnych spotkań i jakoś gra cały czas w podstawie.
1
Jak dla mnie w biurach Barcelony to grubcio prezydent powinien kołować hajs na lewoskrzydłowego z prawdziwego zdarzenia .
Przecież gdybyśmy mieli lewego skrzydłowego grającego dobrze w dryblingu to można przesunąć Raphę na 10tkę i wtedy na 9tce myślę że dalibyśmy radę nawet z Ferranem i Olmo .
0
@LOPEZ16 jak faul na Yamalu trudno ocenić skoro na powtórkach widać ewidentny stempel? XDD
0
@Guapo a co miał Wojtek wybronić ? Karnego ? Czy sam na sam czy sam na dwóch napastników Realu ? .
1
@Recha_0684 bramki nie strzelił ale 3 asysty robią robotę xd
0
@Rewolucja123 to jest zadanie sztabu żeby wykurować Christensena , bo to gość do podstawy .
0
@Arden to zasługa naszej gównianej obrony . Przecież on strzelił z karnego , potem na pustaka po podaniu od kolegi a potem kiedy był sam na sam i miał 10 minut na zastanowienie się.
0
Szkoda tylko Lewego bo przez żałosny poziom naszej obrony nie zostanie królem strzelców.
1
@Mankind co Ty za głupoty pieprzysz z tą ręką Fermina . Po zagraniu ręką piłka trafia do Valverde , który ma ją opanowaną pod nogami czyli akcja się kasuje w tym momencie .
Potem Fermin czysto odbiera i strzela bramkę. Bramka powinna być uznana
.
0
@tbas Cubarsi z Martinezem nie mogą być podstawowymi obrońcami w przyszłym sezonie . Cubarsi baboli co chwilę a Martinez będzie już za stary żeby motorycznie nadążać.
1
@norbi77 no , szczególnie jego dryblingi na ostatniego , w których się gubił i prawie tracił były super xD
0
@PatrychoO przecież Cubarsi był antybohaterem tego meczu , babol przy pierwszej bramce , przy drugiej krycia na radar i złamanie linii spalonego .
22
Dla mnie Fermin został niesłusznie okradziony z bramki . Został trafiony w rękę ale piłka trafiła do Valverde i to on miał ją w posiadaniu , potem Fermin czysto odebrał piłkę i strzelił bramkę.
1
Najgorsi dzisiaj : sędzia , obrona Realu , Cubarsi .
0
@KacperVEB a co miał Szczęsny obronić ? Karnego + Mbappe dwie akcje gdzie był 1vs1 i godzinę czasu żeby przygotować strzał.
1
@BezglutenowyPedri Balde by wystarczył bo Eric gra bardzo dobrze + jest lepszy z piłką przy nodze .
3
Cubarsi i obrona Realu wygląda tragicznie.
11
Cubarsi kolejny gol zawalony xDD
0
@Lionel_Messi10 zakładać żółto podobną koszulkę na ważny mecz? Co może pójść nie tak xD
0
@Kubsoleon nie wiem co gorsze , przegrać 0:3 , 0:4 czy może przegrywać 2:0 by potem prowadzić 2:3 i frajerzyć na 1.5 minuty do końca w taki sposób że strzela Ci w ataku 37 letni stoper xD
0
@Technik na pewno było 0:3 w słońcu , co Messi asystował bez buta xD
0
@Mankind okej , rozumiem.
2
@Mankind takie że to tylko zwykłe p''''olenie .
Xavi miał Casado cały sezon i co ? Enrique kiedyś się obraził na Aleixa Vidala a chłop potem wszedł i zaczął strzelać i asystować .
Trenerzy się mylą, to normalne.
0
@Pedri16Future przecież zawsze mógłby grać Olmo na 9 i Ferran/Gavi za nim.
0
@Arcybiskup i dlatego ma gorsze , bo mają słabych bocznych obrońców+ Człapmeni na stoperze.
0
@CurryTheGoat30 nie , bo małe kary są liczone tylko do pucharu króla.