1

@BORO_12 Fortowi to myślę że wypożyczenie by się przydało .

0

@Greenalley ja też lubię czytać o przeciwnikach ale w sportowym tonie . A nie o czymś co Barcelony nie dotyczy jak np. finanse Mbappe .

0

@Azi ale żeby nazywać osobę, która przytarła Ci auto i nie zostawiła numeru kibicem Realu to naprawdę. Nie masz serca .

1

@michalgajdek oczywiście, widać od dłuższego czasu co jest wrzucane dla wyświetleń .
Widać zresztą też po komentarzach pod takimi postami o co w nich chodzi ;)

0

@michalgajdek rozumiem jakbyście wrzucili o tym jakby był już skazany czy coś , to rozumiem . Ale wrzucanie postów , których pewnie o jednej sprawie wrzucicie jeszcze 20 a zapewne skończy się na niczym .
I trzeba oglądać jego wstrętną japę w dodatku o jego problemach .
No i fajnie że wrzuciliscie, dla kibica Barcy to bardzo ważne znać sytuację finansową Mbappe.
Albo nazwa się zmieni fcbarca+problemyrealu.com .

1

@michalgajdek a o Atletico wrzucacie i o innych zespołach? Nie .
Wchodzisz na stronę Barcelony i będziesz oglądał japę Asencio bo ma sprawę.
A gdzie o problemach finansowych Mbappe? .
Macie coś jeszcze ciekawego? .

0

@tbas w tym przypadku to jego wina xD

0

@Aragorn33 na Mallorce wystarczy.

0

Ja wszystko rozumiem ale czy to dotyczy Barcelony że musicie tu wrzucać artykuły o tym? Robi się to żenujące.

0

@wawrzyn1 na niczym , to zapewne wymyślony mit.

1

@Matheu12 pokraka z PSG 4:0 , z Juve 3:0 .

0

@MesQueUnClub_87 grała również złą postać w Indiana Jonesie.

1

@Konradowskyy zobaczyłbym tam Slipknota z czasów debiutanckiego albumu lub IOWA najlepiej , pewnie roznieśli by tą publiczność.

0

@Piotrek1993 chyba za lata bo z tą para stoperów to byś nic teraz nie ugrał xd

0

@Luciano99 Barca go odkryła już dawno temu ale decydowaliśmy się na innych piłkarzy . A kto wie , może sam Inigo nie chciał odchodzić.

0

@Dajnatace voltaren.

1

@Stinger_ Cavani bo dłużej.

0

@MajkiYBnie wiemy jak to będzie wyglądać. Może odejść Fati , Lenglet , Lewy , Ferran , Gavi , Fermin , Pau Victor , Gavi , Frenkie , Araujo , Oriol , Martin , Fort , może wpłynie jakiś procent za Todibo , może weźmiemy Mingueze i sprzedamy drożej .
Można tylko gdybać.

7

A tu Lamine odchodzi i idzie za darmo do Realu na brakującego im PSa , mówiąc że musi spełnić marzenia ojca .xD

0

@Eto'o9 R10 @partymaker działa to tak . Christensen nie został wyrejestrowany ale Olmo został zarejestrowany w jego miejsce .
Więc gdyby Christensen wyzdrowiał po miesiącu to Olmo nie mógłby grać.

1

@Herato a Neymar Messi Suarez dało tylko jeden xd

0

@partymaker był , w jego miejsce został zarejestrowany Olmo , więc kiedy Duńczyk zaczął wracać do sprawności pojawiły się problemy z jego rejestracją.

0

@Stinger_ ale po co trzymać zawodnika z wysoką pensją, który nie łapie się nawet do kadry ani nie dostaje minut mimo że oprócz Raphinhi i Yamala jest jedynym skrzydłowym? .
Pożegnać , zapomnieć i dać się popisać naszym skautom w znalezieniu skrzydłowego .

0

@ranger3120 przecież on pewnie nie grał bo Olmo trzeba było zarejestrować . W poprzednich dwóch sezonach nie grał w jedynie około 15 spotkaniach .

2

@sendesara Deco wygrał dwa razy LM .

0

@Eto'o9 R10 ciężko stwierdzić że nie pasuje kiedy gość strzela aż tyle bramek . A może właśnie pasuje i ma nie być od rozgrywania tylko bycia tam gdzie trzeba i wbijania bramek .
Myślę że gdybyśmy mieli porządnego LSa to Lewy miałby jeszcze lepsze liczby .

8

Jeśli udałoby się opchnąć Araujo to kto wie.

0

@Stinger_ z całym szacunkiem do Fatiego ale on nie byłby podstawowym zawodnikiem nawet w Realu Valladollid.

0

@Eto'o9 R10 Taha? Ten wózek z węglem do naszej taktyki?.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?