0

@Soetie bardzo słabo . W lidze 1 bramka i 1 asysta.

0

@basuza tyle że to ostatnio bardzo to tak naprawdę ile? Dwa spotkania? .

0

@kaamil1910 szkoda że robi to raz na rok .

1

@Ghandi czemu ? Real nie ma prawego skrzydła.

1

@jacobFCB 2:2 Raphinha.

0

@krol211 najważniejsze że ręce podniesione po stracie xDD

0

@Stinger_ od czasów Pedriego to nie zrobiliśmy zbytnio dobrego transferu z nikąd. Coś w stylu Araujo czy Pedriego .

0

@Stinger_ bo kosztował 30 mln euro xD

0

@jacobFCB gin z tonikiem zawsze spoko . Chociaż szczerze ostatnio z pół roku temu piłem xd

0

Kurła Sociedad w obronie jak Cubarsi z Araujo ostatnio xDDD

0

@Gaz dla mnie to oczywiście największe rozczarowanie obok i beznadziejnej gry w defensywie , jaką gramy o tygodni .

3

@blakkudium wjechał jak dzik w jeżyny.

0

@CPuyol 4:3:3 raczej nie zagrają . Raczej 4:4:2 żeby asekuracja była.

0

@Swistus172 gorzej jak wynik im się nie będzie układał i będą mieli problemy w defensywie .

0

@kanver_ to może jakaś Śląska edycja xD

1

@Ptasior ja również , tylko ze względu na niego .

0

Ciekawe jak zagrają. Nie mają stopera więc trzeba by zagrać z Tchouamenim na obronie . Jak mają Tchouameniego to wypadałoby zabezpieczyć PO czyli Valverde ale wtedy mają 4 pomocników do drugiej linii i nie mają zmian .
Z drugiej strony Raphinha gra ostatnio jak w poprzednich sezonach czyli ciężko , więc może odpuszczą bronienie na PO i zagra normalnie Wrzutkez.
Z racji braku pomocników postawią wszystko na ofensywę i zagrają 4:3:3.

0

@Gaucho oj tak .

3

@Bilon87 c) jak mamy 7 punktów przewagi i są 3 mecze do końca czyli 9 punktów do zdobycia, to dwie przegrane i jeden remis chyba nie daje mistrzostwa.

1

@Joe_Barbaro nic się w nich nie zmieni zapewne.

0

Na flashscorze już są składy na klasyk , nikt nie zaskoczył .

0

@Rewolucja123 nasz środek obrony często nie ogarnia , więc nie ma co się dziwić.

8

@gukwa Casado wraca do obrony , doskoakuje w pressingu i walczy a do tego możesz sobie zobaczyć jego asysty chociażby z meczów z Bayernem czy Realem .
De Jong robi kółeczka z których nic nie ma, do przodu boi się zagrać a powroty są tragiczne .
Wykurować Bernala i Casado i żegnamy wieczny młody niespełniony talent jakim jest De Jong.

2

@demsi1707 o kurwa szok

1

@kuz ale po co mają przestawać? Dzięki temu w finale Pucharu Króla sędzia się obsral i nie gwizdał jedenastek przeciwko nim .
Przecież ta na Ferranie przez Rudigera to wał jak UJ.

0

@Azi ten sam liniowy , który nie zauważył wcześniej metrowego spalonego piłkarza I teru , Var też nie dał już znać i po tym Inter miał różny xD

0

@Azi super ale każdy to wie , problem w tym że na Varze siedziała ta menda co już nas wcześniej przekręciła i teraz nie było inaczej .

0

@BulaKG są piłkarze , których można ściągnąć za darmo . Pytanie tylko czy Deco coś potrafił w tym temacie ( raczej nie) .

0

@Nightraider mamy piłkarzy których można sprzedać , Roque już sprzedaliśmy , w dodatku zarobiliśmy trochę na LM . Może uda się ustukac na Nico .

0

@directedbyfcb jak dla mnie to pierwsze pół roku to Christensen specjalnie miał kontuzję przez zarząd żeby zarejestrować Olmo .
Chłop wcześniej grał i w kilka sezonów opuścił ok 15 spotkań .
Dolegliwości może mieć w końcu chłop zagrał tylko kilka minut po kontuzji a potem nagle cały mecz z Valladollid.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?