0

Szkoda że teraz w tygodniu my się będziemy męczyć z Interem a Real ma tydzień odpoczynku przed El Clasico .

0

1

Dobrze że Celtą przegrała . W pierwszej połowie byli żałośni i grali na poziomie 3cioligowca .

5

Borja Iglesias z nami trzy bramki a z Realem nie może celnego podania zaliczyć xD

0

@Kuchar nie powinna być bo Mbappe nie doszedłby i tak do piłki .

9

Ale dziwne , nie wezwali sędziego do monitora po wyprostowanej nodze w kostkę xD nie był to największy impet ale zawsze coś.

0

@Kuchar Iglesias nie zagrał meczu życia tylko nasza obrona na poziomie C klasy.

5

Real ma dwóch naturalnych obrońców a Celtą ani akcji nie powinno trafi skleić . Mają tyle miejsca i czasu a nie potrafią dwóch podań bez pressingu wymienić

0

@FCBparasiempre gość sobie śmigał z kosmetyczką Realu to raczej nie jest fanem United xd

0

Jak ten placek Iglesias nam strzelił hattricka to tylko pokazuje jak żałosna była nasza linia obrony w tamtym meczu .

0

@pt9 różnica była taka że Sylvinho to doświadczony LO był xd

0

@FCBparasiempre tak , na pewno fan Realu będzie nam sprzyjał xD

0

@Piotrek1993 już zobaczysz szpaler xD to nie na stadionie Espanyolu ostatnio kibice wlecieli na stadion ze musieli nasi uciekać do szatni? XD

0

@tbas dokładnie , jeszcze nie daj Boże wyjdzie jakiś stoper ze szkółki i pewnie będzie grał lepiej na ŚO niż Tchou xd

5

@fart masakra a strach pomyśleć ilu nie złapali .

9

@BulaKG z Interem najważniejsza jest w brona bo w ataku na pewno coś strzelimy.

0

@partymaker takich graczy już nie produkują i nie wyprodukują.
A to wszystko dlatego że futbol poszedł w złą stronę i zamiast na dobrym show i meczu zależy na pieniądzach i parciu na trofea .
W futbolu nie ma już miejsca na magię.

0

@Murazor chłopie cały świat widzi że Pedri , Yamal mogą zejść na 10-15 minut kiedy wygrywamy 4:0 .
Szczególnie Torre , który zawsze coś wnosi jak wchodzi .

10

@sergio5 ten skład był robiony przez dziecko

1

@czerki to jest pieprzenie totalne że ,, trener widzi na treningach ".
Xavi widział Casado cały sezon i co z tego ? . Takich pomyłek u trenerów jest dużo .

1

@czerki ja nie mówię że mają grać wszystko , tylko mogą wchodzić np na 10 minut w ciągu meczu gdzie prowadzimy 3:0 a tak się nie dzieje .

1

@Beztroskii @tbas każdy widział Forta i to nie na własnej pozycji że potrafi grać , na pewno grał lepiej u Xaviego na LO niż Martin teraz .

4

Gdyby Flick częściej dawał szansę takim piłkarzom jak Fort , Victor czy Ansu to lepiej by to wyglądało a jak gościa e zagrają raz czy dwa w roku to tak to później wygląda .

0

@Arden to nie są rezerwowi tylko ludzie bez jakiejkolwiek gry . Ansu , Victor , Fort betonowani cały sezon żeby później oczekiwać gry .

0

@Kubsoleon raczej nie , piłka bo rykoszecie wpadła na długi słupek .
Trzeba by mieć niesamowicie kozacki refleks i wyskok w słupek żeby wybronić

0

@Gaucho to akurat błąd trenera że piłkarze nie mają rytmu meczowego i nagle tyle rotacji .

1

@LambiPL Martin gra normalnie akurat .

1

Mówiłem że tak to będzie wyglądać . Teraz Flick musi wprowadzać Raphę , Ferrana i pewnie Olmo żeby ratować sytuację.

0

@Derean nasza drużyna ma piłkarzy bez rytmu meczowego jak Fort , Fati , Victor, Christensenczy młody debiutant jeśli chodzi o pierwszy zespół.
Może być różnie.

2

Żeby się Flick nie przeliczył jak z Osasuną .
Pewnie w drugiej połowie Yamal , Raphinha i ktoś jeszcze wejdą znając życie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?