ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda że teraz w tygodniu my się będziemy męczyć z Interem a Real ma tydzień odpoczynku przed El Clasico .
0
@arsenallondyn0 nie
1
Dobrze że Celtą przegrała . W pierwszej połowie byli żałośni i grali na poziomie 3cioligowca .
5
Borja Iglesias z nami trzy bramki a z Realem nie może celnego podania zaliczyć xD
0
@Kuchar nie powinna być bo Mbappe nie doszedłby i tak do piłki .
9
Ale dziwne , nie wezwali sędziego do monitora po wyprostowanej nodze w kostkę xD nie był to największy impet ale zawsze coś.
0
@Kuchar Iglesias nie zagrał meczu życia tylko nasza obrona na poziomie C klasy.
5
Real ma dwóch naturalnych obrońców a Celtą ani akcji nie powinno trafi skleić . Mają tyle miejsca i czasu a nie potrafią dwóch podań bez pressingu wymienić
0
@FCBparasiempre gość sobie śmigał z kosmetyczką Realu to raczej nie jest fanem United xd
0
Jak ten placek Iglesias nam strzelił hattricka to tylko pokazuje jak żałosna była nasza linia obrony w tamtym meczu .
0
@pt9 różnica była taka że Sylvinho to doświadczony LO był xd
0
@FCBparasiempre tak , na pewno fan Realu będzie nam sprzyjał xD
0
@Piotrek1993 już zobaczysz szpaler xD to nie na stadionie Espanyolu ostatnio kibice wlecieli na stadion ze musieli nasi uciekać do szatni? XD
0
@tbas dokładnie , jeszcze nie daj Boże wyjdzie jakiś stoper ze szkółki i pewnie będzie grał lepiej na ŚO niż Tchou xd
5
@fart masakra a strach pomyśleć ilu nie złapali .
9
@BulaKG z Interem najważniejsza jest w brona bo w ataku na pewno coś strzelimy.
0
@partymaker takich graczy już nie produkują i nie wyprodukują.
A to wszystko dlatego że futbol poszedł w złą stronę i zamiast na dobrym show i meczu zależy na pieniądzach i parciu na trofea .
W futbolu nie ma już miejsca na magię.
0
@Murazor chłopie cały świat widzi że Pedri , Yamal mogą zejść na 10-15 minut kiedy wygrywamy 4:0 .
Szczególnie Torre , który zawsze coś wnosi jak wchodzi .
10
@sergio5 ten skład był robiony przez dziecko
1
@czerki to jest pieprzenie totalne że ,, trener widzi na treningach ".
Xavi widział Casado cały sezon i co z tego ? . Takich pomyłek u trenerów jest dużo .
1
@czerki ja nie mówię że mają grać wszystko , tylko mogą wchodzić np na 10 minut w ciągu meczu gdzie prowadzimy 3:0 a tak się nie dzieje .
1
@Beztroskii @tbas każdy widział Forta i to nie na własnej pozycji że potrafi grać , na pewno grał lepiej u Xaviego na LO niż Martin teraz .
4
Gdyby Flick częściej dawał szansę takim piłkarzom jak Fort , Victor czy Ansu to lepiej by to wyglądało a jak gościa e zagrają raz czy dwa w roku to tak to później wygląda .
0
@Arden to nie są rezerwowi tylko ludzie bez jakiejkolwiek gry . Ansu , Victor , Fort betonowani cały sezon żeby później oczekiwać gry .
0
@Kubsoleon raczej nie , piłka bo rykoszecie wpadła na długi słupek .
Trzeba by mieć niesamowicie kozacki refleks i wyskok w słupek żeby wybronić
0
@Gaucho to akurat błąd trenera że piłkarze nie mają rytmu meczowego i nagle tyle rotacji .
1
@LambiPL Martin gra normalnie akurat .
1
Mówiłem że tak to będzie wyglądać . Teraz Flick musi wprowadzać Raphę , Ferrana i pewnie Olmo żeby ratować sytuację.
0
@Derean nasza drużyna ma piłkarzy bez rytmu meczowego jak Fort , Fati , Victor, Christensenczy młody debiutant jeśli chodzi o pierwszy zespół.
Może być różnie.
2
Żeby się Flick nie przeliczył jak z Osasuną .
Pewnie w drugiej połowie Yamal , Raphinha i ktoś jeszcze wejdą znając życie.