ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bez Yamala to lipa , ultra defensywny Inter a my z jednym skrzydłowym .
No i UJ bombki strzelił.
0
@Kai0 4 bramki Interowi?
0
Najważniejsze dzisiaj to nie przegrać .
0
@darr0o z Realem to wyglądało dobrze w ostatnich minutach , kiedy Real nie miał prawego skrzydła i piłkarze byli zmeczeni .
3
@Carlosss ale poza Ferminem nie ma zmiennika do przodu .
0
@Yoshi94 ale to Vini grał na LS i będzie grał na LS . To Mbappe sobie musi radzić na innej pozycji .
1
@Kessie i znowu musisz sobie na ścianie powiesić .
0
@Yoshi94 no jest , tyle że przyszedł jak miał 18 lat a jak już wszedł do pierwszego składu to zawsze kręci bez problemu doubledouble.
Porównaj sobie karierę z innymi 18 latkami przychodzącymi do Europy.
0
@daniel32778 brak transferów? Raczej betonowanie podstawowego składu .
W obronie u nich może zagrać Carvajal , Vasquez , Asencio , Rudiger , Militao , Alaba , , Mendy , Fran i od biedy Valverde , Tchou i Camavinga .
0
@BorzyKrzys tak jak panował nad Raphinhą po meczu z Betisem? XD
0
@Yoshi94 po jednym sezonie z e nie zwalnia trenerów ani nie sprzedaje piłkarzy .
0
@Arkadio90 dokładnie.
1
@xavi890 @Bocheno1 mówię o pierwszym meczu z Interem ostatnio kiedy przegraliśmy 0:1 .
0
Oby się nie zesrać s pierwszym meczu jak ostatnio .
2
@Kai0 co masz na myśli w najważniejszych meczach . Dembele strzelał z Chelsea , Tottenhamem , Atletico , Bilbao etc asystował z Realem i innymi zespołami .
Zmarnował akcję z Liverpoolem na 5:0 ale w rewanżu Alba i Suarez mieli setki i też zjebali .
0
@mrboom bardzo dobrze , dobry w defensywie i kumał grę z piłką.
0
@Yoshi94 bo wygrał z nimi 2 LM i strzelał w finałach .
0
@arasz1819 grał dobrze a PSG mialo takie okazje że tylko oni wiedzą jak tego nie strzelali .
2
@PatrykBarca z Realem wygrali to i PSG mogą przejść.
0
@stone80 zdecydowała psychika i czyn mówił Rakitic , że myśleli że mają taką przewagę że mecz sam się wygra .
W grupie laliśmy wszystkich Tottenham, Borussię i Inter . Liverpool też dostał lanie a to że piłkarze nie udzwigneli rewanżu to już inna sprawa.
0
@Yoshi94 ale nigdzie indziej niż ja szpicy nie będzie grał bo Real się nie pozbędzie Viniciusa.
1
@fcbarcafan19 zmieniło się to że dostają mecze od Canal+
0
@Coutinho007 u nich to jest potrzebny ŚO , LO , PO , ktoś do środka do rozegrania i prawoskrzydłowy xd
1
@Coutinho007 w ofensywie sobie może być dobry . Najważniejsze że w obronie nie dadzą rady bez grubych transferów.
2
@Eto'o9 R10 oby nie . TAA to kompletny leszcz w obronie , więc oby się udało .
0
@bartekvisca prawie 20 lat temu niedawno?
0
@marcin62 Valverde na PO , w środku Asencio, Alaba , Vallejo , Tchouameni , na LO Fran .
0
@Faro i tak go nie zgarną bo za mniej niż 100 mln euro go Arsenal nie odda
0
@Tuc byłem niedawno w Onix Fira i było spoko , razem ze sniadaniami . Jest przy playa Espanya , więc idealna miejscówka z do i na lotnisko a także spacerkiem na Montjuic .
1
@dominox1998 zależy , Mbappe po niecałym tygodniu był w stanie zagrać prawie 90 minut