0

Bez Yamala to lipa , ultra defensywny Inter a my z jednym skrzydłowym .
No i UJ bombki strzelił.

0

@Kai0 4 bramki Interowi?

0

Najważniejsze dzisiaj to nie przegrać .

0

@darr0o z Realem to wyglądało dobrze w ostatnich minutach , kiedy Real nie miał prawego skrzydła i piłkarze byli zmeczeni .

3

@Carlosss ale poza Ferminem nie ma zmiennika do przodu .

0

@Yoshi94 ale to Vini grał na LS i będzie grał na LS . To Mbappe sobie musi radzić na innej pozycji .

1

@Kessie i znowu musisz sobie na ścianie powiesić .

0

@Yoshi94 no jest , tyle że przyszedł jak miał 18 lat a jak już wszedł do pierwszego składu to zawsze kręci bez problemu doubledouble.
Porównaj sobie karierę z innymi 18 latkami przychodzącymi do Europy.

0

@daniel32778 brak transferów? Raczej betonowanie podstawowego składu .
W obronie u nich może zagrać Carvajal , Vasquez , Asencio , Rudiger , Militao , Alaba , , Mendy , Fran i od biedy Valverde , Tchou i Camavinga .

0

@BorzyKrzys tak jak panował nad Raphinhą po meczu z Betisem? XD

0

@Yoshi94 po jednym sezonie z e nie zwalnia trenerów ani nie sprzedaje piłkarzy .

0

@Arkadio90 dokładnie.

1

@xavi890 @Bocheno1 mówię o pierwszym meczu z Interem ostatnio kiedy przegraliśmy 0:1 .

0

Oby się nie zesrać s pierwszym meczu jak ostatnio .

2

@Kai0 co masz na myśli w najważniejszych meczach . Dembele strzelał z Chelsea , Tottenhamem , Atletico , Bilbao etc asystował z Realem i innymi zespołami .
Zmarnował akcję z Liverpoolem na 5:0 ale w rewanżu Alba i Suarez mieli setki i też zjebali .

0

@mrboom bardzo dobrze , dobry w defensywie i kumał grę z piłką.

0

@Yoshi94 bo wygrał z nimi 2 LM i strzelał w finałach .

0

@arasz1819 grał dobrze a PSG mialo takie okazje że tylko oni wiedzą jak tego nie strzelali .

2

@PatrykBarca z Realem wygrali to i PSG mogą przejść.

0

@stone80 zdecydowała psychika i czyn mówił Rakitic , że myśleli że mają taką przewagę że mecz sam się wygra .
W grupie laliśmy wszystkich Tottenham, Borussię i Inter . Liverpool też dostał lanie a to że piłkarze nie udzwigneli rewanżu to już inna sprawa.

0

@Yoshi94 ale nigdzie indziej niż ja szpicy nie będzie grał bo Real się nie pozbędzie Viniciusa.

1

@fcbarcafan19 zmieniło się to że dostają mecze od Canal+

0

@Coutinho007 u nich to jest potrzebny ŚO , LO , PO , ktoś do środka do rozegrania i prawoskrzydłowy xd

1

@Coutinho007 w ofensywie sobie może być dobry . Najważniejsze że w obronie nie dadzą rady bez grubych transferów.

2

@Eto'o9 R10 oby nie . TAA to kompletny leszcz w obronie , więc oby się udało .

0

@bartekvisca prawie 20 lat temu niedawno?

0

@marcin62 Valverde na PO , w środku Asencio, Alaba , Vallejo , Tchouameni , na LO Fran .

0

@Faro i tak go nie zgarną bo za mniej niż 100 mln euro go Arsenal nie odda

0

@Tuc byłem niedawno w Onix Fira i było spoko , razem ze sniadaniami . Jest przy playa Espanya , więc idealna miejscówka z do i na lotnisko a także spacerkiem na Montjuic .

1

@dominox1998 zależy , Mbappe po niecałym tygodniu był w stanie zagrać prawie 90 minut

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?