0

@Sysia11 Balde ma kontuzję mięśniową, to nie jest że go boli i można grać z blokadą. Mógłby zagrać i w 10 minucie zerwać coś konkretniej .

0

@GTBTP ja bym powiedział że właśnie nie ustawiał się fatalnie tylko dobrze i dlatego strzelał tyle bramek w Brazylii.

0

@PatrykBarca z Realem dzięki jego kierunkowym przyjęciom to Tchouameni , Asencio powinni być kartkowani ale sędzia pod naciskiem nie miał jaj .
Z Interem dobrze pracował w pressingu itp po części dzięki temu Inter nie mógł rozgrywać w środku .
Ja bym bardziej się martwił Pedrim , który nie mógł zbytnio wejść w mecz z Interem.

0

@Iniesta19820815 De Jong nie potrafi nic do przodu , jedynie do boku i do tyłu a Pedri będzie z piłką przy nodze w rozegraniu .
I moje pytanie komu ma zagrać jeśli wśród 6-7 gości będzie tylko naszych trzech ofensywnych ? .

0

@Iniesta19820815 a kim byś atakował ? Yamal , Raphinha , Ferran i to tyle na tyłu graczy defensywnych Interu?

0

@VinDiesel głównie w Leeds był znany ze swojego dobrego dryblingu.

1

@mrboom na nas presja nie jest mniejsza , jak przegramy to stracimy dodatkowo morale przed najważniejszym spotkaniem w lidze.

0

@szymon6847 zawsze jest Christensen na ławce , który według mnie jest lepszy niż urugłajo.

0

@UriBoyka z Monaco nie ogarnelismy gry w 10 a gdzie z Interem.

0

@karolszymek plus jest taki że Eric jest dobry przy stałych fragmentach gry i lepszy z piłką przy nodze niż Kounde .

0

@karolszymek przede wszystkim trzeba narzucić swój styl od samego początku , zabrać im piłkę i nie robić idiotycznych błędów jak w pierwszym meczu.

0

@Wizz777 spoko tylko Raphinha poza Barceloną właśnie robił różnicę dryblingiem xD

0

@Criss18Barca albo dlatego że dzisiaj ryje się ludziom beret , część jest aktywisczami i innymi pokemonami i nie myślą o dzieciach xd (joke) .

1

@Sysia11 ale co tu porównywać jak Modric , Kroos i Rakitic to całkowicie inne profile na boisku ? Rakitic w Sevilli zakręcił doubledouble grając w okolicach pozycji nr 10 i tak naprawdę u nas jego potencjał został marnowany bo to był piłkarz , który świetnie się czuł w polu karnym rywala i jego okolicach .

0

@partymaker super bo jak drużyna wychodzi formacja jak Inter to nigdy nam nie idzie.

0

Jestem ciekaw czy Flick coś wymyśli na drugi mecz . Rewanż z Borussią był beznadziejny przeciwko formacji , której niezbyt potrafimy sprostać .
Ciekawe czy Inter znów będzie tak skuteczny .

1

@ProMILs jeszcze się zdziwisz xD

3

Do Realu dołącza boczny obrońca, który kompletnie nie potrafi bronić , wspaniale ????

0

@CPuyol genialny piłkarz , którego zaczęli doceniać w ostatnim sezonie .
Do tej pory był ciśnięty przez samych kibice Realu sezon w sezon a środek Realu nigdy nie był decydującą formacją. Wystarczyły mecze z City czy Barceloną i środek Realu zazwyczaj znikał.

0

@Destroyer_of_Worlds przecież Orsato to już chyba skończył sędziować.

6

@Eto'o9 R10 ta niesamowita seria dwóch meczów musi zostać kiedyś przerwana.

0

@liber02 w czym był kluczowy ? Do przodu zaliczał asystę raz na rok a o wynikach przesadzali inni bez jego udziału.

0

@Veysel jak my mieliśmy normalny skład bez problemów finansowych to gdzie był Kroos? Był w Realu jedynie spowalniaczem i dostawali baty jakich mało .

4

@MesQueUnClub96 ehh a ponad tydzień spokoju było ...

1

Wyglądają mega słabo i pewnie zaczniemy je sprzedawać w okolicach listopada xD

1

@daniel32778 my też musimy wygrać , Espanyol na wyjeździe a potem Villareal czy Bilbao to nie byle drużyny.

0

@Aragorn33 z nami Real zagra 4:4:2 na pewno . W drugiej linii Ceballos , Bellingham , Guler(Rodrygo) i Valverde . Wrzutkez na PO ( to dobrze) i Tchouameni zapewne na stoperze .

2

@La Pulgaa zagramy pewnie z Araujo w środku z Cubarsim i Inigo na lewej . Jak dla mnie git.

0

Szkoda że teraz w tygodniu my się będziemy męczyć z Interem a Real ma tydzień odpoczynku przed El Clasico .

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?