ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Midast to że jest duża różnica .
Pedri w tym meczu zaliczył dużo gorsze straty w niebezpiecznych obszarach boiska.
3
@partymaker panie ale spójrz na jedną ważną statystykę . Dani Olmo 3 kluczowe podania .
Fermin i Gavi 0 . A grali jako piłkarze ofensywni .
1
@BialyKolorDoDupy oglądałem ostatni mecz z Romą to ich gra wyglądała tak :
1) piłka na skrzydło
2) wrzutka w pole karne .
To tyle.
0
@norbi77 na jakie te groźne groźne kontry nas Martin naraził ?.
0
@Midast 5 błędów w 45 przeciwko Realowi z czego większość na połowie Realu bo czasami nie było komu grać .
No skandal naprawdę.
0
@partymaker ja się zgadzam że jest kozakiem jak na swój wiek . Po prostu nie lubię jak ludzie udają że nie zawala czasami bramek swoimi błędami .
1
@Astad jak dla mnie to jeszcze bardzo długo droga go czeka .
0
@Herato robili im robotę bo my byliśmy słabi .
Ten środek pola z Alonso czy Kroosem to był gwałcony przez nas tyle razy że szok .
0
@VeB 1899 trzeba wyjść z Martinem lub Fortem na LO .
Nie można zajeżdżać wszystkich stoperów na raz.
4
@Gaucho Widziałem Rudigera i jakiegoś glonojada na końcu .
0
@Toretto bez przesady , Rapha grał lipę od czasu meczu Brazylii z Argentyną.
0
@bart_azz wczoraj każdy był bohaterem. Szczęsny za obronę strzałów Viniciusa , De Jong za faul na Mbappe kiedy mogliśmy stracić bramkę a zamiast tego dostał żółtą i straciliśmy bramkę , Kounde za przepchnięcie Bellinghama kiedy piłka leciała prosto na jego glacę + bramka , Yamal za dwie asysty, Inigo za zatrzymanie dwa razy Mbappe kiedy przy linii gdyby go wyprzedził to szedłby sam na sam , Ferranowi że strzelił w meczu w którym prawie nic mu nie wychodziło .
Było ich wielu.
4
@analitykTaktyki tak , już Real według niektórych mieliśmy pyknąć 3:0 do połowy a człowiek mówił że będzie to ciężki mecz .
Z Interem będzie podobnie .
0
@PepGardiola my nie gramy z Leganes .
4
@blakkudium nieźle przykurwił.
1
@19Macio93 Vazquez z Bellinghamem pewnie zagrają normalnie w klasyku . Już coś tam władze wymyślą xd
1
@Ryoumen ciekawe kto włoży skarpetkę do książki Pereza xd
3
@Derean McTominay to zwykły wyspiarski kawałek drewna ale jednak to co mówisz to factos.
0
@_catalan aktualnie ostatnie dwa mecze Interu u siebie to dwie porażki 0 strzelonych bramek i 4 stracone.
1
@Comentateiro dokładnie .
1
@stone80 no tak ale Valverde zawalił rewanż z Romą i Liverpoolem co nie ;)
0
@partymaker Olmo gra dobrze pod presją, wykartkowal Tchou i powinien wykartkowac Asencio ale sędzia robił co mógł .
Nie wspomnę o jego wyjściach na wolne pole , zgranie piętką do Ferrana , który wspaniale spartolił kontrę zagraniem do Raphinhi .
Gorzej niż Gavi ? Serio ?.
1
@parpe dobrze zagrał , 0 asyst , 0 bramek przeciwko słabej Mallorce , która zebrała od nas oklep u nich 5:1 .
Zdecydowanie tym zasłużył żeby wejść w klasyku .
1
@sergio5 Xavi nie lubi tego .
0
@KamQiX ja nie uważam że Valverde zostawił nas na szczycie .
Zaznaczam że nawet kiedy byliśmy już totalnie bez formy to dalej byliśmy na 1szym miejscu a to też coś znaczy .
1
@BARCA1899Messi ja nawet bałem się o tym myśleć xd
1
@LukaszFan strzał po krótkim zawsze obciąża bramkarza .
0
@chavez tak , jeśli ma grać w pierwszym składzie z Pedrim i Frenkiem.
Wszystko dla równowagi w zespole i wykorzystywania zalet piłkarza .
Jak Olmo wyjdzie w pierwszym składzie z Frenkiem i Pedrim to nie ma kogoś wpuścić żeby środek dobrze funkcjonował jeśli chodzi o ofensywę czy kontrolę. Olmo jest zawsze pierwszym do zmiany a potem też koledzy ze środka a Gavi z Ferminem razem środku to chaos i porażka.
1
@kuz ale po tym meczu szanuje wielu kibiców Realu , którzy przyznali że część ich piłkarzy to błazny, jednocześnie przyznając że powinniśmy mieć dwa karne na Cubarsim i Ferranie .
0
Według mnie wczorajszy mecz po części pokazał że Olmo nie powinien wychodzić w pierwszym składzie a dlaczego ? A no dlatego że zawodnicy rezerwowi jak Fermin czy Gavi nie poprawiają w ogóle sytuacji w środku pola i nie powinni grać razem , po tym jest jeden wielki chaos.
Jak dla mnie w podstawie powinien wychodzić ktoś z dwójki Fermin/Gavi do pary z Pedrim i Frenkiem/Casado , cisnąć ile wlezie walcząc w pressingu i potem schodzić wpuszczajac Olmo .